Wzruszające chwile w szpitalu. Zakochani ledwo wyprzedzili śmierć

Heather i Dave poznali się w 2015 roku. Niedługo później Dave oświadczył się i para zaplanowała ślub na 30 grudnia 2017 roku. Młoda para musiała jednak przyspieszyć ceremonię. Złośliwy nowotwór zaatakował Heather. Choroba postępowała szybko. Ślub odbył się w szpitalu St. Francis w Hartford. Młoda żona zmarła kilkanaście godzin później. W dniu, w którym miała świętować wesele, odbył się jej pogrzeb.

Ślub w szpitalu

Przyjaciółka Heather uwieczniła ostatnie chwile. Na tym zdjęciu widać Heather z mamą. Jak napisała Christina Lee, matka wykazała się w tym trudnym czasie ogromną siłą. 

Miłość do końca

Dave poznał swoją ukochaną na kursie tańca. Był przy Heather do końca.

Ostatnie chwile razem

Heather i Dave przeżyli piękne chwile razem, na przekór chorobie i otoczeni przyjaciółmi.

Pamięć o przyjaciółce

Przyjaciółka Heather podzieliła się zdjęciami, by wszyscy mogli poznać historię pięknej przyjaźni i miłość - do końca. 

Więcej o:
Komentarze (19)
Ślub w szpitalu. Heather Mosher zmarła niedługo po ślubie
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 12 razy 8

  Cóż...
  Znam PODOBNY przypadek, który przytrafił się znajomej mieszkającej w Olsztynie. Historia była podobna, równie smutna i chwytająca za gardło. Młodzi wzięli ślub miesiąc przed śmiercią narzeczonego i zamieszkali razem w przestronnym 3 pokojowym mieszkaniu, które chłopak dzielił wraz z matką.

  Ale później przyszło ŻYCIE, w którym młoda wdowa nie tylko NIE CHCIAŁA wyprowadzić się od teściowej, ale po około roku, sprowadziła do JEJ mieszkania nowego męża a z czasem i urodzone z tego nowego związku dwoje dzieci. I zaczęło się PIEKŁO, bo eks-synowa uważała, że połowa mieszkania należy się jej jak psu buda. Dopiero lata procesów i masa kasy wsadzona w adwokata, przywróciły znajomej spokój....

 • alexcomp

  Oceniono 11 razy 7

  Smutna, chwytająca za gardło historia, która dowodzi, że chwila życia może być lepsza i ważniejsza niż niekiedy całe długie życie innych.

 • loneman

  Oceniono 9 razy 1

  U nas za to ludzie przychodza z grobowymi minami juz myslac czy trzeba kupowac kiecke/garnitur na pogrzeb czy na to go stac i ile dni wolnego wystarczy, ci b "optymistyczni" sadza, ze od pomaranczy, sucharow i slodyczy jakie przyniosa chory ozdrowieje a na pewno nabija sobie punkty u niego i bliskich:/

 • kluska11

  0

  Życie do dupy jest

 • vijet

  Oceniono 3 razy -1

  God bless

 • pigeon_shit_dust

  Oceniono 19 razy -9

  Naiwnym romantykom podpowiiadam, ze Heather byla ubezpieczona na 500 000 dolarow wiec teraz Dave skasuje polise.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX