Rutkowski robi show ze śmierci Magdy. Zero faktów, fałszywe zdjęcie

Zdjęcie numer 3 w galerii - Rutkowski robi show ze śmierci Magdy. Zero faktów, fałszywe zdjęcie

MIECZYSŁAW MICHALAK

Krzysztof Rutkowski robi show po śmierci Magdy Żuk
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Rutkowski robi show ze śmierci Magdy. Zero faktów, fałszywe zdjęcie
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Rutkowski robi show ze śmierci Magdy. Zero faktów, fałszywe zdjęcie
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Rutkowski robi show ze śmierci Magdy. Zero faktów, fałszywe zdjęcie
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Rutkowski robi show ze śmierci Magdy. Zero faktów, fałszywe zdjęcie
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Rutkowski robi show ze śmierci Magdy. Zero faktów, fałszywe zdjęcie
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Rutkowski robi show ze śmierci Magdy. Zero faktów, fałszywe zdjęcie
Komentarze (79)
Zaloguj się
 • blechtrommel

  Oceniono 30 razy 14

  Badanie wypadków bez znajomości faktów to dziś w Polsce świetne źródło dochodów. Dał nam przykład Berczyński z Macierewiczem.

  Tak się psuje państwo i obyczaj.

 • mhjunior007

  Oceniono 18 razy 10

  Czy ktoś mu to zlecił? Ktoś go wynajął?
  A poza tym - nie oceniam nigdy nikogo po wyglądzie. Ale gdybym w przypadku tego pana tak zrobił, to bym się nie pomylił.

 • the_rest

  Oceniono 8 razy 8

  Sposób na uratowanie tej dziewczyny był bardzo prosty. Wystarczyłoby aby ktoś z naszego konsulatu (z którym ponoć rodzina była w kontakcie) wsadził swoją tłustą d... do samochodu, pojechał po nią do hotelu, następnie położył w tymże konsulacie na jakiejś kozetce na dzień, dwa aby doszła do siebie, potem do samolotu i do domu. Niestety, żyjemy w państwie teoretycznym, nasze służby konsularne NIE SĄ W STANIE przeprowadzić tak prostej operacji. Nie plujcie więc zbytnio na tego Rutkowskiego, bo ten pozer o kwadratowej głowie być może kiedyś ocali wasze tyłki. Na nic innego - czyli na jakieś działania ze strony naszych instytucji nie ma co liczyć.

 • mocno_kwasny

  Oceniono 12 razy 6

  Dziwne
  Niemcy jeżdżą od 15 lat na dowód osobisty plus fotka do dokumentu wizowego wystawianego na miejscu. Jakie obywatelstwo i jaki paszport posiada Markus W. z Heidelbergu ?
  Für einen touristischen Aufenthalt, reicht bei der Einreise nach Ägypten seit Februar 2002 der Personalausweis aus.

 • m78k

  Oceniono 17 razy 5

  Na pewno są kobiety, które jeżdżą same do Egiptu, w celach seksualnych. Mogą być bowiem pewne, że znajdą tam natychmiast chętnych do zaspokajania ich potrzeb. Jednak jeżeli samotna kobieta w Egipcie nie jedzie tam w celach seksualnych, to może się to skończyć, jak w tym przypadku. Miejscowi uważają bowiem wszystkie Europejki za ku... i nie przyjmują do wiadomości odmowy propozycji seksualnych. Taka odmowa jest dla Araba ciężką zniewagą, z którą trudno mu się pogodzić, wręcz trudno dalej żyć. To są z naszego punktu widzenia zwykłe dzikusy! Za tak ciężką zniewagę, zgodnie z ich religią muszą się zemścić, żeby zmyć hańbę. Magda z pewnością padła ofiarą zemsty. Zemsta mogła polegać na wielokrotnych zbiorowych gwałtach i na zabójstwie. Magda mogła też nie wytrzymać gwałtów psychicznie i popełnić samobójstwo. Podsumowując, kobiety nie chcą przyjąć do wiadomości, że właściwie tylko w Europie mogą się zachowywać mniej lub bardziej podobnie do mężczyzn. W innych częściach świata, muszą się pogodzić z faktem, że są pozbawione właściwie wszelkich praw. Samotne wyprawy do Arabów, to jest igranie z ogniem.

 • jakub53

  Oceniono 9 razy 5

  To wypalony dupek, Naciagacz. Jak ktos chce byc 'leszczem' jego wybor...

 • krynolinka

  Oceniono 9 razy 5

  Jeśli ma w głowie to samo co na..To kiepsko.

 • Oceniono 4 razy 4

  Rutkowski najlepszą kasę by trzepał jakby został fryzjerem Trumpa. Niech pan się zastanowi panie Krzysztofie, to lepsze niż bycie hieną

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje