Za nami Marsz Niepodległości w Warszawie. "Bóg, honor i ojczyzna" w asyście antyislamskich haseł. Zobacz materiały wideo z marszu:

11.11.2015 14:52
Jak co roku, 11 listopada w Warszawie odbył się inicjowany przez organizacje narodowe Marsz Niepodległości. Szacuje się, że w wydarzeniu wzięło udział od 35 do nawet 100 tysięcy ludzi. W odróżnieniu do zeszłorocznej edycji marszu, tym razem przebiegł on bez żadnych poważniejszych komplikacji. Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego poinformowało, że głównym problemem były odpalane w mieście, a także zrzucane z mostu Poniatowskiego na Wisłostradę race.
Więcej o:
Komentarze (123)
Zaloguj się
 • antypopis2

  Oceniono 48 razy 12

  Zróbmy mały eksperyment myślowy - wyobraźmy sobie, że jakiś narodowiec w przededniu żydowskiego święta zrobiłby z gwiazdą Dawida to samo, co Urban z polską flagą.
  Potraficie sobie wyobrazić sobie ten atomowy wybuch żydowskiej wściekłości na cały świecie? Ten potworny jazgot stąd do Andromedy? Te wypowiedzi "ekspertów" o polskich wstrętnych antysemitach, nazistach, szmalcownikach, endekach itd itd?
  A tymczasem bezczelny żydowski politruk wsadza sobie w d. polską flagę, a Wyborcza i jej ałtorytety ani mru mru. Cisza. Wolą tłuc drugi tydzień temat braku polskiego polityka na jakimś zebraniu, na którym i tak nie mamy nic do powiedzenia.
  Rozumiecie już teraz, dlaczego mamy pełne prawo mówić, że Wyborcza to antypolska, żydowska gadzinówka?

 • justas32

  Oceniono 16 razy 10

  Największymi wrogami ojczyzny są ci, którzy noszą hasła "śmierć wrogom ojczyzny". Bo ci domniemani wrogowie są po prostu urojeni ...

 • euro67

  Oceniono 17 razy 7

  Marsz robo wrazenie. Hoaslo Polska dla Polakow was gorszy? A dla kogo ma byc, dla Niemcow? Rosjan czy kogokolwiek innego? Wszyscy inni w Polsce sa goscmi i maja obowiazek uszanowac gospodarzy ich kupture, zwyczaje i religie.
  W dyskusji o uchodzcach muzulmanskich nie chodzi o ich ilosc, ale o to ze potem pod plaszczykiem "tolerancji dla nich" bedziemy zmieniac Polske pod ich gista jak to sie stalo juz w Europie zachodniej, np. w Szwecji, Francji w Nieczech czy Belgii i UK.
  Mamy prawo bac sie, ze poprawnosc polityczna dla multikulti kiedys zabroni wieprzowiny jak we Francji w wielu kantynach szkolnych! Tam rodzice muzulmnanscy domagaja sie jedzenia halal i wycofania wiprzowiny bo ona ich brzydzi a Francuzi grzecznie ustepuja!
  Takiej Polski nie chcemy i tak dlugo jak nie ulegniemy dyktatowi multikulti.
  W kazdym wiekszym miesci we Francji sa dzielnice doktorych policja i zandarmeria juz nie wchodza bo konczy sie to zamieszkami i fizyczna agresja muzulmanow!

 • rave8

  Oceniono 12 razy 4

  Michnik my wciąż czekamy kiedy zatrudnisz w GW uchodźców z Syrii oczywiście tylko "umowa o pracę". Tak jak ty brzydzimy się "umowa zlecenie" i "umowa o dzieło".

 • polonus36

  Oceniono 3 razy 3

  No to widać kto rozrabiał na poprzednich marszach. Jak wygrało PiS wybory to ich zbrojne ramię
  nie ma co robić.

 • leoleo

  Oceniono 5 razy 3

  to chyba już można tłuc ciapatych...

 • poorpoora

  Oceniono 9 razy 3

  Oddales skinheadom absolutna wladze nad Polska Narodzie i mam nadzieje, ze jestes przygotowany na konsekwencje tej decyzji. Polska dla Polakow. Hail PIS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX