Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"

Zdjęcie numer 4 w galerii - Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm.

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Protest rodziców dzieci niepełnosprawnych popierany przez Solidarna Polskę
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty"

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (67)
Zaloguj się
 • hare-hare

  Oceniono 129 razy 89

  to wstyd dla ludzkości żeby państwo płaciło na zdrowych wypasionych nierobów w czarnych kieckach a nie mogło rzetelnie pomagać ludziom w takim nieszczęściu jak niepełnosprawność dziecka

 • iremus

  Oceniono 83 razy 49

  A skąd na to wziąć pieniądze ?????
  ____________________________________________________________
  ...Okazuje się, że pomimo wcześniejszych zapowiedzi utrzymanie Kancelarii Prezydenta kosztuje nas rocznie więcej niż utrzymanie całego dworu brytyjskiej królowej. W 2011 roku na utrzymanie prezydenta Bronisława Komorowskiego wydano 171 mln zł, podczas gdy utrzymanie całego dworu królowej Elżbiety II będzie kosztowało o 5 mln zł mniej. Ponadto z roku na rok utrzymanie królewskiego dworu jest coraz tańsze. U nas jest zupełnie odwrotnie. Same pensje i nagrody dla prezydenckich urzędników to koszt niemal 73 mln zł. Natomiast 13 mln zł więcej pochłoną wydatki na ordery i odznaczenia wręczane przez prezydenta. Zaufani pracownicy prezydenta Bronisława Komorowskiego mogą liczyć na hojne wynagrodzenie za tzw. ciężką pracę. Tylko do września 2011 roku. ponad 277 urzędników z Kancelarii Prezydenta dostało nagrody od Bronisława Komorowskiego, średnio ok. 6 tys. zł każdy. W sumie na nagrody wydano ponad 1,7 mln zł. Joanna Trzaska-Wieczorek, dyrektor biura prasowego w Kancelarii Prezydenta potwierdza, że na dodatkowe pieniądze mogą liczyć urzędnicy, którzy są "szczególnie zaangażowani w działania kancelarii"...... yelita.pl/artykuly/art/kancelaria-prezydenta

 • wieprzowinapozydowsku

  Oceniono 51 razy 45

  "Opiekunowie niepełnosprawnych okupują Sejm. "To świadczy o impotencji władzy". "Otrzymują śmieszne kwoty""

  W sejmie zasiadaja niepelnosprawni umyslowo, to stad taka sytuacja :(

 • iremus

  Oceniono 58 razy 36

  A skąd na to wszystko brać pieniądze ?????
  ______________________________________________________
  ....... I według ich wyliczeń tylko w 2011 roku z państwowego budżetu na Kościół poszło w sumie 720 mln złotych. Największa pozycja na tej liście to pieniądze na pensje szkolnych katechetów - ok. 350 mln zł........ www.se.pl/wydarzenia/kraj/koscio-dostaje-od-panstwa-700-mln-z-a-episkopat-polski-skarzy-sie-ze-parafie-sa-biedne_243912.html

 • iremus

  Oceniono 40 razy 26

  A skąd na to wszystko wziąć pieniądze ????? W III RP tylko próżniaki narzekają.
  _____________________________________________________________
  ..... Dobrze być byłym ministrem. Były szef Ministerstwa Skarbu Państwa Aleksander Grad może w poniedziałek zostać członkiem zarządu w spółce Tauron Polska Energia, której jednym z współwłaścicieli jest Skarb Państwa. Gdy tak się stanie, były minister może liczyć na 120 tysięcy złotych miesięcznej pensji. ...... polskiepiekielko.pl/2014/02/120-000-zl-miesiecznie-dla-bylego-ministra.html

 • iremus

  Oceniono 32 razy 24

  A skąd na to brać pieniądze ?????
  _______________________________________________________________
  .....Liczba urzędników w Polsce w okresie ostatniego ćwierćwiecza wzrosła prawie trzykrotnie. W tym czasie liczba mieszkańców Polski wzrosła o niecały 1% (1988 – 37,9 mln, 2010 – 38,2 mln) a liczba zatrudnionych poza sferą budżetową wzrosła o 9% (2002 – 11,1 mln, 2010 – 12,2 mln).

  Smutne brawo dla polityków organizujących nasze Państwo.......... www.resulto.pl/baza-wiedzy/liczba-urzednikow-w-polsce/

 • Ryszard Kubaszko

  Oceniono 25 razy 19

  Panowie ministrowie i panowie posłowie mają czas... do przyszłego tygodnia, do przyszłego roku... Oni mogą czekać, rozmawiać, dyskutować, zastanawiać się, bo mają za co. Sami wszak przyznają sobie apanaże, premie, nagrody... Muszą w weekend wypocząć. A Polacy? Sami sobie winni wybierając takich "reprezentantów'.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 64 razy 18

  Prawie Sprawiedliwość za swoich dziwnych , na szczęście tylko dwuletnich rządów, zajmowała się głównie :
  1. Przejmowaniem i sqrwieniem całości mediów publicznych.
  2. Przejmowaniem i sqrwianiem prokuratury.
  3. Idiotyczną lustracją.
  4. Prowokacjami i śledzeniem opozycji i niepokornych niesqrwionych dziennikarzy.
  5. Rozpieprzeniem gospodarki, szkolnictwa, polityki zagranicznej....i tak ogólnie wszystkiego.
  6. Przejęciem wszelkich możliwych stanowisk w zarządach spółek skarbu państwa...jako też w tych firmach.

  Pewne jest, że w najmniejszym nawet stopniu nie zajmowali się problemami dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców.
  Teraz za to mają wielką łatwość obiecywania i podkreślania "jacy to oni dobrzy" , a jaki ten Tusk zły...nic nowego. Populizm opozycji zawsze w modzie.

 • matitalolo

  Oceniono 16 razy 10

  Zapisać nazwiska tych posłów (osłów) ,żeby było wiadomo na kogo nie głosować. Won chamy i ćwoki ze stołków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje