Egipt: Islamiści prowadzili zakonnice jak jeńców wojennych. Uratowały je muzułmańskie kobiety

Zdjęcie numer 2 w galerii - Egipt: Islamiści prowadzili zakonnice jak jeńców wojennych. Uratowały je muzułmańskie kobiety

Fot. Manu Brabo AP

Antychrześcijańskie symbole i
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Egipt: Islamiści prowadzili zakonnice jak jeńców wojennych. Uratowały je muzułmańskie kobiety
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Egipt: Islamiści prowadzili zakonnice jak jeńców wojennych. Uratowały je muzułmańskie kobiety
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Egipt: Islamiści prowadzili zakonnice jak jeńców wojennych. Uratowały je muzułmańskie kobiety

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (178)
Zaloguj się
 • felucjan

  Oceniono 480 razy 414

  Przecież jeszcze wczoraj Gazeta dowodziła, że Bractwo Islamskie jest jednostronnie gnębione przez armię i ze strachu musi się z kałachami chować w meczecie.

  Należy sobie wbić w głowę, że Islam zaangażowany w politykę, to Islam ekstremistyczny i terrorystyczny.

 • zawsze_prawdziwy

  Oceniono 288 razy 256

  jeżeli armia tego nie opanuje i nie rozwali jeszcze kilku tysięcy będzie tam drugi Iran Chomeiniego...

 • jan_sobczak1

  Oceniono 258 razy 224

  Dzicz zwykła dzicz. A w jeuropie są ciągle jeszcze idioci którzy wierzą że islam da się uczłowieczyć jak Tytusa.

 • 3xyz3

  Oceniono 239 razy 185

  Gazeta choruje na polityczną poprawność.

  Zły - islamista
  Dobry - muzułmanin

  Muzułmanin to nie islamista, a islamista to nie muzułmanin? :)
  Muzułmanie to islamiści. Nie dokonujcie sztucznych podziałów by ładniej wyglądało.

 • milseog

  Oceniono 120 razy 42

  tlum prowadzil zakonnice jak jencow i jedna kobieta, na dodatek matka policjanta, funkcjonariusza znienawidzonego rezimu, "zaoferowala" im pomoc i "przyjely jej oferte"?
  dziwna to byla niewola.

 • hkloss1

  Oceniono 47 razy 25

  W zadnym kraju na swiecie islam nie jest w stanie pokojowo wspolzyc z innymi religiami.
  Nie bez powodu wielu znanych ludzi ze swiata polityki nazywa islam nowym faszyzmem w europie i na swiecie, pod przykrywka religii.
  Z tym bydlem islamskim nigdzie nikomu nie daje sie zyc.
  W jakim kolwiek kraju na swiecie bydlo muzulmanskie istnieje, to wszedzie sa klopoty, a nasz rzad, pan Sienkiewicz i anty Polscy faszysci spod znaku multi kulti chca nam tego bydla islamskiego do Polski nasprowadzac, pozwalac budowac meczety i ich jeszcze bronic, ale sami ci fanatycy poprawnosci politycznej ktora juz zniszczyla europe zachodnia, teraz taka sama poprawnosc polityczna chca nasi niedowartosciowani politycy i lewactwo multi kulti, nam zaserwowac.
  Polska po raz pierwszy w swojej historii szanse na bycie krajem jednonarodowym wywadzacym sie z jednej kultury i religii, to Polscy politycy chca nam to zniszczyc sprowadzajac islam do Polski, ale juz sami to z islamistami nie chca w jednej dzielnicy mieszkac i swoje dzieci z islamskimi do jednych szkol wysylac.
  Jak damy sobie wmowic ze sprzeciwiajac sie takiej , badzmy szczerzy , rasistowskiej w stosunku do Polakow polityce Polskich politykow, to za kilkadzisiat lat nasze wnuki beda zmuszane do nauki koranu sila i podpaleniami przez islamskich terrorystow na Polskiej ziemi.

 • siwywaldi

  Oceniono 94 razy 24

  Cytat: "Islamiści strącili z bramy krzyż, a na jego miejscu umieścili czarną flagę przypominającą sztandar al-Kaidy"

  Panie Niesiołowski ! Panie Giertych !

  Larum grają ! Saraceni krzyże strącają ! A waćpanowie nic ? Krucjaty nie robicie, o interwencje GROM-u nie prosicie ? A Wy dostojni Biskupi ? Dalej niczym jeden z Was przy wydarzeniach w Rwandzie brzuchy w milczeniu napychacie a w gębie to tylko do swoich mocniście ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje