Obrońcy krzyża: Postąpią z nami jak z Jezusem? Przygotowaliśmy grupy oporu

Mikołaj Tocki, Jakub Pawlak
02.08.2010 08:38
Dzień przed przeniesieniem krzyża do kościoła Św. Anny. 'Obrońcy krzyża' zapowiadają, że nie pozwolą na zabranie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego. - Przygotowaliśmy grupy oporu - mówią 'obrońcy'. - Powiesimy się na krzyżu i własnym ciałem będziemy go bronili - dodają. Krzyż stanął pod Pałacem Prezydenckim 10 kwietnia, po katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Decyzję o jego przeniesieniu podjęli przedstawiciele organizacji harcerskich, Kurii Metropolitalnej, Kancelarii Prezydenta RP oraz Duszpasterstwa Akademickiego
Więcej o:
Komentarze (107)
Zaloguj się
 • skropkom

  Oceniono 1 raz 1

  lepiej symbolu religijnego obrazić się chyba nie da...

 • harley00

  0

  Facet co ty wiesz o wierze i Jezusie jeśli się zastosujesz do nauk Jezusa (wiem, że w twoim przypadku będzie to trudne) to całkowicie zmienisz postępowanie na dzisiaj twoje postępowanie jest bliższe Judaszowi.

 • luzyczanin

  0

  Świry czystej wody !

 • washner

  0

  DO ROBOTY JEŁOPY Z KRZYŻA ZDJĘTE SŁUGUSY PISOWSKIE

 • 1szansa

  0

  WŁAŚNIE TĘ WYPOWIEDŹ POWINNA POWAŻNIE PRZEANALIZOWAĆ PROKURATURA - DOKŁADNIE SŁOWO PO SŁOWIE. KRZYŻ TO KAMUFLARZ W USTACH TEGO CZŁOWIEKA. INTENCJE TEGO CZŁOWIEKA SĄ INNE.

 • 1szansa

  0

  CO ZE STOICKIM SPOKOJEM??? CAŁA POLSKA WIDZIAŁA TEN STOICKI SPOKÓJ!!! TO NAWOŁYWANIE DO ROZLEWU KRWI, ALE Z WASZEJ STRONY - SAMOZWAŃCY - NIBY OBROŃCY KRZYŻA. TO SĄ LUDZIE NIEGODNI ZBLIŻANIA SIE DO KRZYŻA JAKIEGOKOLWIEK.

 • kocacola

  0

  KAŻDY KTO PODNIESIE REKE NA KRZYŻ ZOSTANIE POTRAKTOWANY NOZEM PRZEZ skinhedów i kibiców.

 • sukiennica

  0

  Ja bym bardzo prosilo, zeby to gadajace "ziarenko" sie w "krwi smolenskiej" utopilo.

  Cokolwiek to mialoby znaczyc.......

  Paranoja!

 • paolaa7

  0

  Moje zdanie jest na ten temat takie. Wstyd na cały świat. Harcerze teraz plują sobie w brodę Że postawili ten krzyż, miał być symbol a wyszło co wyszło. Ja uważam, że krzyż powinien być przeniesiony, chociażby na Powązki. Tam było by najlepsze miejsce dla niego. Wczoraj oglądając telewizje usłyszałam jedno zdanie z którym zgadzam się z 100 % Kościół zabiera głos w takich sprawach jak np. In Vitro, na czym kompletnie się nie zna, a w sprawie krzyża milczy a ludziom w to graj, robią wstyd na cały świat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX