Groźne burze nad Polską. Pięć ofiar, wiele osób rannych. Obraz zniszczenia

12.08.2017 14:44
Zerwany dach w bloku przy ul. Okrzei w Bydgoszczy

Zerwany dach w bloku przy ul. Okrzei w Bydgoszczy GRAŻYNA MARKS

Pięć ofiar i około 30 rannych - to najnowszy bilans nocnych nawałnic, które przeszły nad Polską. Wszystkie pięć osób zginęło w województwie pomorskim. Dwie z nich to dziewczynki, 12- i 14-latka, które brały udział w obozie harcerskim w Suszku w Borach Tucholskich.
Komentarze (120)
Burze nad Polską. Pięć ofiar, wiele osób rannych
Zaloguj się
 • zlywujek

  0

  W Polsce nie mogą znaleźć trotylu to k...wa jadą do Włoch, tam może znajdą. Państwo teoretyczne jak mawiał pewien pisi 'myśliciel'....

 • ajg62

  0

  PIS przy współudziale kościoła kłamie , nienawidzi i oszukuje wiec maja kare boska.

 • labore

  Oceniono 2 razy 0

  W Warszawie USTAWIONO DRZEWA W DONICZKACH... I tak sobie myślę, czy doleciałyby aby puknąć w ten głupi łeb tego, co to wymyślił.

 • melocoton1981

  Oceniono 4 razy 2

  Pon Bócek pomylił Toruń z Bydgoszczą i nie wycelował tam gdzie trzeba było. Padre znów ocalony. Ale myślę, że oliwa sprawiedliwa... Przyjdzie taki dzień, gdy Pon Bócek znajdzie Toruń i nie pomyli go z Bydgoszczą. :-D

 • melocoton1981

  Oceniono 3 razy 3

  A ten piorun, który rąbnął w katedrę gnieźnieńską to doskonały symbol, jaki stosunek ma pon Bócek (o ile w ogóle istnieje) ma do katabasów, kościoła, i całej polski biednej ale katolickiej.

 • melocoton1981

  Oceniono 3 razy 1

  W obliczu tych wszystkich pielgrzymek błagalno-wyjących do Częstochowy chciałbym zapytać, czy rzeczywiście dalej warto wierzyć w całe to kościelne biadolenie i wymyślone brednie. Fizyka, biologia, geografia, chemia i matematyka. Przed tym trzeba klęknąć, bo z tym nie wygramy!

 • kolumb24.only

  Oceniono 5 razy 3

  "Zerwany dach bloku na ul. Okrzei w Bydgoszczy" - to obrazuje jakosc wykonywanych prac ocieplajacych za unijne pieniadze.

 • s.fug

  Oceniono 5 razy 1

  Wygląda to tak, jakby Natura "podziękowała" Lasom Państwowym za wycinkę Puszczy Białowieskiej.
  Pod pozorem walki z kornikiem chcieli zarobić na puszczańskim starodrzewie, ale ten zarobek będzie pewnie niczym wobec ostatnich strat - zniszczone setki kilometrów kwadratowych leśnych plantacji.
  Ciekawe, czy wywoła to jakąś refleksję...?

 • helena1481949

  Oceniono 3 razy 1

  nic nie oceniałam !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje