Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"

Zdjęcie numer 2 w galerii - Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW.

Fot. Kulturaliberalna.pl

Narodowcy protestujący na terenie UW
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"
 • Zdjęcie numer 7 w galerii Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"
 • Zdjęcie numer 8 w galerii Zamaskowani narodowcy wdarli się na wykład Środy na UW. "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!"

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (574)
Zaloguj się
 • kosiasko

  0

  Kiedy przyszli po lichwiarzy z IMF, protestowałem. Unia daje.
  Kiedy przyszli po Grekow, nie protestowałem. Nie strugam Greka
  Jeśli się teraz nie obudzimy, kiedyś przyjdą po Polakow - po mnie, po Ciebie i po Ciebie też..

 • ayouseptim

  Oceniono 1 raz 1

  Zamaskowana watykańska hołota, jednym słowem kler szaleje.

 • niepolactwo12

  Oceniono 1 raz 1

  b.Dziekuję za przypomnienie listy "ekspertów"...Michnik...Bartoszewski...Balcerowicz a teraz przypomnienie kolejnego "experta", profesora UW:m.Srody: w "Kim jestes, katoliku" (1/siepien2012 GW),"Ekskomunika jest rowniez irracjonalna jak wiara w Trojcę Świętą" i caly artykul to gazetowy groch z kapustą aby dokopać zwolennikom PiSu to odzwierciedla wiedze profesora UW z religi i katolicyzmu. Tu; katolik , jak każdy wierzacy wierzy w Boga (więcej wie, ze on jest: Rzym 1:20+ Sob.Watykanski I) ale termin "Trójca Święta" to nie nazwa (indywidualna lub ogólna) ale nazwa relacyjna lub stenograf -skrot istoty przeslania Biblii: dzialania Boga w swiecie materii i historii. Ale dla ekspertów po - Moskwie i obecnie uniwersytetach Eurokolchozu no i niestety niedouków uniwersytetów katolickich to mamy co mamy a O.M.Bochenskiego, Logika Religii, The lOgic of rEligion, 1965- to za "tajemnicze" not tak teraz rozumicie, wicie, dlaczego ...polskieg uniwersytety w rankingach to....500. L.Balcerowicz- to przyczyna najnizszego finansowania nauki w R.P posrod UE, i "tworca" przekrętu FOZU@wymiany pieniądza@ rozkładu -złodziejstwa majątku kraju jako PZPR@PhD Harward po przeczytaniu jednej ksiazki eknomicznej wiec idea..podatku liniowego albo zlikiwdowania dotacji dla rolnikow w UE (Smiechy w Brukseli i Financial Times) ale te informacje dla pachołków wasali z UW nie docierają.

 • infosraczka

  Oceniono 1 raz 1

  W demokracji akty obywatelskiego nieposluszenstwa pelnia wazna role. Kazdy ma prawo demonstrowac i jest to calkowicie porzadane zachowanie. Nie rozumiem oburzenia... No chyba, ze prowadzimy jakas wojne ideologiczna.

 • zelenyles

  Oceniono 1 raz -1

  Do nocy długich noży już tuż tuż_____________ obrzydliwość.

 • ulebyk

  Oceniono 1 raz 1

  Szechter Net Komando ma dziś pełne ręce roboty z komentarzami :)

 • wuetend

  Oceniono 2 razy 2

  Nie cierpię Kazimiery Środy, ale małość tych bohaterów w dresach i maskach była wprost porażająca.....

  Polactwo odpowiedzią na lewactwo? brrr

 • ulebyk

  Oceniono 1 raz 1

  Euro 2012 wg ulubienicy Michnika czyli Środy były: "podróżą w głąb patriarchatu, w którym żyjemy; bieganie za piłką, która musi trafić do celu jest jak kibicowanie plemnikowi, który powinien odnieść prokreacyjny sukces, by legalizować męską władzę”.

  Hahaha :D Tylko michnikowszczyzna może usilnie promować taką zagubioną, zakompleksioną idiotkę :)

 • ulebyk

  Oceniono 2 razy 0

  Caryca polskiego femiNAZIZIMU, ulubienica Michnika, członkini jego dyżurnego komitetu "autorytetów" Środa pieprzy takie bzdury, że tylko kompletny idiota może traktowac je choć trochę poważnie :) Ale wyznawcy Michnika przyjmują to wszystko jak prawdy objawione :)
  Dobra akcja młodych ludzi, którym Michnik i Hartman odmówili prawa do dyskusji, spotkania a jednocześnie UW organizuje spotkania z ta miernotą. Wiadomo że czerwone dynastie po miękkim lądowaniu w "wolnej Polsce" nadal okupują uczelnie tak jak media, politykę i biznes.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje