Komentarze (74)
Podsumowanie 2018 roku w polityce, dyplomacji i gospodarce.
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 31.februarius

  Oceniono 9 razy -1

  i tak wyglądał Rok 2018 z czerskiej perspektywy?

  BRA
  VO
  !

 • n29a

  Oceniono 1 raz -1

  "spójrzmy na chwilę do Włoch" - ryli?

 • qatroscc

  Oceniono 9 razy -1

  Zapytam skromnie środowisko GW o przykład zwykłej prawicy we Francji, Włoszech i Szwecji?

 • ziomekp.1

  Oceniono 8 razy -2

  Doczytałem do tego fragmentu:
  "Świadczy o tym m.in. zlecone przez Kreml (acz nieudane) zabójstwo byłego rosyjskiego szpiega Siergieja Skripala i jego córki Julii. Rosyjscy agenci użyli w tym celu (na brytyjskiej ziemi) broni chemicznej, co spotkało się z dotkliwymi, ale jedynie dyplomatycznymi, sankcjami wobec Moskwy."
  Myślałem żeś Sroczyński bardziej rozsądny -- gdzie dowody, gdzie poszlaki, gdzie ów Skripal i jego córka, gdzie owi mityczni agencii.............................................
  Głupiś jak reszta Czerskiej w tej rusofobii drogi panie Sroczyński, czyżby Adam zalecił ostrzejsze tony? Czyżby groził zwolnieniem jak Baczyński Wosiowi?

 • proteusz33

  Oceniono 8 razy -2

  Minionych dwunastu miesięcy do udanych nie zaliczą z pewnością dziennikarze. Ich praca staje się coraz niebezpieczniejsza, a kontrola władz - coraz trudniejsza
  ***************
  Redaktorowi naczelnemu tygodnika „Gazeta Polska” Tomaszowi Sakiewiczowi wytoczyło blisko 40 sędziów Sądu Okręgowego w Krakowie. Domagają się oni sprostowania treści autoryzowanego wywiadu.

 • proteusz33

  Oceniono 6 razy -2

  Chiny od kilku lat zachowują się "coraz bardziej asertywnie"
  ********
  Bardziej asertywnie niż za Mao ? Dziwne.Jakaś nowa teoria historii świata

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 18 razy -2

  Przecież głównie o to chodzi, aby zniszczyć lewicowość, właściwie to już zniszczono. Lewak, lewaczka itd stało się obelgą. Wystarczyło ożenić lewicowość ze skrajnymi poglądami w sferze obyczajowości jak LGBT, genderyzm, do tego dołożyć sprowadzenie uchodźców w ilości, które spowodują rożnego rodzaju perturbacje i mamy przepis, aby ludziom wybić z głowy, komunizm, socjalizm itp. czyli wszelkie mrzonki o lepszym, bardziej sprawiedliwym świecie. A jeszcze zapomniałem o globciociepciu.
  A Pan Sroczyński? To takie sondowanie i sprawdzanie ile zostało ludziom w głowach z tej lewicowości.
  Sprowadzenie uchodźców nastąpiło poprzez propagandę. Ktoś rozpowszechniał plotki w Afryce o czekającym ich tu eldorado, o rozpylanych perfumach na ulicach Paryża i inne takie, potem oni tu przyjeżdzali i czuli się oszukani, dlatego była frustracja, wydane przez nich niemałe pieniądze i chęć zemsty, zamiast wdzięczności.

 • medycynaradziecka

  Oceniono 12 razy -2

  Wielu znudziła się Europa/Polska quasi-liberalna, z niewidzialną ręką rynku (która należy do kilku miliarderów). Rosnący PKB, z którego nic nie wynika dla zwykłego obywatela. Bezsensowne przepisy, procedury, biurokracja, nierówność wobec prawa... Ja chcę zmian! I takich jak jest coraz więcej. I oby nadchodzący rok był ich pełen.

 • fakitol

  Oceniono 11 razy -3

  Prawica, nazywana skrajną przez skrajnych lewaków i użytecznych głupków pismaków, to tacy co nie chcą lslamu w Europie. Lewactwo dąży do zagłady cywilizacji "białego" za wszelką cenę, choćby nawet za oddanie Europy lslamowi. Głowy muszą się potoczyć zanim się otrząsną.

 • tow.klamczynski

  Oceniono 15 razy -3

  Skrajna lewica to Michnik. Kazdy kto jest Patriota i chce dobrze dla swojego kraju, ale nie chce zydokumny, jjest dzis nazywany skrajna prawica.

 • jan700

  Oceniono 9 razy -3

  Włochy to się nie wypłacą za wybuch Etny.

 • pansloik

  Oceniono 16 razy -4

  Świetne wiadomości, oby więcej zwycięstw prawicy. Lewicowe eksperymenty powodują same kłopoty i nieszczęścia, także może Europa się obudzi i skonczy się wciskanie kitu przez Bruksele et consortes.

 • wusu

  Oceniono 12 razy -4

  Trzymam kciuki za zwyciestwo Le Pen w wyborach prezydenckich we Francji.
  Jestem dumny z Wloch po wyborach. Wybrali madrych politykow. Tylko Franek w Watykanie islamizuje Europe ale mniej sie z tym afiszuje bo wyczuwa wiatr zmian.

 • antygazeta2

  Oceniono 12 razy -4

  Następne mikrropierdnięcie to zgon marksistowskiej szmatogazety.

 • harari

  Oceniono 13 razy -5

  .
  Czy naprawdę dziwi kogoś ze Unia się rozpada, skoro kierują nią takie miernoty jak Tusk.
  .

 • harari

  Oceniono 17 razy -5

  ,
  Elity polityczne same zniszczyły Unię zniechecając do siebie ludzi a sprowadzenie islamskich imigrantów do Europy jest gwoździem do trumny. Dzięki Brukseli i takim politykom jak Merkel, Tusk, Macron partie prawicowe, nacjonalistyczne rosną w siłę.

 • jozbieszczad

  Oceniono 17 razy -7

  Czas pakować walizki nie populistom lewicowym .
  Podbój Marsa gwarantuje im nie populista Musk z Teslą .
  Jak człowiek pisze takie fantasmagorie jak wyżej to musi bardzo się wstydzić za to co robi ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX