Jeszcze nie tak dawno temu minister Piebiak deklarował, że chce walczyć z hejtem

W ostatnich dniach ludzie, którzy wcześniej nie słyszeli o byłym już wiceministrze sprawiedliwości, poznali go jako osobę zamieszaną w kampanię oczerniającą niewygodnych sędziów. Co ciekawe, jeszcze na początku czerwca 2019 roku Łukasz Piebiak deklarował coś zgoła odmiennego. W rozmowie opublikowanej na serwisie Prawo.pl mówił, że chce walczyć z hejtem i mową nienawiści. Więcej w wideo poniżej.
Więcej o:
Komentarze (90)
Afera Piebiaka. Minister deklarował, że chce walczyć z hejtem
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 24 razy 22

  Złodziej sobie pokrzyczał, łapać złodzieja. Pod latarnią najciemniej.

 • kiesier

  Oceniono 21 razy 19

  Czy pan zero nie miał przypadkiem takich samych poglądów na kwestię kłamstw hejtu.

 • rafstahrk

  Oceniono 19 razy 17

  Rechrystianizacja+ wg PiS

 • marc.pl

  Oceniono 18 razy 16

  W 1945 roku barbarzyński motłoch doszedł do władzy przy wsparciu wojsk zza wschodniej granicy - w 2015 roku historia się powtórzyła i ponownie motłoch doszedł do władzy z tą różnicą że to sami Polacy zgotowali sobie taki los.

 • ad2009

  Oceniono 18 razy 16

  jedyny sprawiedliwy i prawy. Ale on sie tylko przyglądal jak to dziala.

 • 11lech

  Oceniono 20 razy 14

  PiS stworzył machinę, która mogłaby zniszczyć każdego niezależnego sędziego. Jaki był mechanizm jej działania? Chodziło o kompletne osaczenie sędziów, którzy uznawali zmiany PiS w wymiarze sprawiedliwości za niekonstytucyjne. Zostali "okrążeni" na pięciu poziomach: Ministerstwa Sprawiedliwości, nowej KRS –gdzie są tylko wybrańcy Ziobry, prezesów sądów nominowanych przez Ziobrę, rzeczników dyscyplinarnych i nowej Izby Dyscyplinarnej przy Sądzie Najwyższym – też nominatów Ziobry . Sędzia niewygodny dla władzy mógł być kompromitowany donosami obyczajowymi w oczach opinii publicznej i ścigany dyscyplinarnie pod byle pretekstem. Zwykły człowiek nie miał żadnych szans. Podobnie jest w wielu innych obszarach naszego państwa kierowanych przez PiS. To wszechogarniająca nasz kraj patologia. To ewenement na skalę europejską i pierwszy w UE taki przypadek . Wstyd dla Polski na cały świat - bo wszyscy o tym piszą. Oto państwo PiS.

 • def11

  Oceniono 15 razy 13

  "Piebiak deklarował, że chce walczyć z hejtem"

  No ale się rozmyślił, zgodnie z zasadą "dobrej zmiany" :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX