Wyłożyli betonowymi płytami wąwóz w Bochotnicy. Tak wygląda teraz [ZDJĘCIA]

11.08.2017 20:58
Wąwóz w Bochotnicy

Wąwóz w Bochotnicy Fot. Urząd Wojewódzki w Lublinie

Atrakcją Lubelszczyzny jest najrozleglejsza w Europie sieć wąwozów. Gmina Nałęczów chwali się, że dno jednego z nich, położonego w Bochotnicy zostało niedawno utwardzone. Na stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie możemy znaleźć zdjęcia wąwozu wyłożonego betonowymi płytami. Dlaczego władze podjęły tę decyzję?
Komentarze (353)
Wąwóz w Bochotnicy wyłożono płytami
Zaloguj się
 • ukos

  Oceniono 53 razy 45

  Prześlicznie symetryczne te kostki. Taka wrodzona PiSowska estetyka. Zew natury.

 • gangut

  Oceniono 47 razy 39

  Dziwne. W centrum Kazimierza na dziurawych i koślawych chodnikach można sobie nogi połamać, a zabrali się właśnie za zniszczenie wąwozu.

 • saammm

  Oceniono 44 razy 36

  Położyli badziewną płytę. Powinni byli porządnie to wybetonować, drzewa wyciąć b zasłaniają widok, skarpy ładnie zrównać z terenem i postawić kolka ogródków piwnych z muzyką, karuzele i zorganizować kiermasze. A tak...jakieś siejące liście drzewa, jakieś skarpy, korzenie,bajzel i dziadostwo. Ech..

 • carl_von_clausewitz

  Oceniono 51 razy 31

  GDYBY TO BYŁA KOSTKA...

  Gdyby to była kosatka granitowa, lub w ostateczności kostka imitująca granitową to po kilku latach zarosłaby mchem, nabrała patyny a wąwóz zyskałby urok starej, zabytkowej drogi wyżłobionej we wzgórzu.

  Jednak to nie jest żadna kostka, tylko obleśne bloki betonowe. ;)))

 • misio-kicio

  Oceniono 27 razy 21

  Drzewa tam zostawili przez niedopatrzenie.

 • bobaa

  Oceniono 19 razy 19

  Jak to jest kostka betonowa to ja jestem faraonem... ludzie, jak B..a kocham, odrobinę solidności. .. Płyty "jumbo"... A pomysł idiotyczny, kto to wymyślił, kto na to pozwolił, kto zatwierdził, kto wykonał, kto zapłacił ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje