Ten kierowca prawie doprowadził do stłuczki. "Masz zielone, to możesz sobie ciąć przez skrzyżowanie. Chyba jednak nie do końca"

Bez trzymanki
16.04.2015 07:44
'Bez Trzymanki' - program poświęcony kulturze drogowej polskich kierowców. Mariusz Sokołowski oraz Alvin Gajadhur komentują ryzykowne zachowania na drodze. W tym odcinku zobaczycie kierowcę, który wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle i prawie doprowadza do stłuczki. Pokażemy także kierowcę, który wyprzedza na pasach i podwójnej ciągłej, zajeżdża drogę innemu samochodowi, po czym hamuje.

Pozostałe odcinki znajdziesz tutaj.
Więcej o:
Komentarze (26)
Zaloguj się
 • sojers1

  Oceniono 45 razy 41

  motocyklista trochę początkujący, bo tak to by się starał jak najkrócej przebywać w martwym polu osobówki. Co nie zmienia faktu, że osobówka zajechała drogę

 • smacznakawa

  Oceniono 32 razy 28

  Motocykle są wszędzie. Samochody są jeszcze wszędziej.

 • ezo-mir

  Oceniono 36 razy 26

  "Masz zielone to możesz sobie ciąć przez skrzyżowanie". No i tną sobie kierowcy 60-80 km/h w mieście.

  Możliwe że w drugim przypadku wyprzedzający chciał zaraz skręcić. Zyskał dzięki wyprzedzaniu trzy sekundy. Tak bywa w Polsce.

 • tsunami1

  Oceniono 42 razy 18

  Panie Sokołowski, a wjazd na czerwonym na skrzyżowaniu jest ok? Może powie Pan coś na temat swojego manewru

 • lord_viadro

  Oceniono 21 razy 11

  rozumiem, że wg panów NIEwinny jest ten co się wpieprza na czerwonym lub strzałce.. tylko ten co jedzie 60 na zielonym i nie hamuje do 30 bo "A NUŻ JAKIŚ DUPEK WJEDZIE"...
  teraz już wiem kto uczy kierowców takich nawyków, że można sie wpieprzać, byle powoli i ostrożnie.. to tak jakby pilot leciał nisko i powoli :P

 • pomiot_babilonu

  Oceniono 14 razy 6

  Zesrała się bida i płacze... I co z tych filmików z niewidocznymi tablicami wynika. Poziom cynizmu razczej daleki od Monthy Pythona. Ile oni biorą za te bezpłciowe filmiki, z których nic nie wynika (mówiąc o konsekwencjach). Do podobnie jak nagrywać złodziei w sklepie, wrzucić do netu z zasłoniętą twarzą i nic im nie zrobić, bo ustawa o ochronie danych osobowych. Niemoty panowie są.

 • bluff

  Oceniono 4 razy 4

  mnie intryguje,szczegolnie u fachowcow uzywanie okreslenia "podwojna ciagla". Czy przekroczenie linii ciaglej z przerywana ma mniejsza kare? Kazdy kierunek ruchu ma dla siebie JEDNA linie mowiaca mu co moze, a czego nie. W/g P.Sokolowskiego przekroczyl "podwojna ciagla", przekroczyl swoja ciagla, a nastepnie spowodowal nastepne wykroczenie, ze powrocil przez druga ciagla na swoja strone jezdni? Moze by dostal mniej punktow karnych gdyby dalej jechal lewa strona i tej ciaglej nie przekroczyl?

 • nitjsenfi

  Oceniono 3 razy 3

  joemonster.org/filmy/68294/Bez_Trzymanki_odcinek_specjalny_widz_nagral
  Tu odcinek specjalny "Bez trzymanki" :P

 • wojciech biernacki

  Oceniono 1 raz 1

  Jak patrzę na te filmiki z wypadkami (te kompilacje) to od razu stałem się ostrożniejszy na drodze, do Rosji samochodem to bym już nie pojechał jak widzę jak tam jezdżą :/ A niekórzy mają więcej szczęścia jak rozumu na drodze kwejk.tv/img.php?id=12822 takich filmików jak ten jest na pęczki w necie, trzeba być ostrożnym, chociaż i wtedy się nie uniknie wypadku, bo ktoś może w ciebie wjechać, ale zawsze większe szanse.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX