Komentarze (373)
Wielka demonstracja przeciwko rasizmowi i nietolerancji w Berlinie. Liczba uczestników zaskoczyła organizatorów
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Robert 31

  Oceniono 13 razy 5

  PROPAGANDA JAK ZA HITLERA (120%POPARCIA)
  MANIPULACJA MEDIAMI

 • sorrry

  Oceniono 18 razy 4

  Fajnie! Im więcej zboczeńców, lewackich degeneratów, kolorowych pasożytów i tolerancji w Niemczech tym lepiej dla Polski. Trzeba tylko pilnować żeby to nie przelazło:)

 • jabadam

  Oceniono 12 razy 4

  Nie wiedza te szk . py jaki los chca sobie zgotowac, swiat multikulturalny nie gwarantuje rownosci ras pod zadnym wzgledem, natomiast zawsze powoduje napiecia i roszczenia spoleczne mniejszosci

 • white_lake

  Oceniono 36 razy 4

  niedobrze mi się robi, jak patrzę na te masy idiotów cieszących się z islamizacji, bo na tym to polega,
  ta gadanina o "obcych", o "różnorodności" to takie mydlenie oczu, tu chodzi tylko i wyłącznie o muzułmanów,
  żadna inna religia, żadna nacja nie prowokuje tylu problemów w społeczeństwie, nie generuje tyle przemocy, nie jest tak konfliktogenna, nie stylizuje się na wieczną ofiarę (może trochę Zydzi, ale oni mają powody),
  a durni Niemcy to łykają i zawsze czują się winni, aż się w końcu zatolerują na śmierć

 • aska.luczak

  Oceniono 20 razy 4

  Nie ma ani jednego zdjęcia które by udowadniało że ludzi jest więcej niż kilkanaście tysięcy i to dość luźno rozchodzące się w wielu miejscach. #lublinwolnyodzarazy

 • yacie

  Oceniono 20 razy 4

  U nas mamy lewacką propagandę w TVN, GW, WP, Onet a oni mają same takie media. Nie ma tam mediów, które by mówiły inaczej . Przez tyle lat tak im wszczepili poprawność polityczną, że jak ich muzułmanie będą podżynać to im jeszcze będą gratulować.

 • proteusz33

  Oceniono 30 razy 4

  Ziarno zasiane przez Andreasa Baadera i Ulrike Meinhof wykiełkowało i są już ich tysiące

 • Piotr Koster

  Oceniono 20 razy 4

  mają rację arabusy to strasznie nietolerancyjni przybysze....

 • rikol

  Oceniono 5 razy 3

  Jak chcą protestować przeciw rasizmowi, to powinni protestować przeciw przybyszom z Afryki i Azji, bo to oni są największymi rasistami. Zwłaszcza Arabowie nienawidzą Murzynów.

 • roy-cohn

  Oceniono 9 razy 3

  Ja już nie wiem co gorsze ... stada zadżumionych niemieckich ciot idących pod islamski nóż czy autorytarne silne narodowe Niemcy z wgranym genetycznie antypolonizmem ...

 • pkad

  Oceniono 17 razy 3

  Tam to dopiero mają nieźle nasrane w głowach przez lewacką propagandę.

 • nadachu12

  Oceniono 15 razy 3

  Ja też jestem przeciwny nietolerancji. Problem w tym, że niektóre zjawiska, które każe nam się tolerować, w ogóle nie powinny podlegać ocenie czy należy je tolerować, czy też można je nietolerować, ponieważ są to z założenia zjawiska patologiczne, które należy naprawiać. Mam tu na myśli wszelkie dewiacje, takie jak homoseksualizm, pedofilia, zoofilia, nekrofilia, jak również zaburzenia tożsamości płciowej. I nie chcę tutaj nikogo obrażać, ponieważ jestem świadomy, że różnie się nasze losy mogą toczyć i w różne dziwne problemy możemy się wplątywać. Dlatego mam w sobie wiele zrozumienia wobec osób obarczonych powyższymi problemami. Chciałbym jednak, aby nie kazano mi tolerować takich przypadków, ale raczej żeby podjęto jakąś pomoc dla tych osób zamiast głaskać je po glowie mówiąc im, że mają rację. Mam nadzieję, że nie posypie się na mnie fala hejtu, bo to dopiero byłby wyraz nietolerancji dla moich naturalnych, zgodnych z biologią poglądów na temat seksualności.

 • sommers

  Oceniono 29 razy 3

  Po przystąpieniu Polski do UE 2004, do 2011 Niemcy skutecznie zablokowali swój rynek pracy dla Polaków.
  Taka wasza koorewsko-niemiecka tolerancja.

  p.s. dzięki za usunięcie mojego poprzedniego komentarza. Gdyby brat Michnika rządził pewnie ktoś dzwoniłby już do moich drzwi.

 • jozbieszczad

  Oceniono 27 razy 3

  Czy świat oszalał ?

  Francja: Policjant, który oddał życie za zakładniczkę, nie będzie upamiętniony. "To mogłoby urazić muzułmańską społeczność"

  dorzeczy.pl/swiat/80250/Francja-Policjant-ktory-oddal-zycie-za-zakladniczke-nie-bedzie-upamietniony-To-mogloby-urazic-muzulmanska-spolecznosc.html

 • medycynaradziecka

  Oceniono 23 razy 3

  Niemcom życzę jak najlepiej, bo ich dobrobyt jest naszym, polskim, dobrobytem. Mam nadzieję, że wiedzą co robią popierając napływ emigrantów z Afryki. Trochę dziwny wydaje się fakt, że ta demonstracja nie zyskała poparcia dwóch czołowych partii. Oby się nie okazało, że była to demonstracja lewicowych lekko- i pięknoduchów...

 • vinogradoff

  Oceniono 15 razy 3

  Co moze zdzialac wiara w Boga. Przypominam przypadek z USA spzed kilku laty, jak to Major, lekarz medycyny, US ARMY w czasie sluzby w koszarach na terenie USA nagle doznal Objawien religijnych i wysadzil w powietrze siebie wraz z 8,- jak dobrze pamietam, Kolegami Soldatami US ARMY. O czym to swiadczy? Otoz jeli byl lekarzem medycyny to nie mogl byc IDIOTA bo musial byc daleko ponadprzecietnei inteligentny i byl wyzszym Oficerem armii a jednak dokonal zamachu terorrystycznego w imie swej religii. Jak wiec mozna byc spokojnym majac na swoim terenie Muzulmanow nie bedacych lekarzami i wyzszymi oficerami a prostymi niewyedukowanymi Wyznawcami swej religii latwo podatnymi na wplywy swoich Duchownych?

 • poppers68

  Oceniono 4 razy 2

  Społeczeństwo niemieckie naprawdę jest w kropce.
  Niemcy widzą, że błąd z 2015 przynosi powoli fatalne skutki. Nie chcą arabskiej fali emigracyjnej, gdyż ta nawet w porównaniu z turecką, jest daleka od jakiejkolwiek integracji i nadal nastawiona na kasę i mieszkania od kraju, w którym wylądowała.
  Mało tego , jest niestety agresywna i roszczeniowa na poziomie, który po prostu społeczeństwo niemieckie delikatnie mówiąc irytuje. Wiem co mówię, mam kontakty w Niemczech z Niemcami i Polakami tam pracującymi i mieszkającymi.

  Gdy w Berlinie odbywają się w wyznaczonych centrach handlowych np. wyprzedaże - imigracja arabska stawia się karnie w sklepach Bossa czy Lacoste. Pracujących arabów nie uświadczymy.

  Z drugiej strony, Niemcy nie chcą rządów takiego odpowiednika naszego PIS czy ONR gdyż co tu nie powiedzieć, mają swoje doświadczenia ( a jakże) i mają chyba więcej oleju w głowie. Stąd demonstracje, bo irytacja narasta a na jej bazie takie właśnie PISy niemieckie rosną. Niemcy tego nie chcą.

  I to jest kłopot, bo nie chcą imigrantów arabskich u siebie widząc co się dzieje a poprawność polityczna lub popapraństwo o barwach prawackich z kolei to jedyne alternatywy stanowisk w tym kraju. A potrzebny jest wyważony i pragmatyczny środek.

 • flanemco

  Oceniono 6 razy 2

  Brawo Niemcy...

 • Maks Maks

  Oceniono 12 razy 2

  ... i myśl przewodnia im przyświecała " kto nie idzie z nami ten przeciwko nam, kto nie idzie z nami ten wróg... spalić go..."

 • Maks Maks

  Oceniono 4 razy 2

  Tolerują rasizm? Czy są nietolerancyjni i nie tolerują rasizmu? Znam ludzi co wszystko tolerują, ale kolorowej.... nie wypiją.

 • tematdnia

  Oceniono 18 razy 2

  Naprawdę można być pod wrażeniem!? Nicości!
  Pod wrażeniem propagandy lewactwa. W momencie przebudzenia narodowego w całej Europie ( i nie tylko-zobacz oprymację narodu Quebecois w prowoncji Quebec w Kanadzie ,a więc pochodnych imigrantów Francuskich popieranych przez polskich imigrantów wojennych (Alicja Poznańska!!!) , codziennie lewactwo pokazuje nam demonstracje tego typu .
  Sprawdżcie KTO jest organizatorem i kto płaci za te dyskryminujące ogół społeczeństwa demonstracje! ONG z Genewy, z Rzymu i Solidarność bez Granic~!!! Ludzie to Soris i koledzy

 • tojestbardzoproste

  Oceniono 18 razy 2

  Pięknie wyprali im mózgi.
  Goebbels mówi " moja szkola"

 • dwa_grosze

  Oceniono 16 razy 2

  Marks i Engels maja powody do radosci w grobowych ciemnosciach. Zbliza sie powtorka historii.

 • nietyp

  Oceniono 18 razy 2

  Co by nie napisać o islamie..., to on jest bezwarunkowo do zakatrupienia!!! Albo cywilizacja zachodnia..., albo islam!!! To jedyna opcja.

 • medycynaradziecka

  Oceniono 14 razy 2

  Czy ta manifestacja jest odpowiedzią na wzrost ataków białych Niemców na Arabów i Murzynów? To jest głównym problemem współczesnych Niemiec?

 • max crecci

  Oceniono 16 razy 2

  Berlin jest jednym z najpopularniejszych punktów, obowiązkowych na szlakach poszukiwaczy mocnych wrażeń erotycznych. Niektóre dzielnice tego pięknego miasta stają się po zmroku miejscem rozpusty. Nie ma tu czasu na zastanowienie – są kobiety, muzyka i alkohol – czyli wszystko to, czego potrzebuje typowy seks turysta.

  Zabawa po berlińsku

  Berlin jest bardzo popularnym miejscem na weekendowy wypad. Kuszące są nie tylko liczne seks turystyczne oferty, ale także koszty weekendowego pobytu. Ceny berlińskich domów publicznych rozpoczynają się już od 20-30 euro. Warto też wiedzieć, że berlińskie domy publiczne prosperują całkowicie legalnie. Prostytutka może się ubezpieczyć, opłacać składki zdrowotne i korzystać ze wszystkich przywilejów zatrudnienia, tak jak pracownicy innych sektorów gospodarki. Jak łatwo się domyślić – w Berlinie nie brakuje luksusowych, ogromnych domów publicznych, do których ściągają najbardziej wymagający klienci. Seks turystyka rozwija się tu z każdym rokiem. W ostatnich latach coraz popularniejsze stały się oferty typu flate rate. Oferta polega na tym, że klient płaci za kilka godzin, podczas których może korzystać z usług tylu prostytutek ile mu się podoba. Nie trudno się domyślić, że oferta flate rate zyskuje zaskakującą popularność wśród młodych seks turystów z całej Europy.

  Tolerancja, nieprawdaż, drogie feministki...?

 • apep54

  Oceniono 8 razy 2

  "Liczba uczestników zaskoczyła organizatorów".....To w Berlinie !!! -A u nas? - Marsz Niepodległości !!! -To ja już ,kurcze nie wiem - Gdzie to odradzanie się neofaszyzmu ???

 • rikol

  Oceniono 1 raz 1

  A dzisiaj jakiś uchodźca syryjski im się odwdzięczył, biorąc zakładniczkę w kolonii. Najpierw rzucił koktajl Mołotowa w tłum, a potem próbował zakładniczkę podpalić.

  h ttp://www.lefigaro.fr/international/2018/10/15/01003-20181015ARTFIG00326-prise-d-otage-a-la-gare-de-cologne-la-police-n-exclut-pas-un-attentat-terroriste.php

 • rattus-rattus

  Oceniono 19 razy 1

  Demonstracja karpi żądających przyspieszenia świąt Bożego Narodzenia

 • dert4

  Oceniono 21 razy 1

  tam było 200 tys muslimów i 40 tys. niemieckich lewaków.
  Niemcy są stracone.

 • pkad

  Oceniono 17 razy 1

  W Niemczech sporą popularnością cieszył się faszyzm, teraz przyszła nowa zaraza - lewactwo.

 • beton44

  Oceniono 19 razy 1

  Brawo Szkopy !!! Więcej czarnych !!! Więcej beżowych !!! Więcej muzułmanów !!!

  W końcu należy wam się jakaś kara za wywołanie 2 wojen światowych :-)

 • maderic

  Oceniono 15 razy 1

  Soros bastard's

 • burek_polny

  Oceniono 19 razy 1

  A dla PiSsdrolow jak zwykle haslo tolerancja = islamizacja. Dlatego zawsze PiSsdrol = idiota.

 • b.a.c.h

  Oceniono 15 razy 1

  Tekst o demonstracji antynacjonalistycznej a w komentarzach rasistowskie pierdy. Polska 2018.

 • losiu4

  Oceniono 17 razy 1

  Niemcy najwyraźniej lubią lewusów. Zostało im to co najmniej od czasów wujka Adolfa, wybitnego przecież socjalisty

  Pozdrawiam

  Losiu

 • blski

  Oceniono 11 razy 1

  Historia mojej rodziny, miasta i narodu spowodowala, ze Niemcow sie obawiam i personalnie mam do nich niechec.
  Dlatego tez z nadzieja obserwuje, ze liczba i tolerancja Imigrantow moze spowodowac, ze w przyszlosci nie beda agresorami.
  Niebezpieczenstwem dla naszego kraju jest to, ze ta fala imigrantow moze dotrzec do nas, ale poki jestesmy znacznie biedniejsi to nam narazie nie grozi.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 15 razy 1

  Czyli hasłem manifestacji były słowa Stalina: "obiektywnie rzecz biorąc nawet socjal-demokracja to umiarkowane skrzydło faszyzmu"

 • yacie

  Oceniono 19 razy 1

  A czy protestowali też przeciw dyskryminacji chrześcijan w niemczech czy tylko boleją nad muzułmanami ???

 • leninnus

  Oceniono 13 razy 1

  Jeżeli chcą zlikwidować swoją cywilizację - cóż poradzić. Pewnie trzeba będzie przyjąć trochę białych uchodźców, co poniekąd już się dzieje.

 • har_am

  Oceniono 15 razy 1

  Wszystkie szpitale dla umysłowo chorych w kalifacie miały dzień otwarty.

 • krzywelustro

  Oceniono 19 razy 1

  A nasi dzielni młodzieńcy z Ciemnogrodu dziś znowu wykreowali się na Ścianę Bardzo Wschodnią.

 • representation1

  Oceniono 21 razy 1

  Czy Niemcy znowu przyślą 11 listopada do Warszawy faszystowską Antifę?
  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Bojówki Antify atakowały uczestników święta przebranych w Polskie stroje historyczne.

  Czy skrajnie lewicowy nieuk Verhofstadt znowu obrazi uczestników? Jeśli tak, to mu odpowiemy z wyprzedzeniem:

  240 tysięcy czerwonych faszystów maszerowało dziś w Berlinie.

 • kocis1

  0

  Niemcy liczą około 80 mln ludnoci więc liczba ćwierć miliona kretynów dziwić nikogo nie powinna. Tym bardziej że z manifestantów Niemcem był może co piąty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX