Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]

Zdjęcie numer 2 w galerii - Jak

gazeta.pl

Polscy kibice przed meczem. Klatka z filmu "Kto wygra mecz..."
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
 • Zdjęcie numer 7 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
 • Zdjęcie numer 8 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
 • Zdjęcie numer 9 w galerii Jak "Gazeta Polska" odczarowuje Euro 2012? "Atmosfery nie było. Na pewno to nie jest sukces" [OBEJRZELIŚMY]
Komentarze (192)
Zaloguj się
 • jankbh

  Oceniono 1012 razy 876

  Mistrzostwa pokazały, że mozna być patriotą i cieszyć się z zabawy. Był to cios w mordę dla tych, którzy chcą zmonopolizować uczucia narodowe, a rozrywkę ograniczyć do tańczenia na trupach smoleńskich i powstańczych.

 • wilkor111

  Oceniono 948 razy 852

  Widowisko inaugurujące Euro 2012 Show, podobnie jak podczas otwarcia poprzednich mistrzostw, będzie krótkie: 12,5 min. Rozpocznie się o 17.39. i poprzedzi piątkowy mecz otwarcia Polska-Grecja Choreografię przygotował Andrzej Rosiewicz.

  Przed rozpoczęciem uroczystości na Stadionie Narodowym wszystkie reprezentacje udadzą się pod Pałac Prezydencki gdzie złożą kwiaty.
  Pierwszy mecz odbędzie się oczywiście na Stadionie Narodowym im. Lecha Kaczyńskiego, pozostałe mecze odbędą się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu im. Lecha Kaczyńskiego, Stadionie Miejskim w Poznaniu im Lecha Kaczyńskiego oraz Arena Gdańsk im. Lecha Kaczyńskiego.
  Na Stadionie Narodowym krótkie przemówienie wygłosi Minister Sportu Pani Joanna Fotyga, piłkarzy poświęci Oficjalny Duszpasterz Euro – o. Tadeusz Rydzyk.
  Na trybunie honorowej obok premiera, minister Spraw Zagranicznych Richard Czarnecki oraz nowy prezes PZPN Antoni Maciarewicz.
  W loży prezydenckiej zdjęcie Lecha Kaczyńskiego wraz z małżonką.
  Nowy kształt Stadionu Narodowego przypomina z daleka makietę samolotu T-154 – zaprojektowali ją znani naukowcy prof. Binieda oraz doktor Nowaczuk.
  Oficjalną piosenkę Euro zaśpiewa wybrana głosami słuchaczy Radia Maryja – Kapela znad Baryczy.
  Wszystkie mecze będą transmitowane w Tv Trwam 1 HD oraz Tv Trwam 2 HD – w przerwach meczu Rozmowy Niedokończone. Komentować dla Państwa będą Ewa Stankiewicz i Jan Pośpieszalski.
  Polska reprezentacja wystąpi w tradycyjnych biało-czerwonych strojach z wyszytym czarnym krawatem.
  Podczas mistrzostw porządku będą pilnować wolontariusze z Klubu Kbica Legii Warszawa i innych klubów polskiej ekstraklasy.
  Wszystkie reprezentacje będą zakwaterowane w Toruniu – na mecze będą odlatywac z niedawno ukończonego Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Lecha Kaczyńskiego.
  Dla gości zza granicy przygotowano wiele atrakcji – m.in. obowiązkowa wycieczka - Warszawa - Niepokalanów - Licheń - Częstochowa - Łagiewniki.
  Dużo atrakcji zapewniono także w Strefach Kibica – każdy mecz będzie się rozpoczynał i kończył uroczystą Mszą Świętą, wszystkie dochody zostaną przeznaczone na budowę kompeksu ojców redemptorystów w Toruniu.
  Z ostatniej chwili rerprezentacj Rosji została wykluczona z udziału w Euro za odmowę uczestnictwa w wieczornej Mszy.

 • p4-s

  Oceniono 516 razy 450

  Z Euro 2012 kojarzy mi się idiotka z GP wachlująca transparentem " Prezydent zamordowany?"

  Więcej Gazety głupszej codziennie.

 • mirabelka66

  Oceniono 366 razy 312

  "Gazeta Polska jak prezes". Nikt jej nie wmowi, ze biale jest biale. A tak na marginesie, zajmijcie sie lepiej
  budowa rydzykowego palacu w Toruniu. Jesli kiedys to niepotrzebne sanktuarium odwiedzi 100 osob to napiszecie, ze byly tysiace.

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 349 razy 309

  czy ktoś po tym szmatławcu Sakiewicza, Gazecie (nie)Polskiej, spodziewał się czegoś innego niż narzekanie ? Przecież nawet gdyby (na przykład) ten Rząd wysyłał rakietę z polskimi astronautami na księżyc, to Sakiewicz &Spółka w tej swojej "gazetce" zaraz zaczęliby narzek, że to klapa, że "bes sęsu". Bo przecież rakieta taka duża i leci nią tylko dwóch ludzi a można byłoby ze 30 wysłać bo miejsca jest dosyć. A po wylądowaniu na księżycu byłby narzek, że jak to, nikt nie wbił w grunt flagi z podobizną Papieża Polaka ani nie postawił tablicy upamiętniającej katastrofę smoleńską ?
  To po co było astronautów na księżyc wysłać ?

 • snurfik

  Oceniono 301 razy 259

  Co by tu powiedzieć...kretyni?

 • rabingoldblatt

  Oceniono 237 razy 213

  Mozna spłodzić Kac Wawa mozna spłodzić "Kto wygra mecz.."

  A nasi wybrańcy chcą zaostrzyć ustawę o aborcji:))))

 • hrabia_onejski

  Oceniono 244 razy 208

  Przykre,że napisano prawdę. Bo powinno się przed meczem urządzić procesję różańcową. Na stadionach 4 godziny wczesniej winna być droga krzyżowa i pokutna wokół 12 stacji na stadionie. A w przerwie obowiązkowo modlitwa . Najwazniejsza jednak czynnością winna być zdiórka na tacę wśród kibiców.
  Pytam się też, dlaczego nie było krzyzy na stadionie, dlaczego nikt nie przeżywał, nie modlił się, nie przekazywał sobie znaku pokoju? Popieram Gazetę Polską i w jej intencji modlę się. Zwłaszcza w inetnencji ich dziennikarzy potrzebna jest modlitwa, bo lekarz nic tu już nie pomoże.

 • gogul.2

  Oceniono 128 razy 102

  Gazeta Polska ? Raczej " Gazeta Polskich Idiotów "

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje