Pół roku temu byście w to nie uwierzyli. W oparach absurdu PiS-u

Gazeta.pl
08.05.2017 10:40
25 października 2015 roku Prawo i Sprawiedliwość otrzymało od społeczeństwa mandat na rządzenie. Pół roku temu byliśmy przekonani, że rządząca partia nie będzie w stanie nas już zaskoczyć. Myliliśmy się.
Komentarze (191)
Zaloguj się
 • japka_putina

  Oceniono 55 razy 33

  Z powyższego wynika jednoznacznie, że żyjemy w popieprzonym kraju rządzonym przez skończonych kretynów i ignorantów. Dzisiaj być Polakiem, to wstyd.

 • yosemitesam

  Oceniono 40 razy 26

  Niestety, PiS kupił Polaków za ich własne pieniądze. To tylko dowodzi jakimi - statystyczne rzecz biorąc - prymitywami jesteśmy. Najgorsze, że po kolejnych wpadkach tych nieudaczników poparcie w sondażach wcale jakoś drastycznie nie spada, co jedynie oznacza, że 40 lat trzymania za mordę przez reżim stalinowski niektórym widocznie było potrzebne.

 • serenita123

  Oceniono 31 razy 17

  niby tacy katolicy, a nie wiedzą, że kłamliwe powoływanie się na Boga i krzywoprzysięstwo ("tak mi dopomóż Bóg") jest GRZECHEM ŚMIERTELNYM ???
  Pocieszam się, że piekło i szatani już na nich czekaja

 • antey

  Oceniono 15 razy 13

  Osoby mające minimum rozeznania w stanie Państwa, to raczej dziwią się, że taki kryzys - podobnie jak katastrofa smoleńska - pojawił się DOPIERO teraz.
  Przy totalnej bezkarności polityków i dziurawym prawie mogło się dziać znacznie wcześniej i znacznie gorzej - bo póki co, władzę przejęła grupa wypłoszy nieprzygotowanych zupełnie na własny sukces.

 • newpatric

  Oceniono 29 razy 13

  A oto efekty rządów Kaczyńskiego i Macierewicza: POLSKA STAJE SIĘ ZAGROŻENIEM DLA NATO.

  Sensacyjna opinia brytyjskiego wywiadu. Mocny cytat: "Polska przestaje byc sojusznikiem i staje się zagrożeniem"

  Polityka" opublikowała tekst zatytułowany "Mali agenci", w którym opisuje "jak ludzie Macierewicza rozbili polski kontrwywiad". Tygodnik zarzuca władzy PiS wyrzucanie oficerów, degradacje i mobbing, a w konsekwencji doprowadzenie do samobójstwa jednego z oficerów.

  Jednak tragiczny koniec życia Waldemara K. to nie koniec złych wiadomości na temat polskiego kontrwywiadu, jakie ma do przekazania "Polityka". Gazeta cytuje także opinię brytyjskiego wywiadu MI-6 na temat Polski. Delikatnie rzecz ujmując nie jest to opinia pochlebna, lecz alarmująca. Według cytowanego przez "Politykę" fragmentu raportu, Polska, która zgodnie ze słowami ministra Waszczykowskiego jeszcze na krótko przed Brexitem upatrywała w Wielkiej Brytanii najważniejszego sojusznika w Unii Europejskiej, jest przez nią postrzegana jako kraj, przed którym trzeba się mieć na baczności.

  Powód? Brytyjczykom nie podoba się wyrzucanie przez PiS ludzi z pracy w administracji, co ma osłabiać pozycję Polski i jej bezpieczeństwo, a pośrednio bezpieczeństwo europejskie. Na miejsce wyrzuconych przez PiS mają masowo próbować przeniknąć rosyjscy agencji. Opinia MI-6 jest jednoznaczna - Polska wpada w ręce Rosji i zaczyna być zagrożeniem dla Europy.

  "Efektem obecnych czystek, przeprowadzanych przez polskie władze, są masowe próby infiltracji ze strony rosyjskich służb, które chcą umieścić jak najwięcej swych ludzi w polskiej administracji. Polska przestaje być sojusznikiem w obliczu wyzwań ze strony Rosji i staje się zagrożeniem dla całej naszej wspólnoty" - taki cytat MI-6 przytacza "Polityka".

  Całość: natemat.pl/205323,polityka-cytuje-sensacyjna-opinie-brytyjskiego-wywiadu-polska-przestaje-byc-sojusznikiem-staje-sie-zagrozeniem

 • Corven Dallas

  Oceniono 14 razy 12

  Ooo, wysyp Pisowych trolli na forum!!
  Cóż za niespodzianka- czyżby szefostwo z Nowogrodzkiej kazało wam zintensyfikować wylewanie żółci?
  Jak wszak inaczej wytłumaczyć waszą obecność na forach GW skoro tak jej nienawidzicie?

 • Ryszard Uziębło

  Oceniono 14 razy 12

  Wszystkie zło pochodzi z zachodu i "zachodnich prowokatorów", którzy krytykują i przeszkadzają rządzić jedynie słusznej partii. Takie brednie były rozpowszechniane w czasach Józefa Wisarionowicza Stalina.

 • irenatender

  Oceniono 17 razy 11

  Eee tam! Ja wiedziałem, że tak będzie, żadnych złudzeń... Kto liczył na to, że Szydło stanie się orłem intelektu, Antonii otrzeźwieje czy Waszczu nabierze ogłady, ten śnił na jawie. O Dudopisie nawet szkoda pisać bo to kuriozum na skalę światową

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX