Zdawałeś Maturę 2017? Sprawdź, jakie studia zagwarantują ci pracę [6 UCZELNI]

17.05.2017 11:46
Zdawałeś Maturę. Sprawdź jakie studia zagwarantują ci pracę.

Zdawałeś Maturę. Sprawdź jakie studia zagwarantują ci pracę. Fot. istockphoto.com / Michał Łepecki / Agencja Gazeta

Matura 2017, a potem czas na studia. Kierunki o profilu inżynierskim dają największą szansę na zdobycie pracy - to wyniki rankingu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, która na podstawie rozmów z ekspertami oraz pracodawcami stworzyła listę najbardziej cenionych polskich uczelni.
Komentarze (37)
Zdawałeś Maturę 2017? Sprawdź, jakie studia zagwarantują ci pracę [6 UCZELNI]
Zaloguj się
 • ateistaoddziecka

  Oceniono 7 razy 3

  Artykuł z d. wzięty.
  Najpewniejsza praca jest po uczelniach medycznych.

 • Marta Szyszko

  Oceniono 1 raz 1

  co za ściema... najważniejsze, to robić to w czym jest się dobrym. I wybrać uczelnię, która umożliwia nam studiowanie tego co nas interesuje i przyda się nam w życiu i w tym akurat przodują uczelnie prywatne. Moja siostra skończyła WSB w Gdańsku, pierwszą pracę miała już pod koniec pierwszego roku, a teraz po studiach ma doświadczenie i radzi sobie lepiej niż nie jedna jej znajoma z państwowej uczelni... mam nadzieję, że ze mną będzie podobnie :)

 • Oszołom Z Radia Maryja

  Oceniono 5 razy 1

  Humaniści są na przegranej pozycji. Nie maja żadnych szans jeśli nie udało im się jakoś przebranżowić . Studia na politologii socjologii czy na kulturoznawstwie to zmarnowane najlepsze lata życia

 • przypadki-pilota-pirxa

  Oceniono 3 razy 1

  Proponuję młodym zapisanie się do partii. Wszystko jedni której. Posada się znajdzie i dyplom będzie bez wysiłku.

 • szmul.bender

  Oceniono 11 razy 1

  Absolwenci studiów technicznych i scisłych cos umieją. Pozostali maja dyplomy.

 • onlineekspertwsb

  0

  Witam! Dobre zarobki można osiągnąć np. po ukończonych studiach podyplomowych z zakresu IT. Studia podyplomowe w tym zakresie można znaleźć w ofercie oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej (np. Grafika komputerowa i multimedia czy Programista aplikacji internetowych. Junior Web Developer z certyfikatem Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3). Po szczegóły oferty zapraszam na stronę wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe Dodam, że można oszczędzić na studiach aż 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Warunkiem jest aplikowanie na studia w terminie do 30 czerwca. Zapraszam!

  Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
  Online Ekspert WSB

 • henio9000

  0

  Też uważam, że warto. Koleżanka dwa lata temu załozyła firma, kupiła drona i sama robi zdjęcia do analiz gis. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu może współpracować z rolnikami, którzy chcą wiedziec, ile oprysku powinni użyć, jak i z przedsiębiorcami, którzy szukaja nowej lokalizacji pod siedzibe firmy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje