Ks. Sowa o księdzu dyrektorze: Głupota i kretynizm z brakiem szacunku do wychowanków

Zdjęcie numer 1 w galerii - Ks. Sowa o księdzu dyrektorze: Głupota i kretynizm z brakiem szacunku do wychowanków

Fot. Krzysztof Karolczyk / Agencja Gazeta

Ks. Kazimierz Sowa, prezes Religia TV
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Ks. Sowa o księdzu dyrektorze: Głupota i kretynizm z brakiem szacunku do wychowanków
Komentarze (256)
Zaloguj się
 • ga.1.2

  Oceniono 397 razy 373

  Ksiadz jak to ksiadz ale gdzie ci rodzice ?. W mojej woisce za taka " Tradycje" kazdy ojciec temu zboczencowi nogi z dup...y by powyrywal.

 • ateofi

  Oceniono 367 razy 351

  Zgadzam się z księdzem Sową. Cała ta sprawa jest po prostu niesmaczna. Tłumaczenia kuratorium, nauczycieli są żenujące!! Co to za tradycja zlizywania pianki (nawet do golenia) z kolan księdza? A najgorsze w tym wszystkim jest zachowanie rodziców usprawiedliwiających dwuznaczne i poniżające zachowania względem własnych dzieci!

 • epupecki

  Oceniono 371 razy 345

  Brawo! Nareszcie ktoś z osób publicznych odważył się powiedzieć prawdę.Do tej pory tylko ta mała TV była sprawiedliwą w tym selezjańskim szambie.

 • malini

  Oceniono 304 razy 292

  Brawo dla ks. Sowy! Przy okazji może wyplenić ze wszystkich szkół ten obrzydliwy proceder sado-masochistyczny. Jak czytam wypowiedzi pierwszoklasistów różnych szkół na forach interntetowych, to nie wiem, czy czytam o zabawie szkolenej czy o perfidnym znęcaniu się. Malowanie markerami po twarzach kocich wąsów, zmuszanie do chodzenia na czworakach przed stojącymi "starszymi" (patrz zresztą zdjęcia z omawianej szkoły), zmuszanie do picia różnych płynów, to pikuś. Dzieciaki piszą o zdejmowaniu majtek na widoku publicznym, biciu i innych szokujących elementach tych pseudotrzęsin. Jak kuratoria mogą na to spokojnie patrzeć i jak rodzice mogą na to pozwalać????

 • zigzaur

  Oceniono 314 razy 276

  Zaraz ktoś napisze (albo może nawet naPiSze), że ksądz Sowa to mason i Żyd.

 • dedalkasztan

  Oceniono 191 razy 177

  Ludzie! Dlaczego się tak poniżacie i przyklaskujecie każdym, nawet najbardziej wrednym i nieludzkim postępkom księży? Czy wam rozum odebrało? Niedługo jak was przedstawiciel KK przeleci to powiecie: to nie moja du...a? Miejcie trochę rozumu.

 • sedaluk

  Oceniono 166 razy 144

  Ja tylko czekam na ten slynny cytat "pozwolcie dziatkom przyjsc do mnie" he...he..he...he..
  Ksieza to czesto emocjonalnie niedojrzali ludzie, dlatego tak pala sie do zabawy z dziecmi, a ze maja juz potrzeby seksualne, to te zabawy maja taki podtekst. Przy okazji moga przetestowac, ktore dziecko tak by sie
  nadawalo-z zachowania, z histori rodzinnej , z osobowosci. Wprawdzie maja tez ten przeglad w konfesjonale,
  ale takie zabawy to jednak inny feeling...... A jak sie klerycy zabawiaja??? Tam dopiero odchodza historie...

 • gigigolo

  Oceniono 124 razy 110

  jasne, najlepiej zbagatelizować, pomniejszyć znaczenie, wzruszyć ramionami i udać mondrego. generalnie przecież jest ok. otóż nie jest ok. ta sprawa wyszła, a o ilu się nigdy nie dowiemy? wszystko dyskretnie zasłonięte murami zakonów, świat, o którym nic nie wiemy, a jestem pewien, że 'dzieje się' tam aż kipi jak w powieściach markiza de Sade, czy innych o podobnej lub zbieżnej tematyce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje