Tajemnicze zaginięcia sprzed lat. Wyszli z domu i już nie wrócili [ZDJĘCIA]

mk
21.09.2016 12:10
A A A
Zaginieni poszukiwani od lat

Zaginieni poszukiwani od lat (Policja, arch. prywatne)

Co roku zgłaszanych jest na policję w Polsce ok. 20 tys. zaginięć. Większość osób znajduje się już kilkanaście godzin po zgłoszeniu zaginięcia. Niektóre zagadki mimo upływu lat nie są rozwiązane aż do dzisiaj, mimo, że od w ich rozwiązanie zaangażowano policję i media.

Bliscy zaginionych nadal nie tracą nadziei, że zobaczą poszukiwaną osobę stojącą w drzwiach rodzinnego domu całą i zdrową. Oto jedne z najbardziej tajemniczych zaginięć, do których doszło w Polsce w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat.

Policja apeluje, by zgłaszać się ze wszystkimi informacjami, które mogą pomóc w rozwiązaniu wieloletnich zagadek.
Zobacz zdjęcia (11)

Tagi:

Komentarze (116)
Zaloguj się
 • Marika Szmid

  0

  Nie odnajdują się bo rośnie handel ludźmi i ich narzadami policja milczy bo są bezradni a z roku na rok przestępczość rośnie ludźmi handlują jak by byli przedmiotami ale niestety pieniądz rządzi światem a tu gangi pracują razem z lekarzami to się w głowie nie mieści lekarze zamiast ratować życie odbierają je z chęci zysku człowiek dla pieniędzy zrobi wszystko straszna prawda

 • keram01

  0

  Rocznie w Polsce znika do kilkunastu tysięcy ludzi , ostatnio już 20 000. W samych USA osiąga to liczbę wręcz astronomiczną tj. 800 000 dzieci lub bardzo młodych ludzi. Znikają bez śladu. Ktoś sugerował że zrywają kontakty z rodziną , znajomymi ale nie pojawiają się nigdzie w żadnych rejestrach. Z tego wynika że znikają fizycznie z tego świata.

 • Wojtek K.

  Oceniono 3 razy -1

  Zdecydowana większość zaginionych żyje, miewa się dobrze a ze swoimi "bliskimi" nie chce mieć nic do czynienia.... Taka jest smutna prawda.

 • crazy_lara777

  Oceniono 3 razy 3

  Rozumiem bol i tragedie rodzicow tych dzieci.Kiedys moja 10-letnia corka zawieruszyla sie podczas pobytu w parku rozrywki.Stracilismy z zona z nia kontakt na pol godziny.O JEZU KOCHANY! Co mysmy wtedy przezyli przez te 30 minut ! Najwiekszy szok mojego zycia.W glowie kotlowaly sie juz najgorsze przypuszczenia.Oczami wyobrazni widzialem juz moja mala coreczke w rekach zboczenca,dzies w busie odjezdzajacym w sina dal.

 • ina2222

  Oceniono 2 razy 2

  mnie zastanawia jedno. często sąsiadki (jakoś tak bywa, że to głównie kobiety) twierdzą, że wiedzą kto gdzie z kim kiedy kim jest (nawet słyszą jak nietoperze i widzą przez ściany podczas takich plotek) itd. do koleżanek o podobnym hobby opowiadają różne rzeczy. a gdy taka osoba zaginie to kompletne nemo. nikt nic nie widział, nie słyszał, i w ogóle nie znał... a to jest ten moment, gdy mogłyby się takie osoby przysłużyć społeczeństwu...

 • plautilla

  Oceniono 5 razy -3

  Wybiórcza, jak zwykle kłamie, albo pismak niedoinformowany. W Polsce ginie na stałe 20 tysięcy młodych osób. W Polsce nie potrzeba, aż tyle części zamiennych dla starych i złych złodziei 3 rp. po 1989r. Więc, co się z nimi dzieje. Prawda jest dużo straszniejsza, niż możemy ośmielić się myśleć.

 • astronombosy

  Oceniono 6 razy -4

  Ludzio powinno siem wstrzepiac takie czipy osobowe satelitarne do odnajdowywania ich. Jak psy majo

 • astronombosy

  Oceniono 2 razy 0

  Troje z tych zaginionych miało 22 lata...

 • sonix24

  Oceniono 5 razy 3

  Ja od lat szukam swoich rodziców biologicznych. Kobieta która do niedawna była moją matką nie chce za żadne skarby powiedzieć kim są moi biologiczni rodzice, pomimo, że wie.
  Znać swoje prawdziwe korzenie, prawdziwą tożsamość to mieć bazę. Taką opokę która pokazuje drogę przez życie, jak kompas. Jak się tego nie posiada, to uwierzcie, bardzo ciężko się żyje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje