'Miliony byłego ministra', 'Ile jest PZPR w PO?' [W TYGODNIKACH]

W najnowszym 'Do Rzeczy' Łukasz Warzecha krytykuje Rzecznika Praw Dziecka i przekonuje, że rodziców nie powinno się karać za klapsy. Z kolei w 'Newsweeku' Magdalena Środa wspomina Korę.
Przegląd tygodników Przegląd tygodników Fot. Gazeta.pl, Twitter

"Do Rzeczy" o karaniu rodziców za klapsy

W najnowszym numerze "Do Rzeczy" artykuł pod tytułem "Nie karać rodziców za klapsa", który krytykuje zaproponowaną przez Rzecznika Praw SDziecka Marka Michalaka zmianę w Kodeksie rodzinnym. - Staram się pokazać jak za pomocą tej ideologii, która penalizuje dawanie klapsów, stara się rozmontować tradycyjną rodzinę i władzę rodzicielską - powiedział Łukasz Warzecha w filmie zapowiadającym numer. Ponadto w "Do Rzeczy" o kandydatach na prezydenta Gdańska, czyli Jarosławie Wałęsie i Pawle Adamowiczu. Więcej tutaj >>>

Przegląd tygodników Przegląd tygodników Fot. Gazeta.pl, Twitter

"Wprost" o pieniądzach Bartłomieja Sienkiewicza

We "Wprost" z kolei o "Milionach Sienkiewicza". Zdaniem dziennikarzy gazety, były szef MSWiA w rządzie PO-PSL "zarobił fortunę dzięki spółce Skarbu Państwa". - W ubiegłym miesiącu Ossolineum zakupiło kolekcję rękopisów Henryka Sienkiewicza. Z propozycją sprzedaży zgłosił się Bartłomiej Sienkiewicz, prawnuk noblisty i były minister spraw wewnętrznych oraz koordynator służb specjalnych w rządzie Donalda Tuska - czytamy w zapowiedzi tygodnika. W numerze też wywiad z Leszkiem Millerem, który twierdzi, że po wyborach opozycja będzie miała pokusę, by wykorzystać "patologiczne mechanizmy stworzone przez obecną władzę do rozprawy z PiS". Więcej tutaj >>>

Przegląd tygodników Przegląd tygodników Fot. Gazeta.pl, Twitter

Magdalena Środa wspomina Korę w "Newsweeku"

W najnowszym "Newsweeku" Korę wspomina Magdalena Środa. - Odchodziła w noc, w którą wszyscy na świecie gapili się w niebo, na księżyc. Boginie słyszą wszystko. I nie umierają - czytamy w zapowiedzi. Ponadto w numerze wywiad z pisarką i aktywistką Klementyną Suchanow, która opowiada o walce z PiS: - Wiem, że nie zmienię biegu historii. Ale przynajmniej przez chwilę odczują dyskomfort, że ktoś podszedł do nich bliżej, że spojrzał im w oczy, gdy dokonywali zbrodni. I to już jest coś  - opowiada. Więcej tutaj >>>

Przegląd tygodników Przegląd tygodników Fot. Gazeta.pl, Twitter

Dziennikarze "Sieci" liczą "ile jest PZPR w PO"

Dziennikarze tygodnika "Sieci" liczą, "ile jest PZPR w PO i opozycji" i pokazują "PRL-owską przeszłość jej przedstawicieli". - Wyciągają PiS kilka nazwisk z PZPR w życiorysach, a sami mogliby urządzić zjazd partii komunistycznej- czytamy na stronie tygodnika. W numerze także podsumowanie dotychczasowego wyścigu o fotel prezydencki Warszawy między Patrykiem Jakim a Rafałem Trzaskowskim. Więcej tutaj >>>

Więcej o:
Komentarze (77)
"Miliony byłego ministra", "Ile jest PZPR w PO" [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • redstag

  Oceniono 31 razy 25

  Na tym przykładzie widać całe ku.estwo Pissu. Oni zarzucają innym że komuna, że PZPR, że im to przeszkadza i nie akceptują tego. Gdy druga strona pokazuje że u nich jest komunistów jak skwarek w dobrej kaszy to wtedy oni z atakiem ale u was więcej. No może więcej ale nam to nie przeszkadza. To wam pissom to przeszkadza. A chodzi o to że cały ten PISS to kłamcy, cynicy, hipokryci i złodzieje.

 • flyer

  Oceniono 24 razy 22

  Btw. ktoś już złożył doniesienie, że "W Śmieciach" propaguje ustrój totalitarny poprzez napis PZPR na okładce?

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 47 razy 19

  Zdecydowanie więcej PZPR jest w PiS, Kaczyński jest niepomiernie bardziej resortowy niż np taka Stokrotka, w końcu to jego wujek Wilhelm Świątkowski był stalinowskim sędzią i prokuratorem oraz pułkownikiem Armii Czerwonej, który załatwił rodzinie Kaczyńskiego willę po Lisie-Kuli.

  A rękopisy Sienkiewicza pradziadka sprzedał Ossolineum nie były minister w rządzie Tuska Sienkiewicz, tylko Sienkiewicz prawnuczek Sienkiewicza pradziadka.

  To była jego własność, miał do tego prawo.

 • dj.80

  Oceniono 15 razy 13

  A ja sobie trochę wypiłem, wiec napiszę szczerze. Będą siedzieć, sku*****ny. Tego im z całego serca życzę.

 • lica79

  Oceniono 17 razy 11

  Niezmiennie twierdzę ze PiS to moralne i intelektualne dno

 • Helena Liszka

  Oceniono 21 razy 11

  Ten zrobił to,ten tamto,ten był w PZPR,ten PO,ten w PIS .Nie macie wazniejszych spraw na glowie.Sluzba zdrowia lezy,3 miliony Polakow zyje w skrajnej biedzie,przemysl lezy,ludzie manifestuja a wy sie ciagle klocicie.Wstyd przynosicie calej Polsce. Katolicy a tak sie zra.

 • lob1

  Oceniono 20 razy 10

  Jeśli ktoś bezprawnie się wzbogacił,coś zdefraudował,posłał niewinnie do więzienia,krzywdził,kradł to obojętnie z czyjej partii,trzeba go ukarać albo wsadzić do więzienia,a nie ciągle ,że to tylko z PZPR.Wszędzie są żli i dobrzy,ale mówić ,że za PZPR było żle,za PO było żle a za PIS jest wspaniale,to wielka przesada.Ten co najwięcej się chwali ma najwięcej za uszami.Lepiej weżcie się do roboty a przestańcie tyle gadać,obwiniać,.bo każdy ma coś za uszami.Człowiek to jest istota omylna,ale może się poprawić.Ale taka gadanina nie ma sensu,weżcie się lepiej do roboty.<Mniej gadania więcej będzie zrobione i załatwione.I przestańcie ciągle jadem pluć."Katolicy"

 • gburiaifuria

  Oceniono 15 razy 9

  ile PZPR w PO? nie wiem, pewnie troche jest, ale zgloscie sie do PiSu, tam 3/4 jest z PZPR.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX