Szokująca lista hańby. 33 tys. ofiar i jest ich coraz więcej. To tak, jakby cały Sopot zniknął z mapy Polski

Zdjęcie numer 3 w galerii - Szokująca lista hańby. 33 tys. ofiar i jest ich coraz więcej. To tak, jakby cały Sopot zniknął z mapy Polski

Lisa Hoffmann

Migranci uratowani na morzu 6. października
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Szokująca lista hańby. 33 tys. ofiar i jest ich coraz więcej. To tak, jakby cały Sopot zniknął z mapy Polski
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Szokująca lista hańby. 33 tys. ofiar i jest ich coraz więcej. To tak, jakby cały Sopot zniknął z mapy Polski
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Szokująca lista hańby. 33 tys. ofiar i jest ich coraz więcej. To tak, jakby cały Sopot zniknął z mapy Polski
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Szokująca lista hańby. 33 tys. ofiar i jest ich coraz więcej. To tak, jakby cały Sopot zniknął z mapy Polski
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Szokująca lista hańby. 33 tys. ofiar i jest ich coraz więcej. To tak, jakby cały Sopot zniknął z mapy Polski
Komentarze (340)
Zaloguj się
 • G SGK

  Oceniono 64 razy 32

  Tak prymitywnej propagandy nie było już dawno, od czasu tego dziecka to to je tatuś utonął i porzucił na brzegu...

 • ateistaodurodzenia2

  Oceniono 60 razy 30

  Jeszcze dłuższa jest lista osób, które w Afryce zmarły z głodu.
  Oczywiście, zmarli przez wrednych Polaków, którzy obżerali się w tym czasie kartoflami, zamiast wykazać solidarność i wysłać im do tej Afryki żarcie.

 • f1909

  Oceniono 38 razy 26

  Dla otrzezwienia chciałbym przypomnieć że Niemcy w czasie II WŚ zamordowali 6 milionów Bogu Ducha winnych ludzi w Polsce ! -- Dla przypomnienia ponieważ większość Niemców ( szczególnie młodych ) nie ma dziś o tym bladego pojęcia !!!

 • andy999kkk

  Oceniono 64 razy 26

  Ja proponuję uciekajacym i migrantom ekonomicznym zmiane kierunku exodusu.
  Uciekajcie do bogatych państw Zatoki Perskiej , do Arabii Saudyjskiej ,Zjednoczonych Emiratow Arabskich , Kataru. Tam was przyjma , to sa wasi bogaci bracia w wierze. Nie odmowia.

 • zgniot

  Oceniono 43 razy 25

  A co ma do tego Sopot i mapa akurat Polski? To u nas ktoś się utopił?
  No i jeszcze ta hańba. Lista hańby CZYJEJ?
  Dajcie sobie już na Czerskiej spokój i przestańcie POLAKOM obrzydzać ich własny kraj. Zajmijcie się mordowaniem dzieci w Palestynie.

 • pizzon

  Oceniono 38 razy 24

  pasie kozy w stepie, handluje bananami w małym miasteczku, po powrocie wraca do ciasnej chaty z trzciny i odbiera na smartfonie wiadomość, Jego kolega jest już w Norwegii. Dostał 2 urządzone pokoje i zapomogę 10-krotnie przewyższającą jego dochód. Inni też już wyjechali.
  To na co ma czekać?

 • gama01

  Oceniono 34 razy 24

  Wczoraj byl 13 listopada. 2 lata temu maz z synem poszli na Stade de France na mecz w ramach prezentu urodzinowego. Nikomu nie zycze przezyc tego, co ja I cala rodzina w Polsce przezywala przez pol nocy nie majac z nimi zadnego kontaktu I patrzac w telewizji, co sie dzieje. Kolega z pracy bawil sie w Bataclan. Juz nie wrocil. Moze to okrutnie zabrzmi, ale ofiary tez mialy przeszlosc, rodzine, czasami cale zycie przed soba. I nie mniej zasluzyly na taka medialna wstawke, jak emigranci.

 • krzysiozboj

  Oceniono 35 razy 21

  I jest to wina Polaków, bo nie chcą przyjmować. W żadnym wypadku Francuzów, którzy rozwalili Libię, oraz Niemców, którzy całą Afrykę zaprosili na socjal.

 • masofrev

  Oceniono 28 razy 20

  "Szokująca lista hańby." - ale czyjej hańby? Jaki mam wpływ na to, że ktoś decyduje się wsiąść na łódź przemytników u wybrzeży Libii???

  "48-stronicowa lista dokumentuje los ofiar restrykcyjnej polityki "twierdzy Europa". " - ach, restrykcyjnej polityki? Może zatem powinniśmy wysłać po wszystkich chętnych samoloty, a potem dać im jeszcze mieszkania, no i oczywiście mieszkania? Bo jak nie damy mieszkań - umrą z zimna (Europa cokolwiek chłodniejsza od Afryki) albo z głodu i będzie kolejna "hańba".

  Gdyby polityka Europy była NAPRAWDĘ restrykcyjna, i wszystkich nielegalnych imigrantów siłą odsyłano do kraju, z którego przybyli to NIKT nie utonąłby - bo NIKT nie wsiadałby do łodzi wiedząc, że to bezcelowe.

  Prymitywizm tej lewackiej manipulacji przeraża nie mniej niż prymitywizm zakapturzonych ONR-owców bredzących o separacji białych!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX