PiS planuje w Warszawie wielką demonstrację poparcia dla rządu i prezydenta. Odbędzie się 10 kwietnia

Zdjęcie numer 3 w galerii - PiS planuje w Warszawie wielką demonstrację poparcia dla rządu i prezydenta. Odbędzie się 10 kwietnia

KUBA OCIEPA

Miesięcznica katastrofy smoleńskiej
 • Zdjęcie numer 1 w galerii PiS planuje w Warszawie wielką demonstrację poparcia dla rządu i prezydenta. Odbędzie się 10 kwietnia
 • Zdjęcie numer 2 w galerii PiS planuje w Warszawie wielką demonstrację poparcia dla rządu i prezydenta. Odbędzie się 10 kwietnia
 • Zdjęcie numer 3 w galerii PiS planuje w Warszawie wielką demonstrację poparcia dla rządu i prezydenta. Odbędzie się 10 kwietnia
Komentarze (880)
Zaloguj się
 • hastatrespasos

  0

  Antypolska gadzinówka, wraz z Bezprawiem i Niestrawnością, chcą siłą opanować Warszawę. Motłoch spędzony do stolicy przez wspówinnego tragedii smoleńskiej zademonstruje chrześcijańską nienawiść, w gotowości do wywołania rozruchów. Każdemu przeciwnikowi, z KOD, z Nowoczesnej, a także normalnemu człowiekowi, nawet przypadkowy kontakt z tą hordą barbarzyńców grozi śmiercią lub kalectwem – przed udaniem się w rejon tej prowokacyjnej imprezy skontaktuj się więc z lekarzem, najlepiej psychiatrą. Oby ta mobilizacja kaczystów spalila na panewce. Oby KOD, Nowoczesna, wszyscy obywatele DEMOKRACI, PATRIOCI PIERWSZEGO SORTU, TERRORYZOWANI teraz przez kaczora, przez ministrów konfliktów zbrojnych i niesprawiedliwości, zdołali przeciwtawić temu elementowi najgorszego sortu, większy, szerszy front oporu. Niech nikt nie daje się zwieść hasłom upamiętnienia wszystkich ofiar z 10 kwietnia 2010. Starszego bliźniaka i całą jego bandę nic nie obchodzą te ofiary. Oni chcą tylko wynieść na kosmiczny piedestał „poległego w zamachu” Lecha K. I odwrócić uwagę od roli jego dyktatorskiego braciszka w doprowdzeniu do tej tragedii. Który teraz, aby ratować swą skórę i bezprawną dyktaturę, dąży do wywołania rozruchów z rozlewem krwi na wielką skalę.

 • hannes_k

  0

  ...poziom ciemnoty podskoczy w Warszawie do nieskończoności....

 • Janusz Senex

  0

  Będą flagi biało-czerwone,krzyże i piana nienawiści na ustach gawiedzi.

 • 0

  Będzie - jak zawsze - pogodnie i jak Bóg da
  A więc trzeba dopieprzyć żydom. ? !
  Najlepiej wysłać żydów do swoich - czyli won z Polski. Każdy ma Swoją Ukochaną Ojczyznę.

 • fezuj

  Oceniono 1 raz 1

  PiS wydaje się być ukrytą opcją rosyjską!

 • awers777

  0

  Pewnie to tu znajdzie się te 80% Polaków co przez rok nie przeczytają nawet jednej książki. Łatwo takich indoktrynować

 • bilinski53

  Oceniono 5 razy -3

  Postubecy z kodu już trzęsą portkami......a zawszony alimenciarz może z tej okazji wreszcie umyje sobie głowę.

 • tastak

  Oceniono 4 razy -2

  Jestem rozczarowany Jasnogrodem!

  Jak w tytule. Zamiast wymyślić coś swojego ściągają z Ciemnogrodu aż echo idzie. To może było wcześniej nie ośmieszać bo teraz nieco durnie wychodzi.
  Maszerował PiS pod biało- czerwonymi flagami a Jaśnieoświeceni z różowymi balonikami i unijnymi gwiazdkami? A teraz co? Owijają się biało-czerwoną i śpiewają hymn polski a nie Odę do Radości (wiem, byłoby trudno). Reporterzy TVN24 wyłuskiwali po marszach PiSu kilka staruszek i nagrywali a potem wybierali najmniej kumatą i puszczali na antenę. A teraz? Wybierają o kulach i chwalą - nawet ona przyszła bronić demokracji i TK!
  Zarzucano nam zwożenie autokarami (zawsze jechałam za swoje) a KOD może chodzi w pielgrzymkach z Wrocławia czy jednak wynajmują autokar? Wyrywano kilka zdań z przemowienia Prezesa i zaśmiewano się do łez przez tydzień. Teraz niczego nie trzeba wyrywać - uwielbiam bojowe okrzyki Myszki Agresorki czy panią Nowacką w czerwonej kurteczce walczącej na barykadzie.
  Z klubów Gazety Polskiej latami się natrząsano a teraz pan Schetyna chce do 3 maja (!) powołać kluby obywatelskie w każdym powiecie. Ambitny plan - ale z samej nazwy klub się raczej nie stanie obywatelskim tak jak Platforma obywatelska nie była.
  Nie chcę już się znęcać nad namiotami KODu w Alejach czy rzutnikiem - to też już było. Namiot Solidarnych i Carcajou z fotografiami Ofiar Smoleńska wyświetlanymi na fasadzie oficyny Pałacu Prezydenckiego w każdą miesięcznicę. O buczeniu też nie wspomnę - wybuczano premiera Glińskiego w Filharmonii. Nie potraficie wymyślić coś nowego?
  No i to jest tylko część naszych działań. Bo my - jak można obejrzeć na ostatnim spocie Dotrzymujemy Słowa! Wczoraj byłam ze znajomymi na spotkaniu w Piszu. Była pani senator Kopiczko i posłowie - pan Małecki i pan Kossakowski. Był wojewoda warmińsko-mazurski pan Chojecki - prosto z Warszawy po naradzie u pani Premier. Byli miejscowi samorządowcy - nie tylko z PiSu. Nie ma sensu tutaj streszczać wystąpień. Po prostu cieszę się, że pamiętają o wyborcach także po wyborach. Cieszę się, że sala była pełna a ludzie pytali o wiele rzeczy a po spotkaniu jeszcze podchodzili i dyskutowali z prowadzącymi spotkanie. Cieszę się że rodziny dostaną pieniądze, które zasilą też lokalny rynek. Jedni już odwiedzają sklepy i planują przyszłe zakupy - sklepy nie markety, w sklepach się jeszcze rozmawia z klientem. Inni - bogatsi - zainwestują w wykształcenie dzieci a wszyscy będa mogli wysłać je na wycieczki, obozy czy wakacje. Dla Mazur turystyka ważna rzecz.
  A wy co zrobiliście dla ludzi? Co zrobił TK - przyklepał podniesienie wieku emerytalnego i zabranie pieniędzy z OFE. Kiedyś zalegalizował eksmisję na bruk! Wypowiedział się w sprawie mandatu HGW i innych samorządowców, którzy nie złożyli na czas oświadczenia majątkowego: ważny jest duch a nie litera prawa. Niestety Urząd Skarbowy nigdy nie czuł ducha a literę prawa interpretował wg własnego widzimisię.
  No to głodujcie, maszerujcie i się wściekajcie. Osiem lat - jak my!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX