Rada Etyki Mediów broni Nergala. Biskupi: To satanista!

16.09.2011 08:38
Episkopat protestuje przeciwko udziałowi Adama Darskiego w muzycznym show TVP - The Voice of Poland. Biskupi uważają, że jest to promocja satanizmu. Telewizja wychowuje, a promowanie satanizmu jest niewychowawcze - mówi Ks. Józef Kloch. Rzecznik Episkopatu dodaje, że satanista nie może być jurorem podobnie jak antysemita czy neonazista. Według Rady Etyki Mediów sam udział Nergala w programie, nie narusza zasad etyki mediów ani misyjnej działalności telewizji publicznej.
Komentarze (102)
Zaloguj się
 • 123rbr

  Oceniono 10 razy 10

  Brawo Rada Etyki Mediów. Czarni niech wypowiadają się na temat swoich licznych łajdactw: złodziejstwa, pedofilii, pijaństwa, dawania fałszywego świadectwa, zachłanności, kłamstw, handlu relikwiami, itp, itd.

 • jerzysm42

  Oceniono 9 razy 9

  Biskupi mogą tropić i piętnować satanistów na Ciemnej Górze (kiedyś była Jasna). Tam maja swoich egzorcystów.
  Do mediów niech się nie wtrącają, bo są to media publiczne, utrzymywane z moich opłat, a nie media kościelne.

 • com.bi-nerki

  Oceniono 8 razy 8

  Niech biskupi udowodnią, że szatan istnieje.

 • cortez.the.killer

  Oceniono 7 razy 7

  A co tam,panie dziejku,słychać z oskarżeniem Watykanu o zbrodnie przeciwko ludzkości?. Nic- bo biskupi zajęli się Nergalem.

 • 123waz

  Oceniono 7 razy 7

  Jakoś biskupi nie występują przeciw wszechobecnej pornografii w telewizji po 23.00 aż do rana,a przeciez dzieci maja telewizory w swoich pokojach, a i rodzice pracują na noc. To im nie przeszkadza,bo widocznie sami patrza ! Mały,chory nergal im bardziej przeszkadza, bo boją się prawdy.

 • mistrz.kamuflazu

  Oceniono 6 razy 6

  Przez takich sekciarzy zginęły miliony ludzi. Wyżynali w pień ludzi, palili na stosach tylko dlatego, że próbowali się im sprzeciwiać bo mieli inne poglądy, wiedzę, byli postępowi. Teraz dalej im się marzy trzymanie za mordę ludzi. Ale mam dla was katabasy przykrą wiadomość, wasz czas dobiega końca, a w kościoły pokryją się gęstą pajęczyną. Wyrzućmy z sejmu ministrantów, a Polska odzyska niepodległość.

 • fred_die

  Oceniono 6 razy 6

  Mam pytanie. w czyim imieniu wypowiadają się biskupi? Bo katolikom których znam Nergal nie przeszkadza.

 • urhan

  Oceniono 6 razy 6

  Sukienkowi grożą paluchem, tupią nóżką, bo mentalnie dalej żyją w średniowieczu...nie dało by się ich teleportować w tamte czasy?

 • isztar77

  Oceniono 6 razy 6

  W kwestii tego świętego oburzenia włodarzy ubogiego kościoła katolickiego wystarczy zestawić, na przestrzeni wieków, liczbę ofiar tegoż kościoła i satanistów. Wynik bedzie mówił sam za siebie. Idąc dalej, chyba już zapomnieli, jak sami książki palili w ilościach hurtowych, niestety na paleniu książek nie poprzestając. A teraz się tacy dobrotliwi i pokrzywdzeni zrobili. Faryzeusze, wilki w owczej skórze. Miejmy nadzieję, że ogrodnik winnicy pańskiej będzie sędzią sprawiedliwym. A wtedy, księża biskupi, ogień piekielny, płacz i zgryztanie zębów was czeka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX