Jarosław Kaczyński o 'taśmach': Tam przecież nic nie ma [W TYGODNIKACH]

- To nie jest nawet kapiszon, tam przecież nic nie ma - mówi o 'taśmach Kaczyńskiego' prezes PiS. W obszernym wywiadzie dla tygodnika 'Sieci' odnosi się do ujawnionych przez 'Gazetę Wyborczą' nagrań. Co jeszcze czeka nas w polskich tygodnikach?
Okładka tygodnika 'Sieci' Okładka tygodnika 'Sieci' Fot. 'Sieci' / wsieciprawdy.pl

Jarosław Kaczyński w "Sieci": Na tych nagraniach nie ma niczego zdrożnego

Najbardziej wyczekiwanym materiałem najnowszego numeru tygodnika "Sieci" jest rozmowa z Jarosławem Kaczyńskim. - (...) czy poseł i szef partii ma prawo być szefem rady fundacji, czyli de facto rady nadzorczej? Otóż ma prawo, to nie jest złamanie żadnego przepisu - mówi prezes PiS Jackowi Karnowskiemu. - Jestem głęboko przekonany, że na tych nagraniach, przynajmniej z moim udziałem, nie ma niczego zdrożnego, nie ma żadnych sensacji (...) - dodaje i nazywa taśmy manipulacją. W tygodniku przeczytamy także artykuł Mai Narbut, która pisze o politycznych początkach kariery Stefana Niesiołowskiego oraz wywiad z Elżbietą Rafalską, która opowiada m.in. o rządowych projektach wspierania rodziny. Czytaj więcej>>>

Okładka tygodnika 'Do Rzeczy' Okładka tygodnika 'Do Rzeczy' Fot. 'Do Rzeczy' / Facebook

W "Do Rzeczy" rozważania o Kościele w trakcie wyborów i wywiad z Dodą

W "Do Rzeczy" znajdziemy rozważania na temat najbliższych wyborów i postawy Kościoła. "Czy Kościół odważnie stanie w obronie swych praw, które może stracić, gdy do władzy dojdzie lewica?" - pyta Piotr Semka w artykule "Między młotem polityki a kowadłem laicyzacji". Co jeszcze znajdziemy w tygodniku? Łukasz Warzecha pisze o Wiośnie Roberta Biedronia, Piotr Semka żegna Jana Olszewskiego, a Grzegorz Brzozowicz rozmawia z Dorotą "Dodą" Rabczewską. Czytaj więcej>>>

Okładka tygodnika 'Wprost' Okładka tygodnika 'Wprost' Fot. 'Wprost' / Facebook

"Wprost": Lucyna Kirwil i Jerzy Bralczyk o języku miłości

Głównym materiałem najnowszego numeru tygodnika "Wprost" będzie wywiad z psycholog Lucyną Kirwil i językoznawcą Jerzym Bralczykiem, którzy z okazji Walentynek opowiedzą o języku miłości w związkach małżeńskich. Oprócz tego, Joanna Miziołek i Eliza Olczyk piszą o tym, kogo boi się Grzegorz Schetyna i dlaczego nie chce startować w wyborach z jednej listy z "Wiosną" Roberta Biedronia. Przeczytamy też o prowokacji "Wprost", która ma udowodnić, że pomimo ostatniej afery, mięso nienadające się do jedzenia nadal jest skupowane. Czytaj więcej>>>

Okładka tygodnika 'Newsweek' Okładka tygodnika 'Newsweek' Fot. 'Newsweek'

W "Newsweeku" szczery wywiad z Kamilem Sipowiczem o śmierci Kory

W najnowszym "Newsweeku" mąż Kory Kamil Sipowicz mówi o jej śmierci i opowiada o ich relacji. Przeczytamy również artykuł Małgorzaty Święchowicz o alkoholizmie Polek oraz reportaż Elżbiety Turlej o młodych Polakach z Cieszyna. Czytaj więcej>>>

Komentarze (60)
Jarosław Kaczyński o "taśmach": Tam przecież nic nie ma [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • senior2244

  Oceniono 2 razy 2

  Jak mafiozo mówi w tym szmatławcu że to nawet nie kapiszon to mówi. A jak łże w tym szmatławcu w sieci to łże jak bura suka. Zobaczymy jak się będzie za rok przed prokuraturą/a nie cyrkiem/ tłumaczył ze swoich przestępstw.

 • zd46

  Oceniono 4 razy 4

  Pani Basia, w stanie wojennym
  u Wojteczka,
  za obecnej wojny "polsko-polskiej"
  u Jareczka,
  tylko gdzie przepadła TW Balbina TECZKA?
  Pani Basia maluje usteczka
  a pod "dupcią"
  TW Balbiny, teczka.

 • zd46

  Oceniono 3 razy 3

  Jak PC i PiS „łupiło budżet”:
  1/dług (należności za media, czynsze)partii Kaczyńskich PC wobec budżetu państwa,w wysokości 700 000 zł, nielegalnie spłacony przez W.Jasińskiego,za I-szego PiS, w 2007 roku, 4 dni po przegranych wyborach. Powodem był upadek partii PC (PiS powstał w 2001) i niemozność ściągnięcia zadłużenia, kiedy majatek z uwłaszczenia, w tym nieruchomości po RSW, zostały ukryte w Srebrnej i innych „córeczkach-dziwkach”.DŁUG NIE SPŁACONY PRZEZ PiS do dzisiaj.
  2/SLD swoje długi spłacało dzięki sprzedaży swojej „nieukrytej wzorem PiS”siedziby przy ul. Rozbrat w Warszawie a także przekazując otrzymane partyjne subwencje
  3/PSL, na raty ale spłaca swoje zadłużenie w wys. 21 mln dla skarbu państwa za błąd w rozliczeniu partyjnej kampanii wyborczej w 2001,
  4/Nowoczesna ma płacić za swoje błedne rozliczenie kampani wyborczej
  A PiS z Kaczyńskim chce budować niebotyczne pomniki zwane: „Lechujarki”. Gdzie 700 000 zł z karnymi odsetkami (od 2001 roku)do budżetu i dlaczego PiS w tej sprawie udaje Greka przed Polakami ale nie przed Austriakiem? Ponoć sprawa się „PRZEDAWNIŁA”, bo PiS-owi „nawet byk się ocieli”.

 • zd46

  Oceniono 3 razy 3

  Prezes w "spowiedzi oszusta" chciał naśladować idee i myśli MAO ale jak zwykle, w tym co baja imperator "kaczego bajorka" jest "MAŁO" prawdy.

 • zd46

  Oceniono 2 razy 2

  Czy tygodnik "w Sieci" z bajdami prezesa, będzie KOLPORTOWANY po zniżonych cenach, w kościołach i na stacjach paliw "Orlen", jako materiał propagandowy, "promujący uczciwą nieuczciwość i rozpasaną skromność imperatora"? Kto za to płaci: SKOK-i, PFN, PKO SA, Srebrna, Instytut Lecha czy Bierecki? Czyli finansowany przez polskich podatników.

 • zd46

  Oceniono 3 razy 3

  Kaczyński po prostu oskarża jeszcze "austrowęgry", zaborców co tym razem mu mózg ukradli i go ubezwłasnowolnili i to tak jak on swojego brata Lecha. Dziwne jak ten Kaczyński "biedny i musi łazić"

 • zd46

  Oceniono 2 razy 2

  Alibaba-Alejarek, złowiony siecią tuż przy dnie z mułem, opowiedział nam baśń o tym jak wypełnił swój „Sezam” dobrami „złupionymi”,które w dziwny sposób wędrowały, jak „dziwki za zarobkiem”:PC, uwłaszczenie na majatku PRL-u i Warszawy przez przejęcie, za bezcen, nieruchomości po RSW z drukarnią i wysokonakładową gazetą „Express Wieczorny”, kulkanaście spółeczek, mętnych fundacji, Srebrna, upadek PC i zadłużenie wobec budżetu w kwocie 700 000 zł, które bezprawnie zlikwidował PiS-owi, 4 dni po wyborach W.Jasiński.Oczywiście jak mówił Kaczyński: „nam z PC się należalo by dług spłaciło państwo”. Teraz wieże-monumenty: „Lechujarki”

 • zd46

  Oceniono 3 razy 3

  Ględzenie "starego ramola" któremu spadła z łba aureola. Infantylne tłumaczenie dziecinniejącego faceta "w starych butach i starym garniturku", który oznajmia światu PiS-owemu, że winny "nie jestem ja, WINNI SĄ ONI, rodzina, Austriak" ….Tak ogólnie, to "s..ł, pier...ał, gryzł wodębo miał w d...e przeszkodę".

 • stachkaz47

  Oceniono 1 raz 1

  No TOWARZYSZE i TOWARZYSZKI Z PIS
  ZIMA WASZA WIOSNA NASZA./ tak to leciało p KACZYŃSKI???/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX