Komentarze (388)
92. miesięcznica smoleńska. Kaczyński: marsze się kończą
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • icosiedziwisz

  Oceniono 17 razy 15

  Jaro coś długo dochodzi...

 • rozterka47

  Oceniono 13 razy 13

  " naszym zadaniem jest przywrócenie w Polsce przyzwoitości, normalności, przyzwoitej normalności naszego życia - zapowiedział Kaczyński. "

  Proponuje zacząć od siebie.

 • rodrigezoo

  Oceniono 12 razy 12

  Koniec miesiączek, ale mowa nienawiści trwa. To, że dla mnie pis sis to banda oszołomów ,a ich przywódca to chory psychicznie człowiek, to nie znaczy, że jestem wrogiem narodu. Wypraszam sobie. To już Korea pln zaczęła się w Polsce ? trzeba mysleć jak oni ?ja pie.......tak z rana, ale inaczej nie umiem wyrazic tego, co czuję do partii karakana.

 • albacor

  Oceniono 12 razy 12

  S...... dziadu

 • bgrzeczny

  Oceniono 12 razy 12

  Ten, który niszczy kraj i oddaje go powoli Putinowi, mówi o przyzwoitości. Ten, który każe milicji atakować kobiety z różami, mówi o ochronie kobiet. Ten, który kłamie, mówi o prawdzie. Ludzie, oprzytomnijcie, bo nie będzie po nas co zbierać!

 • ewulka987

  Oceniono 12 razy 12

  Przyzwoitość i NORMALNOŚĆ w Polsce zniknęła w chwili ,gdy rządy przejął J.Kaczyński i jego marionetki. Po raz wtóry Polacy muszą wychodzić na ulicę ,by bronić konstytucji, demokracji i WOLNOŚCI. Wrogami Polski są ludzie dzielący społeczeństwo na PANÓW ,Pisiewiczów i całą resztę ,na którą wysyła się kordony pis-policji. I oprócz tych politycznych błaznów na smoleńskiej szopce żal polskiego Kościoła katolickiego ,który w tym uczestniczy i robi się śmieszny.

 • normalny10

  Oceniono 12 razy 12

  " Nasi przeciwnicy chcą zniszczyć nasze życie " - czy ten Kaczyński to człowiek normalny ? 12 lat temu kiedy nie był tak wielkim tchórzem i miał odwagę być premierem jawił się kimś jeszcze w pełni władz umysłowych .Niestety ,już jako mocno starszy człowiek co chwila wygłasza jakieś obraźliwe do innych inwektywy i dziwaczne wypowiedzi z teorii spiskowych .Słuchając wypowiedzi Kaczyńskiego coraz bardziej nasuwają się poważne wątpliwości co do normalności stanu umysłowego tego człowieka . Z upływem lat wcześniej czy później starzy ludzie się zmieniają. Też dziwaczeją , głupieją bo starość ma różne w tym i smutne objawy ,które coraz bardziej się uwidaczniają Tak jest u pana prezesa u pana prezesa gdzie dodatkowo uwidocznione sa już objawy zdziecinnienia czego przykładem oderwanie od rzeczywistości w fascynacji atlasem kotków kiedy obok toczyly się eprawy jedne z najważniejszych dla państwa.Jednak czyjś podeszły wiek wymaga szacunku ,ale nie może być tak żeby już nad grobem nieźle szurnięty do tego zdziecinniały starzec rządził prawie 40 milionowym państwem i układał życie jego obywatelom według swoich wyimaginowanych wizji zaczerpniętych ze świata fantazji ,knucia intryg, niszczenia i skłócania ! W historii świata państwami rządzili różni zboczeńcy ,dewianci i kretyni ,ale utrzymywanie dłuższe takich przy władzy dla tych państw zawsze źle się kończyło !

 • lucyperek2

  Oceniono 14 razy 12

  Ja tylko nieśmiało przypominam, że (jak piszą niektórzy) nikt "nie zawładnął". I nikt tu nie wjechał na żadnych czołgach. To po prostu powtórka z 1917, zwykła rewolucja proletariacka, gdy latami podgrzewany motłoch zapragnął "rżnąć panów". Po prostu. Jeszcze inteligencja nie wisi na latarniach, ale zwracam uwagę na klasyczne i typowe szczucie chamów na inteligentów. Tak jak wtedy tam, tak i teraz tu jest to niemal ten sam mechanizm. Zawsze są te same scenariusze, być może niebawem kryterium osadzenia w obozie reedukacyjnym będzie kształt dłoni (proletariackie - wolny, czyli swój, eleganckie i zadbane - rozwałka, bo wróg jak rzekł zbawiciel). Sami sobie to zrobiliśmy. Chyba ten śmieszny kraik patrząc na lata wstecz może pociągnąć najwyżej 20-30 lat w niepodległości. Potem zapaść na kolejne kilkadziesiąt. I tak już chyba będzie zawsze, ale skoro polaczki tego pragną, to po co im w tym przeszkadzać.

 • miksztal2354

  Oceniono 16 razy 12

  Jesteście Kaczyński coraz bliżej Tworek.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 11 razy 11

  "Dziś jesteśmy przeświadczeni, że to już tylko kilka miesięcy, do momentu, kiedy powstaną pomniki, do chwili, kiedy będziemy mieli raport komisji smoleńskiej"

  Bez pomników nie będzie raportu komisji pseudoekspertów? Znaczy co, zakontraktowali wynagrodzenie w pomnikach?...

  "Sensację wśród uczestników 92. miesięcznicy smoleńskiej wzbudził mężczyzna przebrany za... króla. W ręku trzyma Pismo Święte."

  Czy ktoś zadzwonił do Tworek zawiadomić ich, że zwiał im pacjent i przyłączył się do większej grupy potencjalnych pacjentów?...

 • japka_putina

  Oceniono 11 razy 11

  Czytając, co powiedział Kaczyński (słuchać, a tym bardziej oglądać tego nie potrafię) mam wrażenie, że dąży do jakiejś wojny domowej. Jego opis intencji wrogów wewnętrznych wręcz zachęca, by ich za te zbrodnicze plany zniszczenia wszystkiego torturować i zabijać, zanim zdążą zamienić życie prawdziwych Polaków w piekło.

  Informacja dla policji: nie wzywam do łamania prawa, ale ostrzegam przed konsekwencjami podjudzania, jakiego regularnie dopuszcza się Jarosław Kaczyński.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 11 razy 11

  Ponieważ mój komentarz zawiera treści niedozwolone, napiszę tylko jedno słowo, które samo w sobie jest obelgą:
  Kurdupel.
  I wszystko jasne.

 • yuo7leo9

  Oceniono 11 razy 11

  Kaczka dość żałosny w tych swoich rytualnych groźbach i ubliżaniach. Chyba już wie, że się zakiwał.

 • krynolinka

  Oceniono 19 razy 11

  Prezes w 92. miesięcznicę : "W naszym życiu pojawiło się wiele zła, coraz bardziej bezczelnego, agresywnego i mającego poczucie bezkarności. Musimy mu się przeciwstawić." Się przeciwstawił, aż mu kołderka z tyłeczka spadła. Chrapnięcie obudziło kota..

 • Stan Majewski

  Oceniono 10 razy 10

  Najpierw msza swieta a potem konwulsje nienawisci - jak to w Katolandzie Koltunskim. Ave Yaro .

 • stanislaw.sk

  Oceniono 10 razy 10

  Nie było pomysłu kiedy, marsze nienawiści zakończyć, to wymyślił: po 96. miesiączce ogłosi andropauzę - już nie może i nie będzie...

 • gapcio2010

  Oceniono 10 razy 10

  Napoleonek-hipokryta grzmiał o przyzwoitości ! Pojęcia nie ma co to znaczy. P(rymityw) i S(zambo)!

 • poppers68

  Oceniono 10 razy 10

  To jest paradox.
  Jeśli ludzie, którzy w latach komuny siedzieli w więzieniach za opór, mieli kłopoty w pracy, byli bici przez ZOMO na temonstracjach a teraz są nazywani lewakami , KODomitami i złodziejami TO KTO TWORZYŁ WIERNY APARAT PRL ?
  Mam wrażenie, że to się wszystko odwóciło.
  Obecna władza MA POPARCIE W ELEKTORACIE DAWNEJ KOMUNY, DAWNYCH SIERŻANTACH MO I LWP I DAWNYCH ŚRODOWISK SPRZYJAJĄCYCH KOMUNISTYCZNEJ WŁADZY , WIEJSKIM ELEKTORACIE MAJĄCYM LATA WALKI Z KOMUNĄ W GŁĘBOKIM POWAŻANIU. To ci ludzie obecnie przybrali biało czerwone szatki , są niezmiernie związani deklaracyjnie z Bogiem i Ojczyzną.
  To mi przypomina czasy, gdy niemieckie społeczeństwo wschodnich landów w 1945 roku od fascynacji NSDAP szybciutko zaakceptowało FDJ ( czyli z faszyzmu do socjalizmu ) radośnie tworząc Niemiecką Republikę Demokratyczną.
  Obecna władza w Polsce ma poparcie konwertytów czasów komuny PRL i dlatego akceptuje niedemokratyczne zachowała łamiące Konstytucję swojego kraju. TO JEST PRZYCZYNA POPARCIA UDZIELANEGO KACZYŃSKIEMU.
  To nie są żadni odrzuceni przez III RP. To dawne komuchy + rodziny + chłopi. Czyli ludzie, których rodziny świetnie sobie do roku 1989 żyły.

 • 2kotunia1

  Oceniono 10 razy 10

  Pier dolony kurdupel, odpowiesz psi synu za moje pieniądze wydane na Twoją chorobliwą manię. Tchórzu skończony, osobiście gotowym Ci zap[podać kielich z trucizną!

 • sacc77

  Oceniono 10 razy 10

  Kiedy wreszcie ten kaczy sutener politycznych prostytutek dołączy do swojego nieświętej pamięci brata?

 • feurig59

  Oceniono 10 razy 10

  Facet, który niczego innego w życiu nie robił i nie potrafi nic innego jak rozpier...ać.
  Biedni ludzie którzy za nim idą. Ale nie zmieni się nic póki nie odczują tego na własnej skórze...
  Jeszcze to g... nie ma władzy, jeszcze mogą dostać kopa w 2018, ale jeżeli nie dostana to biada ci Polsko, bo zamiast stać sie potęgą regionu będziesz rozgrywana, wciśnięta między UE a Rosję.

 • benek231

  Oceniono 10 razy 10

  Podziekujmy biskupom za wspieranie faszystow od przynajmniej dekady.
  Podziekujmy biskupom za doprowadzenie faszystow do wladzy, a teraz udawanie, ze nie maja z nimi nic wspolnego.
  Podziekujmy biskupom za milczenie w obliczu narastajacej brutalnosci dzialan policji wobec demonstrantow.

  Podziekujmy biskupom za rycie pod polska demokracja od poczatkow jej istnienia, na rzecz autorytarno-koscielnego systemu. Podziekujmy biskupom za odmawianie obywatelom prawa do podmiotowosci.

 • zdradziecka-morda

  Oceniono 10 razy 10

  "Jesteśmy coraz bliżej... zwyciężymy... staną pomniki"
  Dziadek się powtarza. To już chyba demencja starcza.

 • byrcyn11

  Oceniono 9 razy 9

  Szkoda ! Tak miło było patrzeć jak tysiące policjantów jest oderwanych od swoich prawdziwych obowiązków, jak lecą miliony podatnika na wizje polskiego Kaliguli. Ech - dlaczego ?! ;-)

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 9 razy 9

  Dowiedzieliśmy się tego co przez kilka miesięcy czyli "jesteśmy coraz bliżej". A gdzieś w zaciszu domowego ogniska Antek i "eksperci" dwoją się i troją, aby jakiś raport skleić. Skoro dotychczas nie mogli niczego poszukać to muszą jakąś fikcję ubrać w ładne słowa, aby wyglądało jak rzeczywistość. Lud ślepo wierzący w PiS i tak to przyjmie bez refleksji a inni no cóż...podobno jakieś amerykańskie i światowe eksperty miały pomagać. Jak będą kalibru Berczyńskiego to raczej wyjdzie z tego jakaś komedia niż raport.

 • nianiaania

  Oceniono 11 razy 9

  Mówiąc dwa lata temu, że nie będzie już wolnych Wyborów w Polsce, w duchu myślałam ,że przesadzam.Teraz już wiem, że moje obawy właśnie się sprawdzają! Ludzie, obudźmy się!!!

 • Kris Smigielski

  Oceniono 9 razy 9

  Jelopy, ciemniaki, tepaki i idioci!!! Oto wolska-Polska wchodzca w nowe milenium. Ku...wa wasza katobolszewicka mac byla.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 9 razy 9

  Czy normalne jest publiczne przemawianie z drabinki lub stojąc na podeście tylko dlatego, że gość ma KOMPLEKS NIŻSZOŚCI?

 • stanislaw.sk

  Oceniono 9 razy 9

  @poppers68
  Obecną władzę reprezentuje b.prokurator PZPR tow.Piotrowicz krzyczący z mównicy sejmowej: " - PRECZ Z KOMUNĄ!!!"

 • misiek1959

  Oceniono 9 razy 9

  A we środę, 13 grudnia jest kolejną - tym razem ROCZNICA samointernacji prezesa za szafą. Ciekawy jestem, czy będzie z tego powodu marsz na Żoliborzu, msza i ksiądz z kropidłem, ta także tłum "pierwszego sortu".

 • gapcio2010

  Oceniono 9 razy 9

  Widok tego człowieka to wzbudza we mnie najgorsze , wręcz nieludzie uczucia.....

 • palo_ma1

  Oceniono 9 razy 9

  Z tym "jesteśmy coraz bliżej" Kaczyński daje świetny przykład paradoksu Zenona z Elei.

 • dobirek

  Oceniono 9 razy 9

  Jednym z najczęściej stosowanych, psychologicznych mechanizmów obronnych jest projekcja. Wypowiedzi "Człowieka z podestu" winny być prezentowane studentom psychologii jako swego rodzaju "wzorzec z Sevre" projekcji.

 • Jacek Sieka

  Oceniono 9 razy 9

  Czymze J.Kaczynski rozni sie o PZPR-owskiego I-szego Sekretarza Komitetu Centralnego PZPR? Tamten tez nie rzadzil,a tylko kierowal,tez nie ponosil zadnej odpowiedzialnosci parlamentarnej za podejmowane przez siebie decyzje dotyczace panstwa,tak samo mial bezposredni wplyw na obsadzanie kluczowych stanowisk panstwowych itd,itp.Ktos madry kiedys powiedzial,ze historia sie nigdy nie powtarza,noi co?Obalili komunizm w Polsce,a w miejsce jego wprowadzaja rzady na wzor obalonego komunizmu.Dokladnie wszystko tak samo.Oczywiscie J.Kaczynski nie uwaza sie za I -go sekr.PiS,ale za Naczelnika Panstwa dla zmylenia przeciwnika,jak to mowi mlodziez,a jak go zwal tak zwal,jest dokladna kalka nieslawnej jeszcze pamieci I-szych sekretarzy PZPR.

 • miszogun

  Oceniono 9 razy 9

  "Przyzwoita normalność" to dla Jarka i PiS-u zadanie ponad siły.

 • tetradrachma

  Oceniono 9 razy 9

  Widzisz suwerenie TO, co cię otacza to jeszcze jest "nieprzyzwoita" normalność, Prezes - gdy zwycięży - zorganizuje ci "przyzwoitą". Strach się bać.

 • white_lake

  Oceniono 9 razy 9

  parszywy kłamczuch i tchórz, większej kanalii polska ziemia nie nosiła

 • tomasz.rze

  Oceniono 9 razy 9

  "Suwerenna, wolna, demokratyczna i przyzwoita, uczciwa Polska to nasz cel."
  Jakieś plany utworzenia Polski Pisowskiej, na wzór Korei Płn?
  Polska suwerenna od opozycji,
  wolna od przeciwników PiS,
  demokratyczna inaczej,
  przyzwoicie wielbiąca spuściznę Lecha,
  uczciwa dla swoich.
  Dobrze, że masz już swoje lata, Wodzu. Wytrzymamy.

 • x2468

  Oceniono 9 razy 9

  Macierewicza mogom co najwyżej pod ogonem pocałować, Antek ma kwity na całą podłą zmianę i do tego stoi za nim GRU.

 • dickinsons

  Oceniono 9 razy 9

  Gazety piszą o wielkim polityku, co potrafi tak wiele, że nikt go nie pokona. Wspaniały, wielki, zdolny, jedyny. Przychodzi miesięcznica a ja widzę małego, zaślinionego, bezrozumnego, piejącego prawie dyszkantem, o lisich oczkach blisko nosa plugawca, krzykacza. Zastanawiam się, czy byłby ten plugawiec w ogóle istniał, gdyby nie żądza medialnej sensacji, oraz maleńka grupka bojaźliwych lizusów?

 • lotto_1

  Oceniono 9 razy 9

  Mam nadzieję, że policjantom którzy biorą udział w tych haniebnych akcjach kiedyś odebrane zostaną emerytury

 • wiarus25

  Oceniono 9 razy 9

  ZOMO też wykonywało tylko rozkazy.

 • vomitorium1

  Oceniono 9 razy 9

  " ... mężczyzna przebrany za... króla."
  to normalne
  (jak jest szopka
  to jest i herod)

 • montagnes44

  Oceniono 9 razy 9

  Przyzwoitość - i kto to mówi ? Jak zwykle w wydaniu pisbolszewi wszystko na opak.

 • handzia55

  Oceniono 9 razy 9

  Ale o obcinaniu rąk nic nie mówił. Ludzki pan...

 • babette666

  Oceniono 13 razy 9

  Pod Archikatedrą, w której odprawiana była msza święta, kwitnął handel ....Czy handlarz miał pozwolenie na handel uliczny? czy uiścił podatek z utargu? Jezeli nie to co robiła tam policja?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX