Andrzej Duda był niemiłosiernie upokarzany. Teraz na serio zaczął walkę o reelekcję w 2020 r.

Zdjęcie numer 2 w galerii - Andrzej Duda był niemiłosiernie upokarzany. Teraz na serio zaczął walkę o reelekcję w 2020 r.

JAKUB WŁODEK

 • Zdjęcie numer 1 w galerii Andrzej Duda był niemiłosiernie upokarzany. Teraz na serio zaczął walkę o reelekcję w 2020 r.
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Andrzej Duda był niemiłosiernie upokarzany. Teraz na serio zaczął walkę o reelekcję w 2020 r.
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Andrzej Duda był niemiłosiernie upokarzany. Teraz na serio zaczął walkę o reelekcję w 2020 r.
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Andrzej Duda był niemiłosiernie upokarzany. Teraz na serio zaczął walkę o reelekcję w 2020 r.
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Andrzej Duda był niemiłosiernie upokarzany. Teraz na serio zaczął walkę o reelekcję w 2020 r.
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Andrzej Duda był niemiłosiernie upokarzany. Teraz na serio zaczął walkę o reelekcję w 2020 r.
Komentarze (288)
Zaloguj się
 • pogromca_mrowek

  0

  Bzdura, po prostu dupochron potrzebny. Zrobi ustawę pisowską ale taką żeby potem nie skończyć w pierdlu.

 • ramzes-ra

  Oceniono 3 razy 1

  Prezydent wetując dwie ustawy zrobił to co każdy Prezydent musiał zrobić a mianowicie nie dopuścił do ewidentnego łamania Konstytucji i pokazał że Prezydent to Głowa Państwa a nie notariusz jednej partii. Przyzwyczajonych do podpisywania ustaw PIS-owi wydało się to" niewyobrażalne" a jak powiedział Ziobro należałoby to "włożyć między bajki". Aby przysłużyć się Narodowi a nie jednej partii dążącej do izolacji i prowadzącej politykę skłócenia z Unią i największymi krajami europejskimi Prezydent powinien patrzeć na ręce rządzącym, mieć wpływ na politykę zagraniczną oraz jako zwierzchnik Sił Zbrojnych ostro zająć się tym co Macierewicz wyprawia z uzbrojeniem i personalnie w Wojsku Polskim, Jest jeszcze jedno działanie Prezydenta patrzenie na rządy PIS aby nie dopuścić do przekształcenia demokracji w dyktaturę. Jeżeli te newralgiczne działania byłyby spełnione Prezydent może mieć szansę na drugą kadencję.

 • rg142

  Oceniono 2 razy 2

  Proponuję REALNY sondaż nt. wyborów prezydenckich 2020-Tusk vs. Kaczyński vs. Duda
  Kaczyński w 2020 roku będzie miał już 71 lat-ostatni dzwonek żeby zaspokoić własne ego i zostać prezydentem. W roku następnych wyborów-2025-będzie miał 76 lat i raczej małe szanse na to, by ludzie chcieli głosować na takiego starca. W związku z tym-PIS nie wystawi Dudy jako kandydata na następną kadencję w 2020 r.
  Natomiast Duda zbuduje wokół siebie Partię Prezydencką zaplecze -głównie kosztem PIS/Kukiza-i wystawi się sam; będziemy mieli ciekawą I Turę: Tusk vs. Kaczyński vs. Duda. W tym zestawieniu-Kaczyński nie przejdzie do II Tury-i Duda właśnie to wszystko zrozumiał. Ale Duda i tak będzie miał Trybunał Stanu-za 3 lub 8 lat- ze strony PO/ opozycji -bo złamał Konstytucje wiele razy-czy też ze strony Kaczyńskiego, który nigdy nie daruje mu powstania z kolan

 • jan.go

  Oceniono 3 razy 3

  Jak będzie bardzo fikał zawsze Ziobro może odpalić śledztwo w w sprawie przekrętów Dudy podczas jego dojazdów na wyższą uczelnię na której pracował a za dojazdy płacił sejm

 • lechu_55

  Oceniono 3 razy 3

  to że 2x zawetował to nie znaczy jeszcze że jest obrońcą demokracji ! od 2 lat jest notariuszem i dla mnie takim zostanie, nie jest i nie będzie moim prezydentem, pozostaje marionetką w rękach psychopaty ....

 • kawabis

  Oceniono 5 razy -3

  Diagnoza z Komorowskim słuszna, to on był jednocześnie i notariuszem i żyrantem. Duda bije go o klasę, nie był notariuszem zwyczajnie reagował na zamach PO na TK. Tak jak teraz PiS wcześniej przed ścianę wepchnęła go PO. Gdyby to był Komorowski dzisiaj byłyby podpisane wszystkie ustawy i dla zamydlenia oczu wysłane do TK, Dzisiejszy Rzepliński w spódnicy, na 2 lata wrzuciłby ustawy do szafy a potem odpowiedni skład orzekłby, że ustawy są wadliwe w kilku punktach ale rząd ma prawo w związku z kryzysem. Tak się działo. Przypomnę statystykę Komorowskiego 940 podpisanych ustaw 4 weta. Kaliber wet też nie do porównania, Komorowski ustawy duperelne, Duda ustrojowe. Już na półmetku Duda okazał się o niebo bardziej niezależny od Komorowskiego. PiS nie dał wyboru prezydentowi, w ustawie o SN zmieniał nawet zasady matematyki przegłosowując, że 3=5, to nie mogło przejść, bo w związku ze zmianami w oświacie i zamieszaniu mogłoby to wejść do kanonu nauk ścisłych podważając wiele twierdzeń matematycznych, fizycznych i chemicznych. PiS a raczej posłowie i senatorowie PiS tak się rozpędzili że nie zauważali znaków, przez szybkość nie dostrzegli, że pędzą ślepą uliczką zakończoną ścianą, tak naprawdę to prezydent uratował PiS przed katastrofą sypiąc im co prawda gwoździe pod koła ale nie miał innego sposobu bo go do tego auta nie zabrali. Nie mógł zaciągnąć ręcznego czy włączyć chłopakom nawigacji.Teraz na wakacjach PiSiory naprawią koła i powoli ruszą dalej z reformami ale już zgodnie z przepisami, patrząc na znaki i z odpowiednią prędkością. Na miłość lemingów raczej prezydent nie liczy dla nich pozostanie "Adrianem", Du*ą" gazeta wyborcza włożyła w to wiele pracy Petru zadłużył partię by wyprodukować memy, dzisiaj stał się żebrakiem proszącym o wsparcie, robi to w internecie, mimo że takie zbiórki najlepsze są pod kościołami ale tam raczej się nie pokaże. Pan redaktor twierdzi, że prezydent kalkuluje i już rozpoczął kampanię wyborczą o reelekcję, w umyśle leminga jak w umyśle redaktora GW w życiu nie zrodzi się myśl, że ktoś ma zasady, przekonania czy propaństwowe zachowania u nich wszystko to biznes, kalkulacja i ściema.

 • xxkrzysiek88

  Oceniono 4 razy 0

  Brawo Panie Prezydencie! Głosowałem na Pana w wyborach,jednak to co robi Pana macierzysta partia to tragedia dlatego nigdy,prze nigdy nie dostanie mojego głosu. Popełniłem błąd 2 lata temu głosując na nich a dlatego głosowałem ponieważ PO bezczelnie za grosze sprywatyzowało firmę w której pracowałem i także zdrowo okradała Nasz kraj.Jednak to co wyprawia PIS to SZALEŃSTWO.Kilka spraw zrobili dobrze ale to co ostatnio..... ale wracając do Pana osoby to jeszcze wszystko możliwe że także mój mały głos w następnych wyborach może być na Pana ale to się okaże za te 3 lata

 • maniu1963

  Oceniono 2 razy 2

  Pierwszy raz zrobił to co powinien robić od samego początku.Czas najwyższy bo na to liczyłem,że będzie samodzielnym prezydentem NARODU POLSKIEGO.A elektorat PIS-uaru nie jest wcale takim monolitem,Kaczyński z Becią i poplecznikami może się bardzo przeliczyć . Czego im z całego serca życzę.

 • moher.pospolity

  Oceniono 4 razy 0

  Redaktor pan, o jakiej reelekcji tu mówisz, lemingi Pacynki nie poprą, a mohery z uwaga teraz patrzą co ich Prezydent za ustawy spłodzi. Dla opozycji za to największy to test bo zobaczymy jakie reformy sadownictwa teraz przedstawia, wszak czas mają by do pracy zabrać się zamiast po ulicach ze świecami starców ganiać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX