Nie zakazywać aborcji - tego chce większość z nas. Ale w dwóch przypadkach bardzo zmieniliśmy zdanie [SONDAŻ]

Zdjęcie numer 2 w galerii - Nie zakazywać aborcji - tego chce większość z nas. Ale w dwóch przypadkach bardzo zmieniliśmy zdanie [SONDAŻ]

Jacek Marczewski / Agencja Gazeta

Manifestacja "Aborcja w obronie życia"
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Nie zakazywać aborcji - tego chce większość z nas. Ale w dwóch przypadkach bardzo zmieniliśmy zdanie [SONDAŻ]
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Nie zakazywać aborcji - tego chce większość z nas. Ale w dwóch przypadkach bardzo zmieniliśmy zdanie [SONDAŻ]
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Nie zakazywać aborcji - tego chce większość z nas. Ale w dwóch przypadkach bardzo zmieniliśmy zdanie [SONDAŻ]
Komentarze (385)
Zaloguj się
 • baluwolanda

  0

  albo inaczej. co to jest? długie, śpiewa i sra po krzakach?
  ;-)

 • Beata Friis

  0

  A dlaczego duzo osob zmienia zdanie w tej sprawie? Powiem wam. Dlatego, ze mamy w Polsce religie obowiazkowo w szkolach, od 1 klasy az do konca szkoly sredniej! Przez 10 lat, 2h w tygodniu, ksieza karmia dzieci zdjeciami abortowanych plodow, puszczaja drastyczne filmy i znieksztalcaja psychike mlodych osob. Szkola i dyrekcja z reguly sie nie wtraca jakie tresci na lekcahc religii sa poruszane. Taka indoktrynacja przynosi teraz plony.

 • krzywik1

  Oceniono 1 raz -1

  Ciaza jest przede wszystkim sprawa kobiety, pozniej jest wspolna sprawa zwiazku, w ktorym ta kobieta sie znajduje. Na samym koncu jest sprawa spoleczenstwa, ktorego ta kobieta jest czescia. W zadnym wypadku ciaza nie jest sprawa facetow w czarnych kieckach i przeroznych innych Terlikowskich. Takze, kobieta ma prawa przerwac te ciaze w kazdych okolicznosciach. I tyle.

  Poza tym tutaj wcale nie chodzi o rozrodczosc, a li i jedynie o to, kto ma byc w tym smiesznym kraiku szefem.

 • sidian

  Oceniono 1 raz -1

  Art. 111. § 1. Warunkiem odpowiedzialności za czyn popełniony za granicą jest uznanie takiego czynu za przestępstwo również przez ustawę obowiązującą w miejscu jego popełnienia.

  Nic się w tej materii nie zmienia. Gdyby ten przepis zniknął, to polscy obywatele mogliby zgłaszać wnioski o azyl w państwach zachodnich ze względu na prześladowanie. Na razie jednak nowa ustawa aborcyjna (czy antyaborcyjna) niczego nie zmieni. W praktyce legalne będzie przerywanie ciąży w niemal wszystkich państwach ościennych, gdzie, jak powszechnie wiadomo, legalna jest również aborcja na życzenie.

  Jak zwykle zatem władza zostawia w czarnej d**ie kobiety najuboższe, dla których wydatek rzędu trzech tysięcy złotych jest poza granicami możliwości. Każda kobieta, czy też każda para, która jest w stanie taki wydatek ponieść, będzie dalej lać sikiem prostym na każdy kompromis aborcyjny, który wysrają z siebie impotenci z Wiejskiej i korzystać z ustawodawstwa innych państw strefy Schengen.

 • 2-julita

  Oceniono 1 raz 1

  nikt nie ma prawa odbierać dzieciom matki gdy nosi ciąże będącą zagrożeniem jej życia !!!!!!!!
  żaden człowiek nie ma praw boskich i nie będzie decydował o życiu drugiego człowieka
  ZOSTAWMY TO CO BOSKIE BOGU I PRZESTAŃMY MÓWIĆ ZA NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • lukki69

  Oceniono 2 razy 2

  ...hej gimbaza..to te sondaże CBOSu są wiarygodne czy nie w końcu?.....czy to u Was zależy od tematu artykułu?:)
  A aborcja musi być dopuszczalna po gwałcie i w razie zagrożenia życia....wygodna jest teoria ,że zarodek to nie życie,ale niestety nie jest to nieorganiczne ciało obce..

 • 2-julita

  0

  aborcja to zabijanie nienarodzonych istot ludzkich w białych rękawiczkach
  wyjątek to gdy zagrożone jest życie kobiety - co ma zrobić w przypadku martwej ciąży nosić ją do końca i zatruwać swój organizm?????
  w przypadku ciąży z gwałt powinna decydować kobieta

 • tusk-nera

  Oceniono 3 razy 1

  nie ma czegoś takiego jak aborcja - jest zabijanie nienarodzonych dzieci

 • kaktus47

  Oceniono 2 razy -2

  Precz z Bożym Ciałem na ulicach i dzwonami w kościołach. To na początek. Koniec tolerowania pomników. Przyzwyczaili się że mogą robić co im się podoba i teraz mamy efekty.

  W życiu jest tak samo. Daj palec ... Tylko mocna riposta otrzeźwi klechów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX