Na co choruje prezes Kaczyński i jak jego stan zdrowia odbija się na PiS [W TYGODNIKACH]

W nowym 'Wprost' Adam Bielan zdradza szczegóły dotyczące stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Z kolei 'Newsweek' pisze o paraliżu i walce o władzę w PiS w czasie, gdy prezes partii przebywa w szpitalu.
Okładka 'Wprost' Okładka 'Wprost' wprost.pl

"Wprost": Na co choruje Jarosław Kaczyński

W okładkowym artykule 'Wprost' rozmawia z Adamem Bielanem o chorobie Jarosława Kaczyńskiego. Polityk zdradza, że prezes PiS zwlekał z podjęciem leczenia.  W tygodniku także m.in. rozmowa z szefową PAH Janiną Ochojską o potrzebach osób z niepełnosprawnościami, oraz artykuł o kampanii wyborczej przed wyborami w największych miastach. Czytaj więcej>>>

Okładka 'Newsweeka' Okładka 'Newsweeka' Fot. newsweek.pl

"Newsweek": Czartoryskich wojna o milion

'Wojna o miliony' w rodzinie Czartoryskich i zakup ich kolekcji przez władze to temat na okładce nowego 'Newsweeka'. W tym numerze znajdziemy także m.in. artykuł o 'wojnie o schedę po prezesie' i paraliżu w PiS w związku z pobytem Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu. 

Okładka 'Do Rzeczy' Okładka 'Do Rzeczy' dorzeczy.pl

"Do Rzeczy": Intryga przeciw Czartoryskim

"Do Rzeczy" także zajmuje się tematem rodziny Czartoryskich i zakupu kolekcji sztuki. W tygodniku znajdziemy także rozmowę z wiceministrem i kandydatem PiS na prezydenta Warszawy Patrykiem Jakim, który mówi o "odbiciu miasta z rąk mafii reprywatyzacyjnej" oraz tekst o obniżce pensji parlamentarzystów. 

Okładka 'Sieci' Okładka 'Sieci' sieci.pl

"Sieci": Antypolonizm jak antysemityzm

W nowym wydaniu tygodnik 'Sieci' pisze o potrzebie obrony przez 'antypolonizmem' i porównuje zjawisko do antysemityzmu. A artykule krytykowane jest m.in. Muzeum II Wojny Światowej za to, że... powstało w celu ukazania ludzkich losów w czasie wojny, a nie tylko 'polskiego cierpienia'. W nowym numerze także m.in. artykułu o sprawie Pomnika Katyńskiego w Jersey City i rozmowa z kierownictwem Polskie Fundacji Narodowej. Czytaj więcej>>>

Komentarze (213)
"Wprost": Na co choruje prezes Kaczyński?
Zaloguj się
 • bellamoda

  Oceniono 90 razy 78

  Antypolonizm to sami sobie pisowcy wymyślili. Żeby usprawiedliwić swoje złe relacje z całym światem.

 • tomtg123

  Oceniono 59 razy 55

  Stan zdrowia pana Kaczyńskiego jest popularnie nazywany "szajbą". Do tego należy dodać drugi składnik osobowości - patologiczną żądzę władzy.
  A jak to się odbija na PiS ? Cóż, po prostu : jaki jest PiS - każdy widzi.
  .

 • blahblah69

  Oceniono 47 razy 43

  Panie prezesie, tylko bog moze pana wyleczyc, prosze nie brac zadnych lekow, od naturalnego poczecia do naturalnej smierci.
  P.S. - i prosze sie trzymac z dala od sprzetu WOŚP, to sprzet szatana !!!

 • fakiba

  Oceniono 53 razy 43

  Za zakup kolekcji która była w Polskich rękach Gliński pójdzie siedzieć

 • dr_rybak

  Oceniono 36 razy 34

  Nieważne na co choruje.... wyprowadza się chorych z oddziałów bo Cesarz przybył...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX