W Sejmie konferencja "eksperta" od homoseksualizmu. Wielka sala świeciła pustkami

• Paul Cameron wygłosił w Sejmie wykład na temat homoseksualizmu
• W wielkiej sali kolumnowej Camerona słuchała jedynie garstka osób
• Konferencja była zorganizowana przez posła Winnickiego (Ruch Narodowy)

Po wizycie w Konferencji Episkopatu Polski, samozwańczy ekspert od homoseksualizmu Paul Cameron wystąpił na konferencji w Sejmie. Na zaproszenie posła Roberta Winnickiego Cameron przedstawiał wyniki swoich „badań” w sali kolumnowej. Winnicki zapowiadał, że w konferencji, którą zatytułowano "Polska na celowniku marksizmu kulturowego", weźmie udział od 50 do 100 osób. Frekwencja była jednak bardzo niska - w obszernej sali zjawiła się tylko garstka słuchaczy.

Dowiedz się więcej:

Kim jest Paul Cameron?

Amerykański badacz od niemal 40 lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z homoseksualizmem i opowiada się za jego penalizacją. Cameron zasłynął nierzetelnie prowadzonymi badaniami, był wielokrotnie krytykowany przez naukowców i wykluczany z towarzystw psychologicznych. Choć zachowuje tytuł doktora, który zdobył w 1966 roku, to stosowane przez niego metody nie odpowiadają standardom naukowym, a uzyskane wyniki, dotyczące ludzkiej seksualności, przy bliższej analizie nie są wiarygodne. Lepiej naukowo przygotowane i przeprowadzone badania zazwyczaj przeczą temu, co twierdzi badacz. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Co działo się przed konferencją w Sejmie?

Na Wiejskiej przed konferencją odbył się protest przeciwko występowi Camerona w Parlamencie. Wcześniej oświadczenie w sprawie jego wizyty w Polsce wydało ponad 30 organizacji pozarządowych i partii politycznych.

 

Więcej o:
Komentarze (190)
W Sejmie konferencja "eksperta" od homoseksualizmu. Wielka sala świeciła pustkami
Zaloguj się
 • varissa

  Oceniono 1 raz 1

  Taki wykład to zamiast w sejmie mógłby wygłaszać w kuriach, ku przestrodze kieckowych!

 • wielki764

  0

  Powinien to przewidzieć. Kto będzie chciał słuchać wykładów o pedałach, jeśli mamy co chwila jakiś marsz? I jak można zostać "ekspertem" od homosiów? Czy ten "ekspert" wie właściwie co znaczy słowo "ekspert"? Specjalista od homoseksualizmu? Jak mam to rozumieć? Czym tu się chwalić?

 • szampans

  Oceniono 3 razy 1

  @grzmik012
  W Polsce takich statystyk nie przeprowadzono, lecz mamy statystyki z USA.
  Dane Watykanu:
  "Księża Kk popełnili zaledwie 4,5% udowodnionych przestępstw pedofilskich" (Benedykt XVI).
  W USA mamy 44 500 księży Kk (Watykan), czyli 0,013% męskiej populacji liczącej 150 milionów.
  Należałoby więc spodziewać się, że ci księża popełniają 0,013% tych przestępstw.
  Tymczasem : 4,5% : 0,013% = +_150
  Czyli księżą Kk popełniają w USA przestępstwa pedofilskie 150 razy częściej, niż pozostali mężczyźni.
  W Polsce księży Kk za przestępstwa pedofilskie czekała wyłącznie "kara" przeniesienia do innej parafii. Ofiary były (i są) stygmatyzowane przez parafian. Zatem trudno tu o jakąkolwiek sensowną ocenę sytuacji.

 • stachkaz47

  0

  Wszyscy zainteresowani byli obecni.
  Reszta narodu to olewa.

 • stachkaz47

  Oceniono 1 raz 1

  Winnicki- nic dodać.Tłumy zainteresowanych!!!
  Nie mógł wynająć Stadionu Narodowego na tak ważną konferencję.

 • grzmik012

  Oceniono 65 razy 65

  Cofam słowa o cenzorskich zapędach Wybiórczej. Pochopne i jak się okazało bezpodstawne. Przepraszam.

 • grzmik012

  Oceniono 68 razy 62

  Już chyba wiem o co chodziło.
  Źródło: natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile.

  Kim są polscy pedofile? Dotychczas wielu sądziło, że najwięcej ich wśród katolickich księży, pedagogów a nawet - psychologów dziecięcych. Okazuje się jednak, że dane statystyczne Ministerstwa Sprawiedliwości mówią zupełnie co innego. Najczęściej to osoby bez żadnego wyuczonego zawodu. Głównie murarze, ślusarze i rolnicy. Z tych samych danych dowiadujemy się niestety tez, że średni wyrok za gwałt na małoletnim lub małoletniej wynosi tylko... nieco ponad 5 lat.

  Dane na temat skazanych za pedofilie opublikowano na stronach Senatu w zaadresowany do marszałka Bogdana Borusewicza liście podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Stanisława Chmielewskiego. Dokładnie raportuje on, jak długie są wyroki dla pedofilów w Polsce oraz jakie zawody wykonywali przed osadzeniem przestępcy.

  Według danych z listopada tego roku w więzieniach osadzonych jest obecnie 1468 skazanych, ale wobec 102 karę wprowadzi się "w dalszej kolejności". Według wspomnianego dokumentu przestępcy, którzy "obcowali płciowo" bądź dopuścili się "innej czynności seksualnej" z osobą poniżej 15-go roku życia, odsiedzą w więzieniu tylko – średnio – 4 lata i 2 miesiące, natomiast ci, którzy zgwałcili małoletniego bądź małoletnią pozostaną w zakładzie karnym ok. 5 lat i 5 miesięcy.

  Najciekawsze dane dotyczą jednak tego, kim są skazani pedofile. Aż 900 osób z 1468 osadzonych nie ma żadnego wyuczonego zawodu. Prawie 70 z nich było murarzami, 40 pracowało dorywczo, 30 wykonywało zawód ślusarza, 30 to rolnicy, a 25 mechanicy samochodowi. Jedynie "pojedyncze osoby" wykonywały zawody takie jak inżynier, lekarz, nauczyciel, pedagog, wychowawca czy duchowny kościoła katolickiego.

 • grzmik012

  Oceniono 67 razy 63

  Próbuję wkleić ciekawe informacje na temat przekroju społecznego sprawców czynów pedofilskich - natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile. Nie mogę, bo komentarz podobno zawiera treści niedozwolone. Ale polecam gorąco. Niektórzy będą zdziwieni. Przy okazji, Wybiórcza potwierdza swe cenzorskie zapędy.

 • hunkyyankee

  Oceniono 3 razy 1

  PiSSowskie poplecznictwo boi się prawdziwej nauki, że im powie o tym, że bozia nie istnieje. W związku z tym - zaprosili oszołoma jedną nogą w grobie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX