Bruksela jak w stanie wojny. Żołnierze na ulicach, rewizje, zamknięte metro. Polowanie na zamachowca z Paryża trwa

22.11.2015 13:22
Belgijscy żołnierze na Grand Place w Brukseli

Belgijscy żołnierze na Grand Place w Brukseli FRANCOIS LENOIR/REUTERS

Belgijskie centrum zarządzania kryzysowego podniosło w sobotę stopień alarmu terrorystycznego w regionie brukselskim do poziomu 4. - czyli 'poważnego i bezpośredniego zagrożenia'. W niedzielę zalecenie to zostało podtrzymane. Na ulicach jest pełno żołnierzy. Wszystko przez trwającą obławę na jednego z zamachowców z Paryża, który może ukrywać się w stolicy Belgii.
Komentarze (52)
Bruksela jak w stanie wojny. Żołnierze na ulicach, rewizje, zamknięte metro. Polowanie na zamachowca z Paryża trwa
Zaloguj się
 • dante_waw

  Oceniono 58 razy 46

  Juz nic nie rozumiem....

  GW tlumaczy mi ze zamachowiec z Paryza to byl Belg, ktory z islamem nie mial nic wspolnego bo pil piwo i popalal jointy, mieszkal w hipsterskiej dzielnicy Molenbeek, slynacej z mieszkajacej tam kosmopolitycznej bohemy.

  Ze ludzie ktorzy przeprowadzili zamachy zrobili to z biedy i braku perspektyw (zaczynam bac sie mieszkancow po-PGRowskich wsi, bo wyglada na to ze byle PGRy to wylegarnie terrorystow).

  Gazeta tlumaczy mi rowniez ze te masy lekarzy, prawnikow plynace bez kontroli przez kazda granica uciekaja przed wojna, w swej masie nie ma ani jednego terrorysty, bo ci przybywaja do Europy na pokladach samolotow.

  GW tlumaczy nam rowniez ze Orban budujacy plot na granicy z Serbia to faszysta, natomiast Merkel zamykajaca granice z Austria to aniol (nomen omen) pomagajacy uchodzcom.

  GW tlumaczy nam ze Polska odmawiajaca przyjecia uchodzcow to zascianek i obciach na cala Europe, natomiast Dania uniewaniajaca ustalenia co do kwot uchodzcow to europejski kraj.

  W koncu GW tlumaczy mi ze ci chlopcy wysadzajacy sie w europejskich miastach tylko przez przypadek krzycza "Allah jest wielki" i nie maja nic wspolnego z muzumanami, natomiast kiedy przychodzi do quizow i poradnikow okazuje sie ze WSZYSCY Polacy nie potrafia zachowac sie na wakacjach, kradna reczniki z hoteli i jedza rybe nozem... wowczas GW nie ma problemu z formulowaniem tytulow "Polacy pija akohol w kurortach"

 • boguslawbch6808

  Oceniono 45 razy 37

  Pocieszające dla urzędników UE stacjonujących w Brukseli jest to, że ten alarm terrorystyczny nie ma żadnego związku z kryzysem imigracyjnym.

 • saves

  Oceniono 25 razy 13

  Co tam ludzie żyjący w strachu... Grunt, że multikulti, tolerancja i poprawność polityczna znów zwyciężyła.

 • lord-p

  Oceniono 25 razy 13

  przyzwyczajaj się Europo! Chcieliśmy islamistów wśród siebie, to macie...

 • dyfly

  Oceniono 26 razy 12

  A wy na Czerskiej koniecznie chcecie zeby tak samo wygladala Warszawa, Poznan, Krakow, Wroclaw...

 • abstracto

  Oceniono 18 razy 8

  Ale się multikulti ubogacili....

 • america_n_beauty

  Oceniono 8 razy 6

  Zdjęcie 8 to obraz współczesnej Europy : on owinięty w kominiarkę, ona owinięta w burkę, a wszystko w imię miłości i braterstwa :)

 • kbamm

  Oceniono 8 razy 6

  Chciałem z tego powodu wyrazić bardzo głębokie zaniepokojenie i wzywam terrorystów do natychmiastowego zaniechania takich niecnych działań.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje