Prawicowy bloger i dziennikarz pracował przy kampanii Dudy. Teraz tłumaczy: "Jak by mnie się ktoś spytał..."

Zdjęcie numer 3 w galerii - Prawicowy bloger i dziennikarz pracował przy kampanii Dudy. Teraz tłumaczy:

twitter

Kampanijne konto Andrzeja Dudy (AndrzejDuda2015) na Twitterze
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Prawicowy bloger i dziennikarz pracował przy kampanii Dudy. Teraz tłumaczy: "Jak by mnie się ktoś spytał..."
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Prawicowy bloger i dziennikarz pracował przy kampanii Dudy. Teraz tłumaczy: "Jak by mnie się ktoś spytał..."
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Prawicowy bloger i dziennikarz pracował przy kampanii Dudy. Teraz tłumaczy: "Jak by mnie się ktoś spytał..."
Komentarze (452)
Zaloguj się
 • tad-tad

  0

  Nie znamy zasad moralnych obowiązujących wśród tej części społeczeństwa, ale uczciwość i przyzwoitość, nie jest najważniejsza, liczy się komu i ile razy dokopał i opluł, taki prawicowy elementarz, a skuteczność przeliczyć można na złotówki, wszak w tym środowisku ,najważniejszy jest ;Bóg honor i pecunia non olet.

 • 123jna

  Oceniono 1 raz 1

  Podejrzewalam juz dawno, ze czesc wPiSow i w GW i innych przyzwoitych gazetach jest dokonywana przez pseudo dziennikarzy z PiSich szczekaczek oplacanych przez nas ze SKOKowego przekretu Dudy.

 • eend

  Oceniono 4 razy 4

  Fryzjer otacza się sobie podobnymi w myśli, mowie i uczynku. Spokojnie, to dopiero początek, będzie znacznie gorzej, naród zostanie totalnie skłócony a wybrany przez połowę głosujących skończy impeachmentem. Taki widzę koniec tej postaci.

 • neko-dearu

  Oceniono 2 razy 2

  PO dostawała cięgi "uczciwe" od np Żakowskiego za to np. że homo małżeństwa nie są przegłosowane. Do tego obrywała od propagandzistów PiSu od Radia Maryja po wp.pl

 • Andrew Ankwicz

  Oceniono 4 razy 4

  To "y" na końcu nazwiska sugeruje, że jest Żydem. A ja sobie myślę, że to służy wyłącznie robieniu w konia amerykańskich Żydów. W końcu to się przekłada na zaproszenia z wykłądami, a także można wyłudzić trochę dolarów od organizacji żydowskich, którym się wmówi, że Żydzi w Polsce są prześladowani itd. Piszmy do The Institute of World Politics. Ja już napisałem przedstawiając oszustwo Rybiskiego.

 • ubudubu4

  Oceniono 8 razy -4

  Ależ się przeraziłem..........
  dobrze że na Komorowskiego pracuje cała Gazeta Wyborcza, TOK FM i RDC
  Dzięki temu damy odpór temu wstrętnemu blogerowi....

 • bog43

  Oceniono 4 razy 4

  " Rybicki , Jak by mnie się ktoś spytał, to bym odp. Ale nikt nie pytał. " ----
  --- Bóg , Wiara i Ojczyzna ----- wg PIS i Dudo prezydenta , chyba się dostosuję , bo na normalność i uczciwość liczyć nie można .

 • heepurian

  Oceniono 5 razy 3

  Zwykła menda. Ciekawe czy jak się goli to mu się zbiera na wymioty, ciekawe czy ma żonę i czy jej miło gdy gdy w łóżku leży koło mężczyzny z takim charakterem. To tak jakby się przespała tuląc się do gnijącego szczura

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje