Galopujący Major: "Polski chamie, klęknij przed polskim panem". Dlaczego inteligentom puszczają nerwy?

Zdjęcie numer 1 w galerii - Galopujący Major:

Bartosz Bobkowski / AG

Aktor Jacek Poniedzialek
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Galopujący Major: "Polski chamie, klęknij przed polskim panem". Dlaczego inteligentom puszczają nerwy?
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Galopujący Major: "Polski chamie, klęknij przed polskim panem". Dlaczego inteligentom puszczają nerwy?
Komentarze (460)
Zaloguj się
 • ateus77

  Oceniono 84 razy 42

  Nie ma co nazywać szamba perfumerią, jak mówił klasyk. A tak naprawdę tych chamem najwięcej gardzi sam PiS. "Głupi lud wszystko kupi" - kolejny klasyk. Zwraca sie do ludu językiem chama i podsuwa mu chamskie idee, bo wie, że trafi na podatny grunt, że to zapewni zaspokojenie kaczej rządzy władzy. Ostatnio ciągle słychać narzekania, że elity nie dość się pochylały nad ludem, że go ciągle pouczały i strofowały. To samo robi kler katolicki, ciągle lud poucza, stosuje pedagogikę wstydu i lud go kocha.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 55 razy 39

  na miłość boska o czym jest ten artykuł?
  obecnie rządząca partia zwyczajnie łamie konstytucje, przegłosowuje budżet państwa na korytarzu, mianuje sobie sędziów a jej przywódca bez "żadnego trybu" przemawia do poslow slowami: zdradzieckie mordy a Polaków którzy ośmielili się na niego nie glosować mianuje "gorszym sortem"...
  Jakos nie przypominam sobie takich porządków ani za rządów SLD ani PO

 • mirek76pl

  Oceniono 43 razy 25

  Ten rzad najlepiej jest porownac do ruchow antyszczepionkowych. Na poczatku wszystko jest piekne, dzialacze ruchu pokazuja ze nieszczepione dzieci rozwijaja sie tak samo, a moze ii lepiej niz dzieci szczepione, ruch zdobywa coraz wiecej sympatykow, coraz wiecej ludzi zaczyna kwestionowac zasadnosc szczepien, narzucanych w przeszlosci przez elity.

  A potem przychodzi epidemia...

 • dyst2

  Oceniono 30 razy 18

  Antyitelektualizm zawsze byl czescia ruchow faszystowskich. Wynoszenie prostactwa, chamstwa i przemocy na piedestal tez. I taka ma byc teraz Polska PiSu.
  W ksiazce "Trzeciej Rzesza u wladzy" prof. Evans przytacza rozmowe niemieckiego prof. Klemperera z sympatykiem nazistow. I ten ostatni stwierdza prosto: "Ja dopiero teraz poczulem sie kims, poczulem sie rowny takim jak pan, teraz dopiero poczulem, ze cos ode mnie zalezy".
  Po prostu chamy ze sztachetami w rekach chca aby sie z nimi liczyc. A do tego potrzebne jest zniszczenie zasad i porzadku utrzymujacego prawo i cywilizacje.

 • du100

  Oceniono 19 razy 17

  szanownemu autorowi polecam komentarze takich PiS -owskich trolli jak znanych na forum
  @leśny dziadek,vidi ,hotin i wielu innych.Może znajdę odpowiedź jak z nimi rozmawiać ,Nie dziwię się że niektórym puszczają nerwy i odpowiadają w tym samym języku. Sa w Polsce takie srodowiska ,że jak nie użyjesz przerywnika to nie zrozumie.Nie zrozumie "idź do sklepu i...."ale zrozumie 'idź k... do sklepu"

 • justas32

  Oceniono 39 razy 17

  Elektorat PIS uważa że elity ich zdradziły i pozostawiły w biedzie. Tej biedy u nich nie ma - jest tylko poczucie ze "inni mają lepiej". Bo tak widzą w serialach w telewizji. A dlaczego mają lepiej ? Bo kradną ! Takie jest myślenie wyborcy PIS. I to wyborcy PIS już od dawna zaczęli lżyć wyborców PO - nie na odwrót. Inteligencja po ostatnich wyborach stwierdziła - dosyć i oddaje pięknym za nadobne. Bo dlaczego mamy być lżeni ? Przez fobie, lęki i brak elementarnego zrozumienia sytuacji społecznej elektoratu PIS ? Przez to że zamiast mieć swój los w swoich rękach - szukają na siłę OBCEGO, który jest winien ich wymyślonych krzywd ? Pół Polski żyje w świecie urojonym, w paranoi. I co, obrażana inteligencja ma temu przyklaskiwać ?

 • kuba161048

  Oceniono 53 razy 15

  Cham jest chamem i chamem zostanie, no ewentualnie wyższą formą chamstwa czyli pisgłupem.

 • petrucchio

  Oceniono 26 razy 14

  Nie muszę bronić chama i głaskać go po chamskiej główce. To już robi rząd. Cham nie jest prześladowany, tylko hołubiony i dopieszczany. Kraj cywilizowany to nie taki, w którym chamowi żyje się dobrze i dostatnio, ale taki, w którym chamstwo zlikwidowano dzięki temu, że chamów umyto, oświecono, wyedukowano i nauczono myśleć samodzielnie.

 • lukturko

  Oceniono 21 razy 13

  Nie mam pretensji do "chama", że nie rozumie podstaw fizyki, etyki, czy innych dziedzin nauki. Ja też nie wszystko rozumiem, a wśród wykształconych też zdarzają się "chamy", i to one są godne pogardy. Problem jest gdzie indziej. To system, w którym "dwóch analfabetów może przegłosować noblistę". I to by było na tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX