Aktorzy wstydzą się tego, że zagrali w "Smoleńsku"? Chcą usunięcia informacji na ten temat

"Proszę natychmiast usunąć informację, że grałem w Smoleńsku" - takie wiadomości otrzymuje redaktor naczelny serwisu Filmpolski.pl.

Redaktor Naczelny serwisu Filmpolski.pl Jarosław Czembrowski opublikował na stronie tzw. listę płac filmu "Smoleńsk". Chodzi o nazwiska wszystkich osób, które brały udział w produkcji filmu - od aktorów, scenarzystów i operatorów, aż po osoby zajmujące się transportem i cateringiem.

Jak się okazuje, nie wszyscy chcą być kojarzeni z głośnym obrazem Antoniego Krauze. Tylko przez noc dwie osoby zwróciły się z prośbą do Czembrowskiego o usunięcie ich nazwisk ze strony "Smoleńska".

Ciekawostką na "liście płac" jest nazwisko Jana Marii Tomaszewskiego, kuzyna Jarosława Kaczyńskiego. Tomaszewski został na liście wymieniony jako "konsultant ds. obyczajowych". Prywatnie kuzyn prezesa PiS jest partnerem grającej główną rolę w "Smoleńsku" Beaty Fido.

Błyskotliwą karierę Jana Marii Tomaszewskiego opisała "Gazeta Wyborcza" >>>

 

Więcej o:
Komentarze (455)
Aktorzy wstydzą się tego, że zagrali w "Smoleńsku"? Chcą usunięcia informacji na ten temat
Zaloguj się
 • tym2003

  Oceniono 6 razy 0

  OSZOŁOMY !!!

 • aietes

  Oceniono 4 razy -2

  wyp.laj.

 • magnusg

  Oceniono 199 razy 193

  W tekscie nie znalazlem ani jednego nazwiska jakiegos aktora,ktory by sie podobno udzialu wstydzil.Rownie dobrze ja moge zapytac czy to prawda,ze sa dzienniakrze GW,ktorzy sie wstydza Adama Michnika?

 • tola2006

  Oceniono 5 razy -3

  Proszę podać nazwiska tych ZAWSTYDZONYCH aktorów, bo jak znam rzetelność Czerskiej to śmierdzi mi ten artykuł na odległość

 • mer13

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawy plakat. W pierwszym momencie myśłaem, że widzę nos niedźwiedzia polarnego. ale później dojarzłem że to duża czarna dziura. Ciekawe co ona symbolizuje? może ktoś ma pomysł?

 • Wojciech Majkowski

  Oceniono 6 razy 2

  Czyżby nagonka środowiskowa w stylu: "Kto nie z nami ten przeciw nam"? Nie dziwota, że słabeusze pękają.

 • honkers

  Oceniono 14 razy 2

  Jan Maria pewnie za bzykanko dostał kasę ...

 • ttwo

  Oceniono 8 razy 6

  Z niecierpliwością czekam na premierę tego dzieła. Kiedyś oglądało się wspaniałe filmy radzieckie sławiące czyn zbrojny Armii Radzieckiej, było też kilka polskich. Zobaczymy czy pan Krauze jest godnym następca swoich wielkich poprzedników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX