Zakaz handlu w niedziele zacznie obowiązywać lada chwila. W te niedziele nie zrobisz zakupów

Zdjęcie numer 2 w galerii - Zakaz handlu w niedziele zacznie obowiązywać lada chwila. W te niedziele nie zrobisz zakupów

Fot. Maciej Kuro / AG

Zakaz handlu w niedziele ma objąć m.in. dyskonty
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Zakaz handlu w niedziele zacznie obowiązywać lada chwila. W te niedziele nie zrobisz zakupów
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Zakaz handlu w niedziele zacznie obowiązywać lada chwila. W te niedziele nie zrobisz zakupów
Komentarze (138)
Zaloguj się
 • Adam Traczyk

  Oceniono 29 razy 23

  Powiedzcie mi dobrzy ludzie, dlaczego wprowadzono konkretne niedziele wolne od handlu, a nie wymóg zamknięcia sklepu na diw e niedziele w miesiącu? Koło domu mam np. lidla i biedronę, na pewno jak jeden byłby zamknięty, to drugi by był otwarty, w jedna niedzielę kupiłbym masło w Lidlu a w druga zapomniane ziemniaki na obiad w biedronie, a kasjerki z obu sieci i tak miałyby dwie niedziele wolne. Więc dlaceg9o koniecznie musi być zamkniete wszystkie lidle i biedornki, teski i leklerki w całej Polsce w tym samym dniu? Po to żeby Orlen zarobił?

 • ajakijestprawidlowy

  Oceniono 31 razy 21

  Nie chcę , żeby ktoś dyktował mi kiedy mogę robić zakupy. Wystarczy, że przez 50 lat byłam sterowana - gdzie, kiedy i za ile kartek mogę coś kupić!!!!!!! nie chcę powtórki z minionych lat!!!!!!!!!

 • wmr2000

  Oceniono 23 razy 19

  Spokojne, zakupy zrobicie w sklepiku Pana Gienka. Tylko za podwójną cenę

 • czechy11

  Oceniono 25 razy 15

  Już nie moge się doczekać tej ostatniej niedzieli PiS w 2019 kiedy wyborcy między innymi za ten zakaz pójdą podziękować za odprawienie z kwitkiem spod sklepu tej serii fundamentalistycznej opresji za 4 lata bezprawia arogancji i prostactwa. W 2019 rodacy tańczymy na trupie PiSu.

 • starveling

  Oceniono 19 razy 13

  A wiecie, kto najbardziej ucierpi? Ci, o których dobro PiS'owi podobno chodzi - pracownicy marketów i galerii, którzy w niedziele nie będą mogli zrobić zakupów, na które w tygodniu nie mają czasu.

 • maks1956

  Oceniono 16 razy 12

  myślą ze ludzie pójdą do kościoła w te dni wolne od handlu to się grubo mylą

 • acototak

  Oceniono 18 razy 12

  JERONIMO MARTINS POLSKA S A powinno wszystkim pracownikom dać po jednej akcji. Jako współwłaściciele sklepów będą mogli pracować w niedziele i święta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX