33/
zamknij < >
Komentarze (274)
Zaloguj się
 • rosa_de_vratislavia

  Oceniono 22 razy 12

  DZIĘKUJĘ!
  Dziękuję wszystkim, którzy coś kiedykolwiek wrzucili do puszki. Mój syn korzystał po urodzeniu (był cięzko chory) z dwóch pomp infuzyjnych, "jeżdżacego" RTG, sprzętu okulistycznego oraz pulsoksymetru do monitorowania czynności życiowych.
  Dziękuję WAM, kochani darczyńcy:)

 • rosa_de_vratislavia

  Oceniono 13 razy 9

  Co tydzień rzucamy na tacę i nie wiemy, czy ksiądz kupuje sobie za to kaszmirowy sweter, czy płaci za parafialny prą. W kopercie po kolędzie zostawiamy 20-50 zł....nie róbmy więc awantur, jak to WOŚP od nas, biedaczków, wyciąga kasę.
  Możemy wypić jedno piwo w pubie mniej rocznie i przeznaczyć te 6 zł na dzieci.

 • stefan261261

  Oceniono 21 razy 9

  Dla nie żenującym jest fakt że jeden facet raz w roku robi więcej dla służby zdrowia niż całe ministerstwo przez cały rok i to od 19 lat.
  Panowie rządzący OBUDŻCIE się. W końcu po co was wybrano oprócz zgarniania państwowej kasy!!!!!!!!

  tak to jest chore, ale typowe dla takiej bananenrepublik jak jest polska.
  A przy okazji i on i jego rodzinka niezle zyja, czekam z niecierpliwoscia na rozliczenie tego pana.
  Ja juz napisalem typowe dla panst tego typu. minister spraw zagranicznych zajmuje sie wszystkim tylko nie wizerunkiem panstwa na swiecie. premier od lat nie robi nic dla panstwa tylko jak tu opozycja udupic. minister finasow calymi dniami rozmysla jak tu swoja zdolna corunie w ministerstwie spraw zagranicznych zaczepic. a taki owsiak znalazl luke i z waszych pieniedzy dobrze zyje, od czasu do czaszu cos tym kupi i spoko. Tylko dlaczego obywatel ma dwa razy placic. Jak by system byl zdrowy to ministerstwo by dobrze funktionowalo i taki owsiak i jego rodzinka musiala by sie roboty chwycic, a tak dobrze na waszych datkach zeruja. Moze pomyslicie przy nastepnych wyborach

 • ociectadeusz

  Oceniono 8 razy 8

  @jarmuzo, enedue3. Caritas jest bardzo skuteczny. Przede wszystkim w wyciąganiu pieniędzy, budynków i zaopatrzenia od rządu samorządów i państwowych urzędów. Przykładem niech bedzie sprawa rodzin gówrników z Halemby. I wiemy tylko o 1 milionie zł podarowanym przez TVP. Otóż Caritas dał każdej rodzinie po 5 tys. (razem 23x5= 115 tys), a więc 11,5 % tego , co było przeznaczone dla tych rodzin. A resztę zadysponował "na potem". Jakim prawem? To przecież były pieniądze przeznaczone dla dzieci zmarłych górników. Caritas, tak jak cały Kościół nie zna umiaru w łupieniu biednych ludzi i nie cofa się przed żadnym świństwem. A każda katastrofa, to kolejna okazja do zbijania fortuny!!!

 • Oceniono 14 razy 8

  Niektórych cięzko boli, ze Owsiak prowadzi od prawie 20 lat swoją akcje z wielkim sukcesem. A jeszcze bardziej boli, ze wszystko robi uczciwie - bo wie ze bydło polackie zwane "prawdziwymi patryjotami z katolickim głosem w domu" za jedna złotówke by go zlinczowało. Dlatego na stronie fundacji mozna sobie zwsze zajrzec w rozliczenia akcji.
  wiec oszołomy spod znaku pisiarstwa - dalej sobie plujcie jadem. tylko to potraficie. tak wyglad własnie szanowanie bliźniego przez was.

 • Oceniono 18 razy 8

  popieram J owsiaka a na ten zlodziejski caritas nigdy nie damdni zadnemu klechu

 • okiem_krakusa

  Oceniono 12 razy 8

  @boado

  i to jest właśnie marnotrawstwo, po stronie rządzących
  wystarczy zlikwidować krus kościół niech zacznie płacić podatki od swoich przychodów i dóbr i do tego dorzucił bym jeszcze likwidację wszystkich przywilejów związanych z grupami zawodowymi np. górnicy mundurowi itp. chodzi o emerytury
  a owsiak cóż znalazł sposób by zarabiać i pomagać jedno co źle się dzieje to że coraz bardziej politycznie w orkiestrze

 • drugilukasz2983

  Oceniono 13 razy 7

  @xkx5

  Zapewniam cie, że pośredni sponsoring państwa dla WOŚP jest niczym, podkreślam, niczym w porównaniu do sponsoringu kleru i kościoła. W sumie niezłe prostytutki z kleru muszą być, że trzeba ich tak hojnie sponsorować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX