Rulewski nie odpuścił. Są konsekwencje skandalicznej pyskówki w TVP Info

1. Jan Rulewski został zaatakowany przez innego gościa w TVP Info
2. Prowadzący program nie przerwał wówczas dyskusji
3. Opozycjonista złożył skargę do KRRiT - podał "Newsweek"

"Po ostatnim programie napisałem zażalenie do KRRiT porażony niestosownością tego, co mnie tam spotkało" - powiedział w wywiadzie dla "Newsweeka" senator PO Jan Rulewski. Stwierdził też, że w programie nie chodziło o rzeczową dyskusję, lecz o "podburzenie nastrojów". Dodał, że prowadzący program Adrian Klarenbach "sekundował" atakującemu go gościowi, Ryszardowi Majdzikowi.

Pyskówka w TVP Info

W TVP Info przy okazji rocznicy 4 czerwca 1989 roku doszło do gwałtownego sporu o sens porozumień Okrągłego Stołu i późniejszych wyborów. Obecny w studio Ryszard Majdzik (b. działacz opozycji antykomunistycznej) wygrażał znanemu opozycjoniście, a obecnie senatorowi PO, Janowi Rulewskiemu. Mówił m.in., że "chętnie wsadziłby go do kryminału" i poradził, by Rulewski spakował się i wyjechał, straszył "rozliczaniem". CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Głos w tej sprawie zabrała również Beata Czuma, córka legendarnego opozycjonisty. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Więcej o:
Komentarze (232)
Rulewski nie odpuścił. Są konsekwencje skandalicznej pyskówki w TVP Info
Zaloguj się
 • Grzegorz Gaffke

  0

  Baranie! Nie dorastasz do pięt Panu Klarenbachowi. Wracaj na drzewo tam czeka na ciebie Rulewski.

 • 0

  Zastanowcie sie tylko nad nazwiskami PiSiakow i porownajcie je z nazwiskiem RULEWSKI (szlacheckie i polskie): MAJdzik (od m-ca maj a wiec neofickie, nadawane Zydom od m-cy),
  Klarenbach - niemieckie lub z jidisz a wiec zydowskiego pochodzenia - wiekszosc najbardzjej ujadajacych ludzi z piSu nosi obce nazwiska, ew. ledwo spolszczone i stad jest ta ich neoficka, na tzw. chama, narzucana nam wersja ich "polskosci i katolickosci". Nie wiedza, ze na temat nazwisk jest wiele napisanych w kraju ksiazek, nawet i IV klasie byla kiedys taka czytanka. Klarenbach - nie udawaj Polaka Wolaku, a Rulewskiego pocalu w Du.e!

 • stani56

  Oceniono 1 raz 1

  To nie jest dziennikarz to PISowski bojówkarz

 • psycholog11

  Oceniono 2 razy 2

  KU...ZJA !!!

 • wieskw

  Oceniono 4 razy 4

  Majdzik ? A co to za zakompleksiony frustrat ? Czy takiego dupka należy cytować ? A może społeczeństwo powinno zafundować mu bezpłatne psychiatryczne leczenie.

 • misio50plus

  Oceniono 10 razy -8

  kto to Rulewski?: facet co dał się pobić przez ZOMO w Bydgoszczy a później współpracował z tym ZOMO dlatego dał się zaprzedać w Magdalence

 • 8gawiedz8

  Oceniono 1 raz 1

  A podobno spadła oglądalność Ku...zji, a tu - okazuje się, wszyscy oglądali. O Rulewskim nigdy nie miałem szczególnie wysokiego mniemania, zwłaszcza od czasów AWS. Rozumiem, że bohater, ale to nie zwalnia od myślenia. Kto rozsądny pokazuje się w Ku...zji, tym samym ją uwiarygadniając?

 • ergosumek

  Oceniono 13 razy -11

  Adrian Klarenbach to aktualnie najlepszy dziennikarz telewizyjny w TVP, kompetentny, kulturalny, nie przerywa, zadaje inteligentne pytania, jego wywiadów słucha się z przyjemnością, to nie magiel.
  Od kiedy prowadzi "Minęła dwudziesta" w TVP Info już chyba mało kto ogląda "kropkę nad i " Olejnik.

  "Dla mnie to jest święto konfidentów, ubeków, nie-Polaków, którzy zdradzili Polski naród, polskie interesy - mówił w kulminacyjnym punkcie sporu Ryszard Majdzik, zwracając się do senatora PO Jana Rulewskiego.
  " I cieszę się, że mam takich przeciwników jak pan, panie Rulewski, którego uważałem kiedyś za bohatera. Teraz bym chętnie wsadził pana do kryminału za to, że pan tak samo przyzwalał na to, co się dzieje w Polsce, na krzywdy ludzkie. "
  To jest pyskówka?
  Dlaczego Rulewski się nie bronił?

  Prowadzący zachował sie właściwie, panowie działacze powiedzieli sobie, co mieli do powiedzenia.
  A w kwestii autentycznego chamstwa ze strony opozycji i byłych działaczy solidarności i to w stosunku do premier, do prezydenta, to mozna przytoczyć wiele przykładów.

  "Niesiołowski ostro o prezesie PiS: Trudnością jest to, że Jarosław Kaczyński żyje"
  "„Nie sądzę, żeby ktoś o tak słabym charakterze mógł zaproponować sensowne rozwiązanie (...) » Andrzej Dupa «- ta ksywa mu już zostanie” - no czyje to bździny?
  ""Kaczyński? Ten bałwan, ten dureń, ten szkodnik!” itd itd.
  To jest dopiero rynsztok.

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Porządny człowiek do burdelu nie chodzi, co najwyżej ma kochankę, której i żona się nie wstydzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX