"Po wypowiedzi abp. Michalika poczułem się powtórnie zgwałcony" - członkowie "Nie lękajcie się" pokazują twarze

Zdjęcie numer 1 w galerii -

Fot. Karolina Głowacka/TOK FM

Marek Lisiński i Marek Mielewczyk, współzałożyciele Fundacji "Nie lękajcie się"
 • Zdjęcie numer 1 w galerii "Po wypowiedzi abp. Michalika poczułem się powtórnie zgwałcony" - członkowie "Nie lękajcie się" pokazują twarze
 • Zdjęcie numer 2 w galerii "Po wypowiedzi abp. Michalika poczułem się powtórnie zgwałcony" - członkowie "Nie lękajcie się" pokazują twarze
 • Zdjęcie numer 3 w galerii "Po wypowiedzi abp. Michalika poczułem się powtórnie zgwałcony" - członkowie "Nie lękajcie się" pokazują twarze
Komentarze (28)
Zaloguj się
 • 0zoja29

  Oceniono 1 raz -1

  a dlaczego hierarchowie kosciola ukrywają pedofilię podwładnych ???? Może boją się, że wyjdzie na jaw iżsami są pedofilami ???

 • inte60

  Oceniono 3 razy 1

  Wyrazy szacunku, Panowie.

 • ursynow33

  Oceniono 7 razy 5

  "Od dłuższego czasu księża nie pozwalają nam zapomnieć o problemie pedofilii w Kościele.
  Po wypowiedziach m.in. abp. Michalika czy bp. Dydycza głos w tej sprawie zabrał ks. dr Ireneusz Bochyński, rektor Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim. -
  Mamy dzieci 10-letnie, trochę starsze, i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci "wchodziły" do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka - mówi w rozmowie z serwisem Epiotrkow.pl."
  _________________________________________
  SKANDAL NAD SKANDALE-"dzieci wchodzily do lozek doroslych-....I to byl wybor dziecka, ze ksiadz pedofil zgwalcil!"

 • ursynow33

  Oceniono 16 razy 12

  "Kościół więcej mówi o wierności, o czystości przedmałżeńskiej",........................................................................ a sami ksieza molestuja male dzieci! Wykastrowac pedofili!!

 • dzienniklatarni

  Oceniono 2 razy -2

  Spowiedź księdza socjopaty. Przeczytaj: RIBEIRO, João Ubaldo. Dziennik latarni. Brazar: Brzoza, 2012; ISBN 978-83-933225-0-3. Książka wystawiona na Targach we Frankfurcie.

 • jabo23

  Oceniono 19 razy 13

  Nie wszyscy wiedzą, że o bydlakach w sutannach doskonale wiedzieli Jan XXII, Paweł VI i nasz święty od zaraz Jan Paweł II i jego prawa ręka kardynał Ratzinger. To oni przez 39 lat nakazywali ukrywanie i utajnianie pedofilskich zbrodni.
  Patrz tajna instrukcja watykańska: www.racjonalista.pl/kk.php/s,676

 • malabardzomyszka

  Oceniono 23 razy 19

  Gratuluja odwagi i z calego serca zycze powodzenia

 • voiceinthedesert1

  Oceniono 24 razy -18

  Jezus powiedział, "kto nigdy nie popełnił grzechu seksualnego, niech rzuci pierwszy kamień.

 • tet233

  Oceniono 51 razy 45

  Kiedy spyta się ofiary o prawdę, wychodzi na jaw całe zakłamanie i fałsz biskupów. Przecież ci ludzie systematycznie atakują ofiary, wywierają na nich presję, żeby wycofały zeznania, szantażują, mobilizują całe społeczności wiernych przeciwko dzieciom, no i oczywiście ukrywają przestępców i wysyłają do pracy z dziećmi w następnej parafii. Trzeba wbić biskupom do głowy, że to są czyny karalne, którymi powinna zająć się prokuratura.

  Gratuluję pomysłodawcom odwagi i życzę powodzenia. Kościół musi udowodnić, że w każdym przypadku jednoznacznie stoi po stronie ofiary. Trzeba to na nim wymusić i nie bać się wywierania na nim presji. Zadośćuczynienie ofiarom wzmocni go, a nie osłabi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX