Błaszczak: Rezultat sondażu to wynik naszej pracy, pokazaliśmy alternatywę

Zdjęcie numer 1 w galerii - Błaszczak: Rezultat sondażu to wynik naszej pracy, pokazaliśmy alternatywę

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Mariusz Błaszczak i Jarosław Kaczyński
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Błaszczak: Rezultat sondażu to wynik naszej pracy, pokazaliśmy alternatywę
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Błaszczak: Rezultat sondażu to wynik naszej pracy, pokazaliśmy alternatywę
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Błaszczak: Rezultat sondażu to wynik naszej pracy, pokazaliśmy alternatywę
Komentarze (238)
Zaloguj się
 • sstepniewski

  Oceniono 166 razy 44

  Zgadzam sie ,ze rzad prezentuje sie jakos niewyraznie, wiele sie slimaczy lub nie udaje, ale PIS nie jest zadna alternatywa - gdyby rzeczywiscie mieli rzadzic, to ponownie bedziemy uwazani w Europie za Eskimosow.
  Nie trzymam sie kurczowo platformy, ale musze miec RZECZYWISTA alternatywe...

 • 8pasazer

  Oceniono 119 razy 35

  Odstawiając na bok te wszystkie odruchy Pawłowa, których uczą nas media (i które widać w typowych komentarzach), ze smutkiem stwierdzam, że Błaszczak się nie myli. Ew. rząd PiSu nie budzi we mnie za grosz zaufania, ale widać, że poprawnie zidentyfikowali sytuację i odpowiednio do niej grają.

  Platforma natomiast tradycyjnie uprawia zciemę, obecnie ustami nowej nieformalnej Pani Rzecznik (K-B), która się myli. Jest łatwo być liderem, wystarczy zabrać się do pracy i rzetelnie zrealizować ok 30% swoich obietnic. To by w zupełności wystarczyło.

  Myli się w jeszcze jednym. Polska nie jest (zieloną;) wyspą, jesteśmy zanurzeni w otoczeniu, w którym zbiera się burza stulecia. Tylko idiota zakładałby, że na nas nie napada. Do wyborów jest znacznie bliżej niż ta Pani sobie wyobraża.

 • jaola59

  Oceniono 73 razy 39

  No i własnie dlatego ,że PO "ze spokojem"przyjmuje wszelkie obelgi ,kłamstwa i insynuacje Pisu,dletego,ze Pis jest w Każdej telewizji i gazecie od rana do wieczora i propaguje swoje bzdety,a PO "godnie milczy"-taki rezultat...

 • eu-antonio

  Oceniono 27 razy 23

  Panie Błaszczak : to nie dzięki waszej pracy macie lepsze sondaże,
  tylko dzięki NICNIEROBIENIU platformy.
  Taka mała różnica...

 • grand_warszawa

  Oceniono 31 razy 23

  Czy tylko mi się chce wymiotować na ich wszystkich... wliczając dziennikarzy?

 • kostuh

  Oceniono 115 razy 19

  Od dłuższego czasu staram sobie przypomnieć czy jakikolwiek tekst krytykujący ekipę rządzącą na tym portalu albo w innych mediach z grupy Agora... na gazeta.pl jeszcze nigdy takiego nie widziałem. Ciekawe jest to, że PIS jest krytykowany nieustannie kilka razy dziennie jakby to on dalej rządził krajem! Zawsze wydawało mi się, że rolą prasy jest patrzenie władzy na ręce a tu patrzy się na ręce opozycji:)

  Jak już dojdzie do sytuacji, gdzie trzeba napisać o kolejnej wtopie rządu, to robi się to tak aby winę przerzucić na "państwo", "urzędników", "parlamentarzystów","dyplomacja"... nigdy nie jest winna PO ani rząd.. zawsze jakieś inne cudaki...A na koniec warto przypomnieć że PIS jest wszystkiemu winien, że to są faszyści i trzeba go odsunąć od władzy...

  Bezstronność, rzetelność dziennikarska, obiektywizm to raczej pojęcia obce pracownikom tego portalu.

  w ten sposób my tu niczego nie poprawimy...

 • chi_neng1

  Oceniono 21 razy 15

  Od kiedy parady, przemarsze, sabatowe spotkania na Jasnej Gorze, walkowanie smolenszczyzny, stawianie pomnikow, codzienne oskarzanie kogos - nazywa sie praca???

 • cin1977

  Oceniono 15 razy 11

  PO jest do dupy. Ale ci, którzy twierdzą, że PiS jest alternatywą albo mają krótką pamięć (aczkolwiek nie wierzę w zbiorową amnezję na taką skalę), albo w latach 2005-2007 byli za młodzi, żeby zrozumieć, co się wtedy działo - co ich jeszcze w pewien sposób tłumaczy - albo za głupi żeby to zrozumieć, co niestety zostało im do dziś.

 • fjan

  Oceniono 160 razy 8

  Co dobrego zrobił Tusk i PO dla spoleczeństwa ? Może ktoś wyjaśni ? Wg. mnie nic dobrego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX