Tajemnicze zaginięcia sprzed lat. Wyszli z domu i już nie wrócili [ZDJĘCIA]

21.09.2016 12:10
Zaginieni poszukiwani od lat

Zaginieni poszukiwani od lat Policja, arch. prywatne

Co roku zgłaszanych jest na policję w Polsce ok. 20 tys. zaginięć. Większość osób znajduje się już kilkanaście godzin po zgłoszeniu zaginięcia. Niektóre zagadki mimo upływu lat nie są rozwiązane aż do dzisiaj, mimo, że od w ich rozwiązanie zaangażowano policję i media.

Bliscy zaginionych nadal nie tracą nadziei, że zobaczą poszukiwaną osobę stojącą w drzwiach rodzinnego domu całą i zdrową. Oto jedne z najbardziej tajemniczych zaginięć, do których doszło w Polsce w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.

Policja apeluje, by zgłaszać się ze wszystkimi informacjami, które mogą pomóc w rozwiązaniu wieloletnich zagadek.
Komentarze (138)
Tajemnicze zaginięcia sprzed lat. Wyszli z domu i już nie wrócili [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • three-gun-max

  Oceniono 1 raz 1

  W ramach krzewienia ideologii gender, na pierwszym obrazku progresja wiekowa została dokonana przy założeniu, że zaginiona zmieniła płeć.

 • Pati An

  0

  Imię się nie zgadza. Pod zdjęciem jest Olga A w treści Ewa. Myślę że w odnalezieniu człowiek po tylu latach wszystko ma znaczenie

 • condominio.comproprieta

  0

  A gdzie jest zdjęcie Wieczorek,dziewczyny z Sopotu?-Zapomniałem imię !
  Jesli nasi kryminalni nie mogĄ ZNALEŹĆ ZAGINIONEJ ,POWINNI POPROSIĆ POLICJ\ANTA Z INNEGO KRAJU,KTÓREY MA JAKIEŚ SUKCESY W PODOBNYCH SPRAWACH.

 • atos38

  Oceniono 3 razy 3

  Prawie wszyscy ludzie którzy są zaginieni po prostu nie żyją. Zostali uprowadzeni w ten czy inny sposób. Najczęściej zostali namówieni aby gdzieś pójść lub wsiedli do jakiegoś auta i zostali gdzieś wywiezieni i tam zabici.
  Tylko my nie wiemy gdzie ukryto ich zwłoki. Tak to wygląda. Nie ma innej możliwości.

 • wasiliuk

  Oceniono 2 razy 0

  Prawda jest w 90% łatwa do przewidzenia: te osoby nie żyją.
  Nie żyje student na którego ktoś czyhał, nie żyją dzieci z pożaru, nie żyje para za którą wyszło kilku kolesi, nie żyją dzieci, które wyszły z domu i zniknęły.

  A to dowodzi jasno, że morderstwa doskonałe się zdarzają, tylko z definicji policja, ani opinia publiczna nie potrafią nic na ich temat powiedzieć. Inaczej nie byłyby doskonałe.

  Czasami gdzie po latach znajdzie się bezimienny szkielet, co dawniej zwykle uniemożliwiało dalszą identyfikację (obecnie jest analiza DNA).

  Niejasny pozostaje los chłopaka, który być może wstąpił do sekty (a może popełnił samobójstwo?), 16-latki, która postanowiła wyjechać (może wylądowała w jakimś burdelu?), czy 10-latki, którą rzekomo widziano z inną dziewczynką (ta dziewczynka tu nie pasuje do uprowadzenia).

  Najgorszy w tym wszystkim jest ból bliskich - ich żałoba nigdy się nie skończy. Śmierć dziecka jest straszna, ale zaginięcie dziecka, to taka śmierć rozłożona na raty, dożywotnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje