13.01.2018 12:05
Komentarze (46)
Zaloguj się
 • asia_i_p

  Oceniono 29 razy 27

  Jeżeli porywaczka była psychopatką, jestem w stanie uwierzyć - psychopaci naprawdę potrafią manipulować.

 • esada

  Oceniono 19 razy 15

  No jacy wszyscy mądrzy są, ech ech. 18 lat- młodziutka dziewczyna, nie wiadomo w jakim domu wychowywana? Może nie była asertywna, zupełnie nie umiała odmawiać, była "grzeczna" i tyle. Z jakiegoś powodu ta kobieta do niej podeszła, na pewno ja obserwowała i widziała w niej ofiarę. Biedne dziecko, bo nie wiadomo co się z nim stało...

 • proth

  Oceniono 12 razy 10

  powiem tak: mierząc przeciętną miarą rozsądku. czy oddalibyście swoje 3 miesięczne dziecko przypadkowej osobie spotkanej na dworcu autobusowym, aby ta osoba poszła przebrać to dziecko gdzieś do łazienki dworcowej? Każdy normalny człowiek który jest rodzicem wie, że nie spuściłby oka z dziecka, nawet będąc zmęczonym, a co dopiero oddał je obcej osobie...

 • chi-neng

  Oceniono 17 razy 9

  „Dziś - po 35 latach - Eleanor odważyła się porozmawiać o całej sprawie z mediami.”
  -----
  Dziwna to dla mnie ODWAGA naglosnie,nia sprawy po 35 latach w mediach.
  Chyba , ze chodzi o naglosnienie siebie samej w mediach, a nie nie o szukanie dziecka po takim czasie.

  No i co wspolnego, do jasnej cholery, ma „odwaga” z „naglosnieniem” ?

  Czy nie jest bardziej naturalnym; rozpacz i stawianianie wlasnego zycia, by odnalezc wlasne dziecko z chwila gdy zginelo i potem, a nie 'odwaga naglosnienia w mediach’ po takim czasie?

 • ludzik1-live

  Oceniono 19 razy 7

  Tytuł manipuluje.Nie" dała potrzymać ", to można zrozumieć.Pozwoliła obcej iść z dzieckiem ,zabrać je "celem przewinięcia ".I tu niestety włącza się alarm i rodzą skojarzenia ,np z mamą Madzi ,niestety.Tak czy siak, winna pozostaje bezkarna , a dziecko "zaginęło ".

 • chimi-churi

  Oceniono 4 razy 2

  Większość czarnych, których miałem możliwość poznać i z którymi miałem okazję pracować zawsze była zmęczona. Nie ma tutaj krzty rasizmu to jest po prostu inna mentalność i podejście do pracy. Według ich samych to oni pracują najciężej dlatego też wszystko starają się robić jak najwolniej. Przy bliższym poznaniu okazuje się, że to szczerzy i przyjaźnie nastawieni ludzie aczkolwiek pewnych przyzwyczajeń nie da się tak szybko zmienić.

 • pavvka

  Oceniono 4 razy 2

  Trudno powiedzieć jaki cel przyświecał porywaczce. Wszyscy automatycznie myślą o najgorszym, ale czytałem o przypadkach, gdzie kobiety porywały niemowlęta z powodu niespełnionego instynktu macierzyńskiego i opiekowały się potem nimi jak rodzone matki. Jeśli tak było, to dla córki lepiej żeby nigdy się nie dowiedziała o porwaniu.

 • archieil

  Oceniono 11 razy 1

  Podejrzana była czarna.

  Jeśli dobrze rozumiem byli inni świadkowie skoro dodatkowo jest określana jako "rene" lub "Rene Latoya".

  Z rysopisu bym powiedział, że ciemna latynoska lub bardzo nietypowa afroamerykanka więc dziwne, że nie została nigdy rozpoznana.

 • white_lake

  Oceniono 2 razy 0

  zawsze można liczyć na jakiś kit z Ameryki, dorobi się odpowiednio zmanipulowany tytuł i gotowe,
  shame on you
  rozumiem, że mamusia małej April dopiero wczoraj odkryła istnienie internetu, przedtem cierpiała codziennie przez 35 lat i nie przyszło jej do głowy, że może cokolwiek zrobić, a teraz "odważyła się"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX