Mężczyzna, który uciekł przed szklanym sufitem. Takiej sytuacji zupełnie się nie spodziewał

Gazeta.pl
21.10.2016 16:43
Tego, co się wydarzyło, Pablo zupełnie się nie spodziewał. Tuż nad jego głową pękł szklany sufit, a chłopaka od wielkiej katastrofy dzieliły sekundy. Mężczyzna błyskawicznie zareagował, dzięki czemu wyszedł z tej sytuacji bez szwanku.
Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • kac

  Oceniono 4 razy 4

  Nic, od wielu wielu lat indeksy artykułów na gazeta.pl czasami rozjeżdżają się i linki w nich nie pasują do opisów. Pewnie w jakimś zapytaniu zapomnieli dodać 'order by', takie błędy się zdarzają i na to mówi się trudno. To jednak, że nie potrafią go naprawić od co najmniej 8 lat wiele o nich mówi...

 • zen801112

  0

  jak mało wiary jest w siebie mówiąc dziękuję bogu, wierzcie ludzie w siebie i swoje umiejętności !

 • antykonformista

  Oceniono 4 razy 0

  A "jego mama zaginęła...." aha, clickbait, ok. na mnie, czerskie, nie zarobiliście. ublock i adblock od lat. ale geszefcik niczego sobie. naczelny będzie dumny i może nawet wypłaci co powinien (mi zalega już 15 lat, odsetki rosną...).

 • wicipinski

  Oceniono 4 razy 0

  Mama mu zaginęła i zobaczy jak się komuś sufit na łeb wali? Faktycznie, kuriozalny splot wypadków. Ja kiedyś miałem stłuczkę samochodem, a niedaleko przelatywał bocian. Może to opiszecie?

 • koment7

  Oceniono 4 razy 0

  A co to ma wspólnego z "Jego mama zaginęła. Po prawie roku zobaczył takie nagranie w sieci"? Tak właśnie linkujecie ten materiał na pierwszej stronie.Czyżby chodziło o jak największą liczbę kliknięć?

 • Caper Hbo

  Oceniono 3 razy -1

  Raz za dzieciaka wpadlem do glebokiego rowa wypelnionego woda mialem wtedy kieszenie wypelnione bryłami ziemi, poszlem odrazu na dno, wyszlem tylko dlatego bo zaczolem sie wspinać po trawie ktora rosla tam. kazdy z waz mial w swoim zyciu sytuacje z ktorych uszedł zyciem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX