Atak w Paryżu. Policja na Polach Elizejskich, przerażeni przechodnie [AKCJA NA ZDJĘCIACH]

20.04.2017 22:55
Strzelanina na Polach Elizejskich w Paryżu

Strzelanina na Polach Elizejskich w Paryżu Thibault Camus (AP Photo/Thibault Camus)

Jeden policjant nie żyje, a dwóch jest ciężko rannych po strzelaninie, do której doszło na Polach Elizejskich w Paryżu. Na razie nie podano oficjalnie, jakie były przyczyny ataku, ani kim był sprawca, którego - jak podały służby - zastrzelono. Prezydent Francji stwierdził jednak: wszystko wskazuje, że atak był związany z terroryzmem. Już przyznało się do niego tzw. Państwo Islamskie. Wiadomo, że napastnik otworzył ogień do funkcjonariuszy w pobliżu stacji metra Franklin D. Roosevelt. Pojawiły się informacje o kolejnym incydencie w okolicy, ale zostały szybko zdementowane. Na miejsce przyjechały duże siły policji.
Komentarze (146)
Atak w Paryżu. Policja na Polach Elizejskich, przerażeni przechodnie [AKCJA NA ZDJĘCIACH]
Zaloguj się
 • korgan123

  Oceniono 33 razy 17

  To pewno dlatego, że "uchodźcy" mają za niskie zasiłki i jest za mało meczetów. Dlatego czują się we Francji nieswojo i czasem, któryś się zdenerwuje. Czy nie taka jest wasza interpretacja lewaki????

 • 123zuczek

  Oceniono 40 razy 16

  Powinni tam wysłać Merkel, Tuska i całe to PO z PSL i Nowoczesną żeby zobaczyli na własne oczy co już zrobili z Europą lub chcą z nią zrobić

 • t-i-g-e-r

  Oceniono 26 razy 14

  ZDRAJCY ściągają siły inwazyjne kalifatu aby zniszczyć Europę.

  Ludzie powinni pluć im w twarz !

 • twojposel

  Oceniono 24 razy 12

  23:30 - Tym razem bardzo szybko IS przyznaje się do ataku (nie było tego po Sztokholmie, Petersburgu czy Dortmundzie). Według ich komunikatu za dzisiejszym atakiem w Paryżu stoi Abu Yousef al-Belgiki, który przyjechał z Belgii.

  Czyli kolejny chory psychicznie Belg.

 • znawca_prawdy

  Oceniono 19 razy 11

  A u nas zaścianek, zero zamachów. Choć dzięki Merkel może wkrótce to się zmieni jak wcisnie nam imigrantów. Będziemy wtedy nowocześni multi kulti a nie sto lat za murzynami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje