W tej rezydencji w Hawanie mieszka Obama. Ostatni raz wysoki amerykański urzędnik był tu w 1955 roku

20.03.2016 23:27
Rezydencja ambasady amerykańskiej

Rezydencja ambasady amerykańskiej ALEXANDRE MENEGHINI / REUTERS / REUTERS

Barack Obama rozpoczął historyczną wizytę na Kubie. Historyczna jest też rezydencja, w której mieszka głowa państwa. Nigdy jeszcze nie gościł w niej prezydent Stanów Zjednoczonych, chociaż od jej wybudowania minęły 74 lata.
Komentarze (21)
W tej rezydencji w Hawanie mieszka Obama. Ostatni raz wysoki amerykański urzędnik był tu w 1955 roku
Zaloguj się
 • Oceniono 2 razy 2

  Wróciłem z Kuby tydzień temu, objechałem całą wyspę. Generalnie jest to dość smutne miejsce. Oto fragment mojej relacji: "Kolorowy i wesoły kraj ma swoją drugą stronę, szarą i smutną. Kto poznał Kubę, wie, że ta wielobarwna jest obrazem wykreowanym na potrzeby turystyki. Dla zagranicznych gości wszystko jest inne: specjalna waluta, restauracje i potrawy. W komunistycznym kraju komercjalizacja sięgnęła zenitu. Wszystko co spotkasz na swojej drodze jest produktem stworzonym specjalnie dla ciebie. Miejscowi nie jedzą tego co ty, nie piją tych samych drinków i nie bawią się w tych samych klubach, bo na wejście tam zwyczajnie ich nie stać".

 • dzidka17

  Oceniono 2 razy 2

  Piękne wnętrza .
  Chamskie, prostackie komentarze trolli jak zwykle . Jesteście chorzy jak nie upuścicie swojego jadu na każdym forum. Niestety dajecie złe świadectwo o sobie "wybrany narodzie" :(

 • lolik52

  Oceniono 2 razy 0

  napiszcie lepiej kto przyjmował na lotnisku Obambę,jakiś urzędnik czy minister trzeciego garnituru!!!Ani Raul a już tym bardziej Fidel nie ruszyli dupy,taki afront tylko czarny prezydenta ameryki mógł spotkać,i to bez konsekwencji:)))

 • veerappan

  Oceniono 3 razy 1

  Zajęcie przez Albańczyków??? Okazuje się, że reżim Envera Hodży miał strasznie długie ręce... :)

 • marcowsky

  Oceniono 1 raz -1

  Co na to fidel?Chyba zwolni raula i do obozu go wysle;)

 • badziewiak66

  Oceniono 3 razy 1

  A co z interesami ? Jest już Hyman Roth ?

 • buraczyk

  Oceniono 5 razy -3

  Teraz Kubańczycy będą wpierdzielać żywność modyfikowaną genetycznie a świnie będą jadły zamiast kartofli jakieś pasze z dodatkami antybiotyków, sterydów, hormonów. Kubańczycy zaczną chorować na raka jelita, a chłopom bez wiagry przestanie stawać. Do tego zamiast na złom wszystkie zdezelowane samochody amerykańskie trafią na Kubę i będą mieli smog jak w Krakowie. Do tego wszystkie dzieci dostaną pie...a od siedzenia przed monitorem komputera. Kubańczycy po co wam to.......

 • mat.31

  Oceniono 4 razy 2

  Yyy... Zajęcie przez Albańczyków???

 • wolktm

  Oceniono 6 razy 6

  Do autora, To nie Franklin D. Roosevelt ale Theodore Roosevelt. Takie pomyłki są na porządku dziennym w tej gazecie. To żenujące. Proszę trzymajcie poziom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje