Kolenda-Zaleska o zmianach w TVP: "To jest obrzydliwe. Koledzy, którzy przejmują TVP, mają satysfakcję"

Tomasz Golonko, Magdalena Małecka
24.01.2016 08:25
W sobotę wieczorem odbył się XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy. Biorąc pod uwagę, że ostatnie decyzje rządu na temat mediów publicznych, postanowiliśmy zapytać, co sądzą sami dziennikarze o zmianach i zwolnieniach w TVP. - Jeśli jest taka sytuacja, że zwalnia się hurtowo ludzi, którzy nic nie zawinili, to jest coś nienormalnego. Środowisko dziennikarskie powinno protestować. Najbardziej boli mnie to, że ze strony kolegów, którzy przejmują telewizję publiczną, jest taki nieprawdopodobny rechot i satysfakcja. TVP zawsze należała do łupów politycznych, ale czegoś takiego nie było nigdy- mówiła Katarzyna Kolenda-Zaleska.
Komentarze (429)
Zaloguj się
 • kelob3

  0

  Panie prezydencie niech Pan nas ratuje !!

 • afeu

  Oceniono 2 razy 2

  wyp...alać stare raszple!

 • mlody_wyksztalcony_z_miasta

  Oceniono 4 razy 0

  A gdzie była niejaka kolenda jak 5 lat temu PO zwalniała dziennikarzy zostawiajac ich bez środków do życia? Mentalnosc Kalego jak ich zwalniaja to dobrze jak naszych to źle:)

 • trebiusz

  Oceniono 1 raz -1

  "solidarność"niby wytarty slogan.gdyby działo się prawdziwe zło,pewnie redachtory by się zjednoczyły,ale jeśli zło,jest zastępowane złem,kto będzie protestował?ta cała popisowa grupa jest złem,niech się żre.

 • jank2323

  Oceniono 3 razy 1

  Czemu pani Kolenda nie protestowała i nie wyrażała żalu jak PO zwalniała dziennikarz:
  Bronisława Wildsteina, Rafała Ziemkiewicza, Krzysztofa Skowrońskiego, Marka Pyzę, Anitę Gargas, Katarzynę Hejke, Tomasza Sakiewicza, Jacka Sobalę, Michała Karnowskiego, Annę Sarzyńską, Piotra Skwiecińskiego, Wandę Zwinogrodzką, Artura Dmochowskiego...

 • rubo45

  Oceniono 7 razy -3

  Pisowiec - najbardziej prymitywny sort człowieka.

 • login-xyz

  Oceniono 5 razy -1

  Popieram! To sa ZDRAJCY! Mieli odejsc wszyscy i byloby po TVP! Gdzie teraz ta solidarnosc?

 • ffamousffatman

  Oceniono 4 razy -4

  Co tu żałować. Prawackich deupekaówu też będą wyrzucać. Zero dorobku. Zeszmacone si-wi. W niezależnych republikach będą już nowi. Zostanie życie z tyłu sklepu z dywanami.

 • strikep

  Oceniono 9 razy 1

  kolenda = zydowski paskudny oblesny ryj, ta rase od razu mozma poznac. Ta spasiona stara baba z obwislymi policzkami i grubymi spuchnietymi ramionami i niechlujnymi wlosami powinna sie schowac bo straszy dzieci moje. Moja corko powiedziala, ze to jest baba Jaga.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX