Głosował za Brexitem, a teraz mówi w BBC, że jest w szoku. "Myślałem, że zostaniemy w UE"

W telewizji BBC wystąpił Brytyjczyk, który głosował za wyjściem z Unii Europejskiej. Teraz jest zdziwiony. - Nie sądziłem, że mój głos będzie miał znaczenie - ubolewał.

BBC zaprosiło do studia Brytyjczyków, którzy brali udział w referendum, żeby opowiedzieli o swoich odczuciach po ogłoszeniu wyników. 

Jeden z gości zadziwił widzów stacji. Adam zagłosował za wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, a teraz jest w "zszokowany i zmartwiony" wynikiem głosowania. - Jestem w szoku, że wybraliśmy Brexit. Nie sądziłem, że naprawdę wyjdziemy - mówił smutny. 

- Nie sądziłem, że mój głos będzie miał znaczenie, myślałem, że zostaniemy w Unii Europejskiej - stwierdził, a inni goście nie kryli zdziwienia. 

Cytat ze zdziwionego zwolennika/przeciwnika Brexitu robi furorę w sieci. Komentatorzy w prostych słowach oceniają jego wypowiedź. "Brak mi słów", "facepalm" - piszą. 

 

 

Więcej o:
Komentarze (196)
Głosował za Brexitem, a teraz mówi w BBC, że jest w szoku. "Myślałem, że zostaniemy w UE"
Zaloguj się
 • marek54w

  0

  większość emigrantów w UK to ludzie młodzi. Którzy nie mają zielonego pojecia o tym jak działa UE. Łatwo dają sobą sterować. Teraz dostaja pierwszą lekcje. Niech pytaja Kukiza, Korwina Mikke i PiSiorów, bo na nich najwięcej głosowali, co dalej panowie?

 • marek54w

  0

  wiekszość Polaków, którzy wyjechali to ludzie młodzi, którymi bardzo łatwo sterować a którzy nie mają żadnego pojecia o polityce i o tym na czym polega członkostwo w Unii Europejskiej.
  Sami Anglicy mają o tym nikłe pojęcie

 • zen3x

  0

  Jedyne co wyszło Tuskowi to Wielka Brytania. Jak szkoda, ze takich politykierów wybiera się na poważne stanowiska.

 • tojasz

  0

  ...Jestem w szoku, że wybraliśmy Brexit. Nie sądziłem, że naprawdę wyjdziemy - mówił smutny...

  Jestem w szoku,że wybraliśmy PIS.Obiecali 500,nie sądziłem,że będą wprowadzać zamordyzm-mówił smutny.

 • probono1210

  0

  Bedzie sie dzialo w UK jak wybory wygraja ludzie pokroju kaczej szajki.

 • roembden

  0

  Komentarze tutaj świetnie pokazują brak wiedzy społeczeństwa na temat psychologii tłumów.

 • roembden

  0

  Z pewnością więcej osób głosowało za zostaniem GB w Unii wbrew swoim przekonaniom niż odwrotnie. W sytuacji gdy przyszłość jest niepewna, ludzie prawie zawsze zagłosują za pozostawieniem status quo, niż za zmianą. Do tego jest syndrom sztokholmski. Więc ogólnie ten pan miał rację - jego głos nie miał znaczenia. Statystyka tak nie działa.

 • cameel.m

  Oceniono 1 raz 1

  W Angoli (taki dziki kraj gdzie mieszkają angole) obowiązek szkolny jest do 16 roku życia. Dlatego statystycznie jełopów jest tam nawet więcej niż u nas.

 • jagoda27

  0

  Teraz poczekamy na wybory w Stanach.Idę o zakład ,że tam też "dla jaj" zagłosują na Trumpa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX