Pisał o "napalonych byczkach zwanych uchodźcami". Jako szef MSWiA chce walczyć z ksenofobią

Zdjęcie numer 2 w galerii - Pisał o

Krzysztof Hadrian / Agencja Gazeta

Szef MSWiA Joachim Brudziński
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Pisał o "napalonych byczkach zwanych uchodźcami". Jako szef MSWiA chce walczyć z ksenofobią
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Pisał o "napalonych byczkach zwanych uchodźcami". Jako szef MSWiA chce walczyć z ksenofobią
Komentarze (138)
Zaloguj się
 • acototak

  Oceniono 34 razy 26

  Chowajcie buty!

 • 20portal

  Oceniono 34 razy 22

  A ile tolerancji dla polskich faszystów, nacjonalistów, ksenofobów i kiboli.
  Zero?
  No chyba ktoś tu żartuje. przecież to ważni SOJUSZNICY PiS. Dzięki temu mają teraz ZERO problemów w Polsce. Robia co chcą pod osłona aparatu Brudzińskiego i Ziobry.
  Jak to jest, panie Brudziński?
  Najpierw było słowo (np. komuniści i złodzieje).

 • stanislaw.sk

  Oceniono 21 razy 13

  p. min. Brudziński, zna pan sprawę trzech byczków z Łodzi, którzy brutalnie pastwili się nad swoją ofiarą, co wyszła na jaw, kiedy kobiecie udało się od nich uciec po 10 dniach koszmaru. Monika R. (†26 l.) z bardzo poważnymi obrażeniami wewnętrznymi trafiła do szpitala. Lekarze utrzymywali ją cały czas w stanie śpiączki farmakologicznej. Policja szybko zatrzymała trzech byczków - jej oprawców: Sebastiana T. (36 l.), Tomasza K. (33 l.) i Grzegorza K. (36 l.). Dwaj pierwsi byczkowie zostali aresztowani, a trzeci dostał dozór policyjny. Dopiero po złożeniu zażalenia tego 3. byczka też aresztowano.

 • 99venus

  Oceniono 20 razy 12

  Kiedy Brudziński był prawdziwy?Wtedy kiedy wypisywał,wykrzykiwał agresywne,chamskie treści czy dzisiaj kiedy z łaski prezesa został ministrem i wydaje mu się,że należy składać strzeliste deklaracje mające stworzyć nowy obraz autora?
  Brudziński z całą pewnością był dobrym kandydatem na ministra SWiA.W końcu nabierał doświadczeń w kontaktach ze środowiskiem policyjnym od najmłodszych lat.Ile trzeba mieć w sobie fałszu i zakłamania żeby nagle z dnia na dzień zapałać sympatią dla postaw tolerancji,
  empatii,praworządności i deklarować -"zero tolerancji dla ksenofobicznych , agresywnych i niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem działań. Każdy kto dopuszcza się tego typu zachowań wobec ludzi ze względu na ich kolor skóry, religię czy przekonania musi liczyć się ze zdecydowaną reakcją".
  Nikt normalny w to nie uwierzy.Przecież Brudziński nie będzie nagle ścigał swoich kolegów partyjnych czy też zaplecze wyborcze PiS.Jego deklaracja to obłuda,fałsz,zakłamanie.Brudziński to dowód nicości moralnej PiS i jej członków.Mały człowiek.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 22 razy 12

  "Zero tolerancji dla ksenofobicznych, agresywnych i niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem działań"
  Mówił o prawie którego jeszcze nie zdążyli zmienić?

 • krynolinka

  Oceniono 26 razy 10

  Pisał o napalonych bo głodnemu chleb na myśli..Wyszedł z szafy czy jak ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX