Putin zaprasza Trumpa do Moskwy. Twierdzi, że rozmowy telefoniczne nie są wystarczające

Zdjęcie numer 3 w galerii - Putin zaprasza Trumpa do Moskwy. Twierdzi, że rozmowy telefoniczne nie są wystarczające

Fot. Alexander Zemlianichenko / AP Photo

Donald Trump i Władimir Putin
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Putin zaprasza Trumpa do Moskwy. Twierdzi, że rozmowy telefoniczne nie są wystarczające
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Putin zaprasza Trumpa do Moskwy. Twierdzi, że rozmowy telefoniczne nie są wystarczające
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Putin zaprasza Trumpa do Moskwy. Twierdzi, że rozmowy telefoniczne nie są wystarczające
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Putin zaprasza Trumpa do Moskwy. Twierdzi, że rozmowy telefoniczne nie są wystarczające
Komentarze (76)
Zaloguj się
 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 21 razy 11

  Ardian dalej pod kiblem waruje. On to nawet na Kreml by się przejechał, ale wszyscy go mają w dudzie. Nawet na Nowogrodzkiej na wycieraczce czeka.

 • ks-t

  Oceniono 13 razy 7

  "Władimir Putin zapewnił, że Rosja nie zamierza odrzucać amerykańskiej waluty. Zwrócił jednocześnie uwagę, że w ostatnim czasie sporo na znaczeniu zyskuje chińska waluta."
  Tak jawnej groźby jeszcze nie słyszałem. Do tej pory każdy kto śmiał odezwać się w ten sposób doświadczał amerykańskiej walki o pokój (Irak, Libia, Iran). Amerykanie muszą być czuli na sprawy dolara bo 90% jest ulokowane poza USA. Tak więc za dodruk dolarów na papierze toaletowym w 90% płaci cały świat a tylko w 10% USA. Odejście od dolara jako waluty rozliczeniowej to upadek USA bo długów tego kraju nie da się spłacić. Jeśli dodamy do tego że Putin po cichu zamienił 90% obligacji USA na złoto, a więc już zaczął odchodzenie od dolara to robi się ciekawie.

 • sw.stefan

  Oceniono 15 razy 7

  UBeckiego pączka z Żoliborza nie zaprosi bo nic nie znaczy w świecie.

 • mirrad67

  Oceniono 16 razy 6

  Amerykańscy politycy i media mówią o zmianie reżimu w Iranie tak, jakby to było ich boskie prawo!!!
  Sekretarz stanu USA Mike Pompeo na początku tego tygodnia mówił o tym, jak Ameryka robi "dzieło Boże", aby dotrzeć do irańskich ludzi, aby zachęcić do obalenia ich "reżimu mafii".

  " Do naszych irańskich amerykańskich i irańskich przyjaciół, dziś wieczorem powiem wam, że administracja Trump marzy o tych samych marzeniach dla Iranu, jak ty " - powiedział Pompeo. " Przez nasze trudy i Bożą opatrzność ten dzień się spełni ".
  Jak na ironię, Pompeo nawiązywał do irańskich władców jako " obłudnych świętych mężów". "Co sprawia, że ​​Amerykanie, którzy są dobrze udokumentowani , obalili tyle samo rządów na całym świecie, ile lat minęło od II wojny światowej?

  Poziom arogancji i ignorancji wśród Amerykanów na temat ich niewłaściwego rządu przypomina nam cytat z historyka Williama Bluma: " Amerykanie są jak dzieci szefa mafii, którzy nie wiedzą, jak zarabia ich ojciec, ale potem są zszokowani, gdy ktoś wyrzuca bombę ogniową przez okno ich salonu . "

  Trump zirytował tweetami irańskich przywódców, ostrzegając ich, aby " nigdy nie grozili " Stanom Zjednoczonym, bo inaczej poniosą konsekwencje " niewiele w historii poniosło ". Pochodzący z jedynego kraju, który kiedykolwiek użył bomb atomowych w walce, to jest naprawdę odrażająca retoryka.
  Wybuch Trumpa powtórzył wcześniejsze ostrzeżenia " ognia i furii " wymierzone w Koreę Północną, zanim doszedł do odprężenia z Kim Dzong-unem. Tak, może być tak, że Trump gra hardball w negocjacjach z Iranem. Bez względu na to, jest nie do przyjęcia, że ​​USA najwyraźniej uważa się za posiadające wyświęcone prawo do otwartego rozważenia zmiany reżimu wobec jakiegokolwiek narodu.

  Ta amerykańska pogarda dla prawa międzynarodowego jest źródłem globalnych napięć i niestabilności. Iran może być teraz na celowniku, ale ta sama zgubna zasada dotyczy wszystkich narodów, jak sądzą amerykańscy władcy. Dzisiaj Iran, wczoraj Syria, jutro Wenezuela, i tak dalej.

 • def11

  Oceniono 28 razy 4

  Jestem już spakowany. Putin to wielki przywódca, zapewnił mnie, że nie miał nic wspólnego z przebiegiem wyborów w USA, czeka nas wspaniała rozmowa, jest świetnie, a będzie cudownie.

  Trump, stabilny geniusz

 • stachkaz47

  Oceniono 5 razy 3

  Skończcie z tym BLAMAŻEM.
  Blamaż to Polska polityka wobec Rosji.

 • ad2009

  Oceniono 3 razy 3

  Pokaże mu apartament w hotelu w celu przypomnienia uprzednich wizyt...

 • matka_bosaka

  Oceniono 11 razy 3

  Dziennik Izwiestija: Major GRU Danił Trampskij wraca z USA. Misja wykonana.

 • matka_bosaka

  Oceniono 7 razy 3

  Bo jak oglądać cyrk przez telefon? Żarty clowna przez telefon nie śmieszą, tresowane pieski przez telefon nie bawią...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX