"Zbyt wielu kierowców ma tendencje samobójcze". Na przykład on. Z naprzeciwka jechał tir

19.11.2015 16:06
'Bez Trzymanki' - program poświęcony kulturze drogowej polskich kierowców. Mariusz Sokołowski oraz Alvin Gajadhur komentują ryzykowne zachowania na drodze. W tym odcinku zobaczycie kierowców, którzy najwyraźniej zapomnieli, jak należy wyprzedzać w sposób bezpieczny i trzech takich, którzy na skrzyżowanie postanowili wjechać zdecydowanie za późno.

Pozostałe odcinki znajdziesz tutaj.
Więcej o:
Komentarze (45)
Zaloguj się
 • obinobi

  Oceniono 8 razy 4

  Polacy janusze kierowania samochodem. Wykonuje ryzykowny manewr wyprzedzania, a na koniec jest dwa albo trzy samochody dalej. A później pół biedy jak taki skończy na drzewie, ale gorzej jak zabije kogoś innego.

 • teodor_jeske_choinski_1

  Oceniono 7 razy 3

  Skatoliczona, postkomunistyczna dzicz!...

 • junk92508

  Oceniono 11 razy 3

  A co polski kierowca nie da rady? Da radę!

  A i wylądować przy mgle w Smoleńsku też potrafi.

 • samochodemwszedzie

  0

  Bez takich ciot jak Sokołowski i ten beżowy to by sie w Polsce jeździło szybciej lepiej i bezpieczniej a ci zawsze marudzą na kierowców zwłaszcza gdy ci zachowują sie całkiem normalnie! Tutaj też po prostu ułatwiają sobie wyprzedzanie jak to sie dzieje na całym świecie i nikt z tego problemu nie robi! A jak nie chcecie takich sytuacji to zróbcie tak jak na zachodzie - wszędzie dojedziesz autostradą często bez ograniczeń prędkości a miasta mają po kilka obwodnic oraz szybkich tras w środku tak sie tam dba o bezpieczeństwo i sprawność jeżdżenia!

 • rtd5rtd

  Oceniono 8 razy 0

  Najlepsze ze polacy to mistrz predkosci na trasach do 90km. Cisa tam do 140, A jak przyjdzie do autostrady w niemcach i dlugiej prostej to 180 juz ich przeraza.

 • ezo-mir

  Oceniono 5 razy -1

  @marceli_zg
  W Polsce normalne, w UK normalne jest że jak dojeżdżasz do wolniejszego samochodu, to po prostu jedziesz za nim nieco wolniej, bo 5mph szybciej cię nie zbawi (no chyba że jesteś katolikiem, a dzięki 5mph szybciej się rozwalisz).
  Nie jest też prawdą że poza Polską (np. w UK) wszędzie dojedziesz autostradami i ekspresówami. Zazwyczaj jakieś odcinki musisz pokonać zwykłą drogą, a w Walii, czy w Szkocji można tak jechać setki kilometrów.

 • polololo.ltd

  Oceniono 9 razy -1

  zróbcie porządne drogi a nie eski jednojezdniowe - kuriozum na skale światową!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX