Wiadomości >  Wiadomości dnia

 • 14
 • 53
Komentarze (268)
Zaloguj się
 • wiwi2662_beauty

  Oceniono 544 razy 412

  A kler- które z tych sfotografowanych dzieci wspomaga???No słucham??? Taaaak dziecko z zespołem downa to świetny instrument w walce o kasę !

 • ka-mi-la789

  Oceniono 461 razy 377

  A może zamiast cukierkowych, ckliwie rozczulających dzidzi z Downem księżulo pokazałby dzieci niewidzące, niesłyszące, nie mówiące i nie kontaktujące się z otoczeniem? Albo te o ciałach tak zdeformowanych, że jedyną pozycją, jaką potrafią przyjąć, jest pozycja leżąca? Te gnijące w odleżynach, nie potrafiące przenieść ręką pokarmu do ust, nie zdające sobie sprawy z własnego istnienia. Ewentualnie te z anenkefalią. Z tym, że zamiast histerycznych tekstów o "księżniczkach" i dziękujach "za życie" trzeba by zamieścić podpis: "to dziecko umarło w męczarniach w kilka godzin po urodzeniu". A to już nie pasuje do koncepcji.

 • pis-dryk

  Oceniono 368 razy 298

  Pytanie zasadnicze: czy o. Kraszewski ma prawa do rozpowszechniania wizerunku tych osób? Są to zdjęcia, które można znaleźć w wyszukiwarce, więc nie robili ich organizatorzy. Coś mi tu śmierdzi sporym przestępstwem - bezczelną kradzieżą mienia, a do tego jeszcze ingerowanie w sam kontent. (dodawanie napisów)

 • alesieporobilo

  Oceniono 367 razy 261

  W Polsce kobieta powinna miec prawo do usuniecia ciazy do 12 tyg - na zasadzie deklaracji woli. Jesli istnialoby zagrozenie zycia matki lub ciezkie uszkodzenie plodu, jakim zespol Downa jest, gornej granicy usuniecia ciazy byc nie powinno. A co do tej "wystawy" to trudno to nawet komentowac. Ja sie ksiedzu w jego sprawy z butami nie laduje i prosilbym o wzajemnosc - delikatnie piszac.

 • Oceniono 268 razy 228

  Oczywiście, muszą się na święta trafić jacyś nawiedzeńcy co do szopki dorzucą Smoleńsk, aborcję i in vitro, po prostu nie mogli sobie odpuścić. Ksiądz w mojej parafii też niestety nie mógł sobie odpuścić i wysłuchałam cudnego kazania o tym Unia Europejska jest państwem Heroda a głosować za Unią to jakby głosować za morderstwem Jezusa. Bo każde dziecko poczęte jest jak Jezus a każda aborcja jest jakby Herodowi udało się Jezusa zabić i doprowadzić do końca naszego świata...

  A najgorsze jest to, że ksiądz dostał oklaski pod koniec kazania.

 • a-theist

  Oceniono 264 razy 204

  jak glupi musza byc ludzie
  ktorzy biora "autorytet" za prawde
  zamiast prawde za autorytet?

  i jak trzeba byc glupim i nie zdolnym do samodzielnego myslenia
  by brac kosciol za autorytet?

  STOP RELIGIOM

 • niktwazny126

  Oceniono 128 razy 106

  Domyślam się, że i w Częstochowie, i w Toruniu, i w innych miastach i miasteczkach obok plebanii powstają estetyczne, funkcjonalne ośrodki dla osób z zd, z porażeniem mózgowym etc. Wszak rodzice tych księżniczek i migotek nie będą żyli wiecznie, a któż jak nie kościół, zachęcający do rodzenia ułomnych istot zadba o ich byt ?
  Piękne rady można dawać z wysokości ambony. Gdzie dziecko to tobołek przyniesiony do chrztu lub aniołek wyuczony pacierza przez katechetkę. Ale nie na tym, drodzy księża, polega rodzicielstwo.

 • hrabia_onejski

  Oceniono 112 razy 98

  Następny etap tej szopki to zdjecia księży biskupów i napie - MAM FAJNĄ PRACĘ!! A TY? jA JESTEM SZCZĘŚLIWY - A TY?

  Ciekawe, czy jest jeszcze jakas chora granica, którą zechcą przekroczyć kiecoki! Przeciez można dać zdjecie dziecka z jedną nóżką i napis - ma jedną nóżke i jestem szczęsliwy. Tym masz dwie - jesteś też szczęśliwy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX