Szef MON znowu przeprasza za "raport Macierewicza". Paradowska: "Może Macierewicz powinien za to zapłacić?"

Zdjęcie numer 2 w galerii - Szef MON znowu przeprasza za
Fragment ogłoszenia z 'Gazety Wyborczej'
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Szef MON znowu przeprasza za "raport Macierewicza". Paradowska: "Może Macierewicz powinien za to zapłacić?"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Szef MON znowu przeprasza za "raport Macierewicza". Paradowska: "Może Macierewicz powinien za to zapłacić?"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Szef MON znowu przeprasza za "raport Macierewicza". Paradowska: "Może Macierewicz powinien za to zapłacić?"

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (41)
Zaloguj się
 • pgar

  Oceniono 1 raz 1

  Macierewicz jest pospolitym przestepca- zlodziejem. W koncu ja (jak i kazdy iny podatnik) jestem przez niego okradany - place za jego ekscesy.

 • tekameka

  Oceniono 5 razy -3

  towarzyszka Paradowska powinna w lustro spojrzeć i zacząć uczęszczać do kościoła.
  Dowolnego miejsca modłów.

 • przemyndol

  Oceniono 7 razy 5

  Antonio już dawno powinien w psychiatryku siedzieć.

 • louisciffer

  Oceniono 1 raz 1

  Jakiś czas temu pewien kurdupel z wąsem zza Odry, też "dysponował" przygłupem tj. Rudolfem H., Historia kołem się toczy i widać że każdy polityczny kurdupel potrzebuje swojego Rudolfa H (*czyt A.M)

 • zenblue1

  Oceniono 3 razy 1

  Nastała moda że poszkodowany przeprasza złodzieja który okradł mu mieszkanie za utrudnienia we włamaniu

 • senior2244

  Oceniono 16 razy 14

  A dlaczego tak się okazało że za takiego głupka ja mam płacić. Co to znaczy "okazało się " czy to jest wymysł naszych sądów,które jak wiadomo już nie raz wydawały bzdurne wyroki czy to jest jakaś bzdurna ustawa którą trzeba zmienić.Za chwilę ten idiota w tej swojej idiotycznej smoleńskiej komisji znów coś spłodzi,i znów będziemy przez lata spłacać jakieś odszkodowania za niego i sprawcę tej katastrofy czyli Świrosława.

 • kermit.dolomit

  Oceniono 3 razy -1

  Nielegalne źródła finansowania (przemyt sprzętu elektronicznego przejmowanie majątków zmarłych Polaków za granicą sprzedaż broni terrorystom arabskim oraz afera FOZZ)

  Penetracja rosyjska (kadry zdominowane przez osoby szkolone w radzieckich akademiach KGB i GRU)

  Zaniechania kontrwywiadowcze względem radzieckich a później rosyjskich służb specjalnych (libacje z udziałem agentów KGB tolerowanie szpiegostwa oraz działań agenturalnych spółek polsko-rosyjskich)

  Współpraca z byłymi funkjonariuszami Służby Bezpieczeństwa (obejmująca m.in. nielegalny handel bronią rozbudowę sieci agencji towarzyskich i firm ochroniarskich gromadzenie kompromitujących informacji umożliwiających szantażownie biznesmenów polityków i prawników )

  Inwigilacja środowisk politycznych ( rozbijanie partii politycznych pozostających w latach 90tych w opozycji do ugrupowań postkomunistycznych inwigilacja partii politycznych organizacji społecznych i mediów)

  Wpływ na kształtowanie opini publicznej (umieszczenie 58 agentów i tajnych współpracowników w kierownictwie TVP dążenie do przejęcia kontroli nad stacjami lokalnymi wpływ na dziennikarzy zajmującymi się przetargami )

  Nielegalny handel bronią (sprzedaż broni terrorystom z Jemenu przemyt broni dla grup mafijnych w Estonii załatwianie za łapówki pozwoleń na sprzedaż broni pranie brudnych pieniędzy z pochodzących z handlu bronią i narkotykami )

  Ingerencja w rynek paliwowo -energetyczny ( udział w mafii paliwowej wprowadzenie agentów do spółek petrochemicznych zaniechania wobec planów przejęcia polskiego przemysłu petrochemicznego przez spółki rosyjskie )

  WIDAĆ PANI PARADOWSKIEJ TO NIE PRZESZKADZA !

 • felss

  Oceniono 17 razy 13

  A świr śmieje się w twarz.

 • orion57

  Oceniono 25 razy 25

  hm rozwiązanie proste, skierować sprawę do komornika a ten już z pensji Macierewicza jako posła z czasem wszystko ściągnie. Sam zawsze powtarza, że to szef ponosi odpowiedzialność, więc pora aby poczuł finansowa odpowiedzialność za bzdury jakie opublikował.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje