Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"

Zdjęcie numer 4 w galerii - Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm.

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Protest rodziców dzieci niepełnosprawnych popierany przez Solidarna Polskę
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
Komentarze (67)
Zaloguj się
 • bozenaurszula31

  0

  ale Mularczyk cwany LIS!!

 • klarneta8

  0

  Uwazam ze skoro tak chcemy byc w Europie, to wprowadzmy taki PODATEK PIELEGNACYJNY jak w Niemczech, gdzie kazdy pracujacy a nawet emeryt i renclsta ma potracane z pensji pieniadze, ktore sa pozniej wyplacane potrzebujacym. Nigdy tez nikt nie otrzymuje 1000euro na chore dziecko.To zwykle klamstwo.

 • Piotr Smugowski

  Oceniono 2 razy 0

  przykro mi że komentujący nie rozumieją jak łatwo jest rozdawać zwłaszcza nie swoje pieniądze,

 • Piotr Smugowski

  0

  Gdy Premier mierzy się z emocjami i trudno, powiem to, agresją rodziców skrzywdzonych niepełnosprawnością dziecka, poseł aleksander m./z małych liter pisany/, przychodzi zbijać kapitał polityczny na pokrzywdzonych losem ludziach. Wydaje mi się to obrzydliwe, bo sam borykam się z niepełnosprawnością dziecka. Mam nadzieję że populizm sp /to jakaś partia/ j zakończy karierę polityczną i małych ludzi już nie pokażą obok jakiegokolwiek Premiera mojego państwa.

 • podroze5

  0

  urządzenie MSZ to koszt 4 mln zł, z czego spora część umeblowania zalega w piwnicach - samo przechowywanie 55 tys. zł rocznie

 • dumlat

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystkie polskie partie polityczne liżą d.....o krk, od lewa do prawa. i tak tu będzie zawsze. W tym kraju nie szanuje się człowieka i to jest problem, to nie jest kwestia ustroju politycznego. Tak w Polsce rządy sprawują niepełnosprawni umysłowo z Tuskiem i Kaczyńskim włącznie. Plus wszechagentura światowych służb specjalnych

 • jano53

  Oceniono 2 razy 0

  Niestety drogie kobiety, ale na jakakolwiek pomoc to raczej ze strony naszego rządu liczyć nie możecie, po prostu nie ma dla Was pieniędzy gdyż trzeba budować Świątynię Opatrzności i tam co najwyżej możecie później szukać pomocy ale oczywiście duchowej bo na materialną to tym bardziej nie ma co tam liczyć. Ja jednak życzę powodzenia w tej walce o dobro Waszych dzieci, idą wybory więc zawsze jest szansa najwyżej później sobie to odbiorą.

 • cuowiekmaupa

  Oceniono 4 razy 2

  Mam dla Pań i rządu taką propozyzycję - my wprowadzamy obowiązkowe badania prenatalne, wy dostajecie potrzebne wam i dzieciom pieniądze. Jeśli któraś z Pań w przyszłości po wykryciu niepełnosprawności psychicznej w trakcie badań zdecyduje się urodzić dziecko, państwo wycofuje się z pomocy finansowej.

 • napletekgandalfa

  Oceniono 4 razy 2

  Zerwać konkordat dość się upasły watykańskie wieprze na Polskiej krwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje