Tusk: "Obecny rząd traktuje mnie jako wroga publicznego numer jeden". A dalej o marzeniu Kaczyńskiego

• Donald Tusk powiedział, że nie jest zadowolony z obecnego rządu
• Przyznał jednak, że nie przejmuje się personalnymi atakami PiS
• Wg Tuska, Polska jest bezpieczna jako państwo obecne w strukturach UE

- Nie jestem zadowolony – nie tylko dlatego, że obecny rząd traktuje mnie personalnie jako wroga publicznego numer jeden. Osobiście staram się tym nie przejmować - mówił Donald Tusk na gali Ludzie Europy, pytany o zadowolenie ze swoich następców w Polsce. Przewodniczący Rady Europejskiej uspokajał jednak że polski rząd nie jest antyeuropejski, bo "nikt w Polsce nie miałby najmniejszych szans na wygranie wyborów (...)  prezentując całkowicie antyeuropejskie poglądy". - Nie jestem pewien, jakie jest główne polityczne marzenie Jarosława Kaczyńskiego, ale uważam, że Polska jest nadal bezpieczna jako państwo w obecne strukturach Unii Europejskiej - dodał.

Dowiedz się więcej:

Jaki jest stosunek rządu do Tuska?

Rząd raczej nie poprze Donalda Tuska, jeśli ten będzie starał się o drugą kadencję w Radzie Europejskiej. - W Polsce toczą się postępowania i w Sejmie, i w prokuraturze, które mogą doprowadzić do tego, że zostaną mu postawione jakieś zarzuty. Czy taka osoba powinna stać na czele Rady Europejskiej? Mam daleko idące wątpliwości - argumentował Jarosław Kaczyński. Co więcej, prezes PiS stwierdził nawet, że Polska powinna "ostrzec" Unię przed Tuskiem ponieważ "jego dalszy pobyt w Brukseli jest bardzo ryzykowny". CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Debata Kaczyński - Tusk? Prezes PiS: Nie ma o czym rozmawiać

Komentarze (379)
Tusk: "Obecny rząd traktuje mnie jako wroga publicznego numer jeden". A dalej o marzeniu Kaczyńskiego
Zaloguj się
 • drbob20

  0

  kurduplu sczeznij!

 • HANYS HANYS

  Oceniono 1 raz 1

  Kaczyński jesteś mały do h podobny,nic nie osiągnąłeś i tak zostanie do końca twojego marnego bycia.

 • Grażyna Sampolska

  0

  Jeśli D.T. czuję się wrogiem publicznym nr1 (tak twierdzi) to może by ruszył łepetyną jaki jest tego powód.....logiczne? logiczne!
  Co się stało że odnosi takie a nie inne wrażenie?I tylko on? dlaczego właśnie on? Donaldzie ja takiego odczucia nie mam!

 • hastatrespasos

  Oceniono 1 raz 1

  WCZORAJ TO POSZŁO PO 277 DOPISKACH, CZYŻBY ZGINĘŁO: Pilnym zadaniem Polski jest przedstawienie w pełnym świetle kandydatury Najwredniejszego Dyktatora Kaczego Gumna, FUCKczyńskiego na Namiestnika Pana Boga na Ziemi i okolicach. Jeszcze pilniej trzeba uświadomić Europie i reszcie cywilizowanego świata całokształt barbarzyńskich dokonań tego troglodyty nr 1 Polski i Europy XXI wieku: zburzenie polskiej demokracji po 27 latach od POKOJOWEGO obalenia tzw. komuny; zrujnowanie pokoju społecznego; nieustannie podjudzanie rodaków do mściwej rozprawy z wyimaginowanymi komuchami, ponoć wszędzie dominującymi; powierzenie władzy niekompetentny fajtłapom lojalnym tylko wobec niego, jak 4-literowy rezydent w Belwederze i błogosławiona in spe szefowa nierządu, oraz mający za sobą wyroki sądowe ZZ, AM, AK; zniweczenie wysokiego rok temu prestiżu Polski w Europie; aktywna działalność na rzecz dezintegracji, osłabienia Unii Europejskiej; wysiłki szmacianego szefa szmacianego MON służące uznaniu Kaczego Gumna przez NATO za zbędną piąta nogę w Sojuszu.
  Marząc o rozsiekaniu Tuska przez własnych i ONR-owskich gladiatorów na Stadionie Narodowym, niech herszt sPISku wyobrazi dla siebie bardziej humanitarny wyrok: to on sam stoi pod pręgierzem na Krakowskim Przedmieściu, i każdy może mu pluć na jego bezczelny kaczy dziób, bez końca! Memento mori, memento Smoleńsk!

 • auruss

  Oceniono 1 raz -1

  ADMIN - do roboty, wywal z forum tego "komorniczego" buca, który znów nick zmienił.

 • kaczynski7

  Oceniono 4 razy 0

  Poparcie pisu dla premiera Tuska? Toż to pocalunek smierci!

 • jadujadu

  Oceniono 6 razy -2

  To nie rząd tylko prezes traktuje Tuska jak wroga publicznego nr 1 - ale myślę, że Tusk doskonale to czuje.
  Wszystko to WINA Tuska.

 • alfalfa

  Oceniono 11 razy 3

  "Tusk: "Obecny rząd traktuje mnie jako wroga publicznego numer jeden""

  Mężczyźni nie płaczą. Ogarnij się krulu.
  A.

 • ta.deusz

  Oceniono 112 razy 106

  Bo i jesteś, Makrelowy podnóżku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX