Teraz PiS stawia na blitzkrieg. Bitewny kurz tylko pomoże Kaczyńskiemu

Zdjęcie numer 5 w galerii - Teraz PiS stawia na blitzkrieg. Bitewny kurz tylko pomoże Kaczyńskiemu

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Sąd Najwyższy
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Teraz PiS stawia na blitzkrieg. Bitewny kurz tylko pomoże Kaczyńskiemu
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Teraz PiS stawia na blitzkrieg. Bitewny kurz tylko pomoże Kaczyńskiemu
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Teraz PiS stawia na blitzkrieg. Bitewny kurz tylko pomoże Kaczyńskiemu
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Teraz PiS stawia na blitzkrieg. Bitewny kurz tylko pomoże Kaczyńskiemu
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Teraz PiS stawia na blitzkrieg. Bitewny kurz tylko pomoże Kaczyńskiemu
Komentarze (310)
Zaloguj się
 • red.kris

  0

  To nie jest rewolucja ani kontrrewolucja, w najlepszym razie to są epigoni Solidarności, czas na władzę całkiem nową, która nadejdzie niespodziewanie dla tych wszystkich wyżeraczy :)

 • bazyli21

  Oceniono 3 razy 1

  Tak, mam duze watpliwosci, bo na odleglosc smierdzi zawlaszczaniem. Z drugiej strony jak otwierano zawody prawnicze jak adwokatow tez byl zjednoczony skowyt srodowiska prawniczego, ze to zamach na dobrze dzialajaca adwokature. Co jak co, ale to srodowisko wyjatkowo zaciekle broni swojego status quo od PRLu. I w tym Kaczynski ma racje. Wiec rozpieprzyc to to trzeba. I nie reformami tylko, bo to ludzie leza u podstaw problemu. Gdyby oni byli zdolni do reform, to sami mogliby cos z niewydolnym systemem (jak ktos ma watpliwosci, znaczy ze nie mial "przyjemosci" ze sprawami ciegnacymi sie LATAMI, co jest nie do pomyslenia w panstwie prawa - tak NIE DO POMYSLENIA, bo jest to kompletne zaprzeczenie idei egzekwowania swoich praw) zrobic. Mieli na to 28 lat. Malo? A nie zrobili nic.

  Watpliwosci czy PiS zrobi z tego dobry sad, czy tylko karykature pozostaja. Wiem, wiekszosc lemingow nie ma watpliwosci.

 • zniesmaczona67

  Oceniono 1 raz -1

  Teraz będą ekspresowe uniewinnienia pisowskich bandziorów.

 • dublet

  Oceniono 8 razy -2

  W zasadzie jest już po grzybach! Będziecie mieli faszyzm, gdzie funkcjonariusz partyjny będzie decydował o waszym losie: o pracy, pomocy społecznej, winie i karze. Jak sobie taki towarzysz coś ubzdura, to pójdziecie siedzieć albo stracicie majątek. Mówicie, ze nie macie majątku? A za 5-10 lat też nie planujecie mieć niczego? Mówicie, że będziecie grzeczni i nie podpadniecie? A może komuś podoba się wasz kawałek ziemi, wasza praca albo wasza żona? Taki towarzysz partyjny może WSZYSTKO!

 • sselrats

  Oceniono 10 razy 0

  Tak dlugo jak bedzie kielbasa do grilowania i browar, Polacy beda spokojni.

 • jiddu

  Oceniono 4 razy -2

  Nie bardzo rozumiem, łamią konstytucję, więc co niby mogą odwoływać jak nie mogą? A jak te psychole uchwalą, że każdy ma chodzić do kościoła to niby to będzie obowiązkowe? No bez jaj. Niech se uchwalają, a reszta niech przestrzega prawa, bo jeśli pójdzie za nimi także będzie przestępcami.

 • freeasinfreedom

  Oceniono 10 razy -2

  Gdy już dobra zmiana odpali z powrotem PGR-y, to jako 40+ miłośnik analogowych brzmień domagam się od PiSu odtworzenia zakładów UNITRA w Lubatowie i wznowienia w nich produkcji. Na początek niech to będzie RM 820 i RM 830s.

  Wtedy zastanowię się czy może nie zagłosować na PiS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX